Super Sport Championship 4. posms jau 02.09.2017

2017-08-18 10:46 Published by Leave your thoughts

17. jūnijā aizvadījām Super Sport Championship 3. posmu un gatavojamies noslēdzošajam, 4. posmam kas norisināsies pavisam drīz – 2. septembrī Sporta Kompleksā 333!

Kā jau pēdējos Super Sport Championship posmos ierasts, rīts sāksies ar Mazmoto Zelta Mopēda disciplīnām, kur 10:30 uz starta stāsies paši mazākie dalībnieki Rūķīši un Juniori! Pēc viņiem varēsim vērot Zelta Mopēda 1A 45 Standart, 2A 50 standart, 50sport, 50standart, 70 sport, Open Racing un Retro Moto pirmos braucienus. Visiem šiem dalībniekiem gaidāma gara diena, jo kvalifikācijas braucieni Zelta Mopēda dalībniekiem sāksies jau 9:00 no rīta un disciplīnu 2 braucieni sagaidāmi 15:30, kad būs beigušā jau ierastās un iemīļotās Streetfighters.lv rīkotajās disciplīnas, Super Sport klasēs, Dāmu un Čoperu braucienā, kā arī Izklaides braucienā.

Laikā, kad saule ir visaugstāk debesīs, kvalifikācijas braucienus uzsāks Super Sport Street dalībnieki, kam sekos visātrākā klase – Super Sport!


Pēc kvalifikācijas braucieniem mūsu sacensības atklās daiļā un skarbā savienojums – apvienotais Dāmu un klase ar trasei neraksturīgiem un nepiemērotiem motocikliem – čoperu brauciens! Iepriekšējā posmā skatītājus priecēja 6 dāmas un 3 čoperu braucēji attiecīgi sadalot godalgotās vietas – 1. Gunārs Grīnbergs, 2. Modris Frīdenbergs un trešais Ģirts Vilnis! Dāmu klasē sīvā cīņā savas pozīcijas noturēja Laura Bīriņa, pēdējos trases metros izraujoties vadībā un atstājot Jeļenu Stašuļonoku godalgotajā otrajā vietā. 3 vietu izcīnīja Ligita Kundziņa un mēs ar nepacietību gaidām, vai šis trijnieks noturēs savas pozīcijas – cīņa solās būt spraiga!

Atpūtušies pēc kvalifikācijas braucieniem 13:35 uz starta pirmajam braucienam stāsies Super Sport Street klases dalībnieki! 3. posmā abos braucienos un kopvērtējumā pirmais trijnieks palika nemainīgs, pirmais Mārtiņš Seržants, otrais Aleksandrs Siņicins un trešais Antons Volkovičs. Mārtiņš Seržants savas pozīcijas ir noturējis stabili, tāpēc gaidām, ko mums rādīs 4. posms.

13:55 – mūsu nopietnākā klase – sportisti Super Sport klasē! Viena no ātrākajām klasēm Super Sport Championship. Šajā klasē godalgotās vietas nav iespējams paredzēt. 3. posmā pirmajā braucienā stabili pirmo pozīciju noturēja Artis Skulte. Otro Roberts Lapiņš un trešo Kristaps Grietiņš. Otrais brauciens sākās spraigi, līdera pozīcijās izvirzot Kristapu Grietiņu, kurš, diemžēl pēc neveiksmīga kritiena izstājās no sacensībām, mainot pirmā trijnieka sastāvu otrajā braucienā! Artis Skulte piekāpās Raivo Kundziņam, kurš arī pierādīja, ka ir ātrākais no ātrākajiem, labāko apļa laiku uzrādot 00:48.932 sekundes! Trešo vietu izcīnīja Roberts Lapiņš. Pēc spraigiem diviem braucieniem, kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Artis Skulte, otro Raivo Kundziņš, un trešo – Roberts Lapiņš. Arī 4. posmā rezultāts solās būt neprognozējams!

Izklaides Brauciena dalībnieki savu uzdevumu uz starta saņems 14:15. Kāds būs uzdevums – arī mēs to uzzinām tikai tad, kad dalībnieki jau ir sakārtoti starta vietās pēc izlozētajiem numuriem! Uz šo disciplīnu aicinām ikvienu, kas grib sajust, kā tas ir sacensības, patīk doties trešdienas vakaros uz trasi uz treniņiem, bet nejūtas tik ātri, kā Super Sport Street klase! Tiesa, ir noteikums – Izklaides Braucienu var uzvarēt tikai vienu reizi, jo uzvarētājs dodas tālāk, uz Super Sport Street klasi. 3. posmā šo godu ieguva Ivo Vinniņš, sīvā cīņā aiz sevis atstājot jau Super Sport Street klasi pieredzējušus braucējus – Igoru Dembo, kurš ieņēma Izklaides Brauciena otro vietu, un Sergeju Sjominu, kurš kāpa uz pjedestāla trešās pozīcijas!
Dienas gaitā turpināsies Super Sport Street, Super Sport un Mazmoto Zelta Mopēda otrie braucieni, un ap 17:40 sagaidīsim ilgi gaidīto apbalvošanu!


Iesildīties sacensībām var jau Mazmoto rīkotajā posmā Madonā 20. augustā, kur aicināti ir piedalīties Street un Super Sport dalībnieki! Mazmoto sacensību kalendāram var sekot līdzi http://mazmotoracingteam.lv/19-kalendars2017/ .
Sacīkšu starplaikos izsalkumu un slāpes varēs remdēt 333 kafejnīcā.
Sacensības atbalsta SFRT veikals, A/S Ceļu Pārvalde, Glazeri, Interum Technlogies, Secure Solutions, Datorists, Motoland, 4speed.lv, Brembo, Stompgrip, Eneos, 55ART, Masterprint, Reborn MC, Ruvers, Motopower.
Par sacensībām informāciju un tehniskās prasības klasēm var iegūt: http://streetfighters.lv/sezona-2017

Tiekamies jau 02.09.2017 Sporta kompleksā 333 – būs ko redzēt!

Tags: , ,

Categorised in:

This post was written by Māšele

Leave a Reply