SSC otrais posms apvienots ar Mazmoto sacensībām

2017-06-01 12:55 Published by Leave your thoughts

Moto entuziastu apvienības Streetfighters.lv rīkotais “Super Sport CHAMPIONSHIP” otrais posms 17. jūnijā s/k 333 norisināsies kopā ar biedrības Mazmoto rīkoto sacensību sezonas otro posmu. Abas biedrības organizē motošosejas sacensības kartodromos – Streetfighters.lv orientējas uz ielas un sporta motociklu braucējiem, bet Mazmoto – mazas kubatūras tehnikas vadītājiem (galvenokārt jauniešiem) un retro tehnikas vadītājiem, tādējādi abu sacensību norise vienā pasākumā ļaus apskatīt ļoti dažādu šosejas motosportu.

“Super Sport CHAMPIONSHIP” sacensību seriālā šogad paredzēti 4 posmi, no kuriem pirmais tradicionāli notika Sporta kompleksā 333, 1. maijā. Sacensību pastāvēšanas laikā tām mainījušies organizatori un formāts, tomēr ideja – motosports kā amatieriem pieejams sporta veids ir palikusi nemainīga. Mainījies arī sacensību nosaukums, iepriekšējā gadā tās bija pazīstamas ar nosaukumu “Streetfighters.lv motodiena”. Šogad sacensības nepametīs s/k 333 teritoriju un visi posmi paredzēti šajā trasē, tomēr dažādojot trases konfigurāciju. Nelielas izmaiņas šogad skārušas sacensību formātu. Dalībnieku skaits un atsaucība ietekmējusi disciplīnu izvēli un šogad dalībnieki var izvēlēties kādu no piecām kategorijām.

Izklaides braucienā piedalās dalībnieki ar ielas motocikliem, šī brauciena mērķauditorija ir iesācēji. Lai uzsāktu braucienu, dalībniekiem jāveic āķīgs uzdevums.

Dāmu brauciens paredzēts daiļā dzimuma pārstāvēm ar ielas motocikliem, bez svara, jaudas un dzinēja tilpuma ierobežojumiem. Jāmin, ka arī šoreiz, dāmas startēs kopā ar Čoperu klases braucējiem, kuru sacensībās piedalās motocikli, kuri atbilst vispārpieņemtam veidolam par čopera tipa motociklu.

Super Sport disciplīnā sportisti brauc ar trasei sagatavotiem vai ielas motocikliem (izņemot supermoto un krosa tipa motociklus). Šī ir ātrākā no sacensību disciplīnām, pieredzējušiem sportistiem.

Super Sport Street klase paredzēta ielas motocikliem, dalība tajā ir vienkāršākā iespēja izmēģināt motošoseju, jo tehniskie noteikumi samazina tehnikas sagatavošanas izmaksas.

Mazmoto sacensības šogad notiek 8 posmos. Sacensību disciplīnas – Zelta mopēds, Scooteri un Retro motocikli. Zelta mopēda atklātajā čempionātā piedalās dalībnieki jau no  4 gadu vecuma. Atsevišķās klasēs piedalās gan standarta, gan sporta mopēdi. Motorolleru sacensībās dalībnieki tiek dalīti 50 Standart, 70 Sport un Open Racing klasēs.

Sacensību dienaskārtība tiks paziņota jau tuvākajā laikā, bet dalībnieki aicināti pieteikties streetfighters.lv tīmekļa vietnē, bet skatītāji – rezervēt laiku kalendāros, jo 333 ir ļoti pārskatāma trase un ir piemērota sacensību apskatei.

Categorised in:

This post was written by RGX

Leave a Reply