2016

2016. gads Streetfighters.lv rīkotajām sacensībām ir pārmaiņu gads. Esam rūpīgi izvērtējuši plusus un mīnusu un prezentējam jums izmaiņas un plānus 2016. gada moto sezonai.
Pirmais jaunums – pieņemts lēmums mainīt sacensību nosaukumu. 2016. gadā “Stretfighters.lv Motodiena” kļūst par “Super Sport Championiship”. Šāds lēmums pieņemts tā iemesla dēļ, ka nākotnē ir plānots iznest kādu no sacensību posmiem ārpus Latvijas robežām un piesaistīt citu valstu braucējus, lai sacensības kļūtu interesantākas, spraigākas un baudāmākas.
Otrais jaunums – “Durka Racing” tiek pārdēvēta par “SuperSport” un klāt ir nākusi viena jauna klase – “SuperSport Street”, kas nozīmē, ka ir atvērta jauna starp klase tiem, kam “Izklaides brauciens” ir kļuvis jau par lēnu un neinteresantu, taču “Supersport” (bijusī “Durka Racing” klase) ir vēl par ātru. Nolikums paredz, ka šajā klasē var piedalās dalībnieki ar ielas motocikliem (izņemot supermoto un krosa tipa motocikliem) bez svara, jaudas un dzinēja tilpuma ierobežojumiem (motociklam ir jābūt reģistrētam un jāatbilst klases tehniskajiem noteikumiem).
Trešais jaunums – tiek ieviests sezonas kopvērtējums ((skaita 3 labākos posmus no 4,) izņemot “Izklaide brauciena” klasē) un “Super Sport Championiship” (SSC) licence. SSC licenci iespējams iegādāties no 1.02.2016. līdz 25.04.2016., rakstot uz rgx@streetighters.lv, uzradot ārsta zīmi un motosportam derīgu apdrošināšanu, par 1. maija dalības maksu, kas pielīdzināma izvēlētajai disciplīnai. Tas nozīmē, ka, ja tiek nopirkta licence, dalības maksa par 1. maiju nav jāmaksā (katrai klasei jāiegādājas atsevišķa licence). SSC licences priekšrocības – visas sezonas garumā nemainīgs starta numurs, nav jāveic atkārtotas reģistrēšanās pirms katra posma. Pēc 25.04.2016. licences cena 10 eiro + attiecīgās klases dalības maksa. Sezonas kopvērtējuma piedalās tikai dalībnieki, kas ir iegādājušies SSC licences.
Bet, kas pats galvenais – ir zināmi visu četru “Super Sport Championiship” posmu datumi, kas attiecīgi ir:

 

2016. sezonā ir četri posmi:

 1. 2016. gada 1. maijā, sporta kompleksā 333;
 2. 2016. gada 19. jūnijā sporta kompleksā 333
 3. 2016. gada 13. augustā BKSB sporta kompleksā; 2016. gada 14. augustā, sporta kompleksā 333
 4. 2016. gada 3. septembrī, sporta kompleksā 333.

 

“SSC” tiek organizētas šādās dalības disciplīnas:

 • Izklaides braucienā piedalās dalībnieki ar ielas motocikliem bez svara, jaudas un dzinēja tilpuma ierobežojumiem (motociklam ir jābūt reģistrētam un jāatbilst klases tehniskajiem noteikumiem).
 • Dāmu braucienā piedalās dalībnieki ar ielas motocikliem bez svara, jaudas un dzinēja tilpuma ierobežojumiem.
 • Super Sport disciplīnā piedalās dalībnieki ar trasei sagatavotiem vai ielas motocikliem (izņemot supermoto un krosa tipa motocikliem) bez svara, jaudas un dzinēja tilpuma ierobežojumiem (motociklam nav obligāti jābūt reģistrētam, bet jāatbilst klases tehniskajiem noteikumiem).
 • Super Sport Street piedalās dalībnieki ar ielas motocikliem (izņemot supermoto un krosa tipa motocikliem) bez svara, jaudas un dzinēja tilpuma ierobežojumiem (motociklam ir jābūt reģistrētam un jāatbilst klases tehniskajiem noteikumiem).
 • Reborn MC čoperu sacensībās (čoperu sacensības) piedalās motocikli, kuri atbilst vispārpieņemtam veidolam par čopera tipa motociklu (motociklam ir jābūt reģistrētam un jātbilst klases tehniskajiem noteikumiem).
 • Moto divkaujā Street piedalās dalībnieki ar ielas motocikliem bez svara, jaudas un dzinēja tilpuma ierobežojumiem (motociklam ir jābūt reģistrētam un jāatbilst klases tehniskajiem noteikumiem).
 • Moto divkaujā Sport piedalās dalībnieki ar ielas motocikliem bez svara, jaudas un dzinēja tilpuma ierobežojumiem motociklam nav obligāti jābūt reģistrētam, bet jāatbilst klases tehniskajiem noteikumiem).
 • Dual Street piedalās dalībnieki ar motocikliem (izņemot supermoto, krosa, enduro un soft-supermoto un soft-enduro tipa motocikliem) bez svara, jaudas un dzinēja tilpuma ierobežojumiem (motocikls var nebūt reģistrēts, tam var būt veiktas pārbūves. Motociklam jāatbilst klases tehniskajiem noteikumiem).

2016. sezonas nolikums: