Slapjā gonka jeb Streetfighters.lv Super Sport CHAMPIONSHIP 4. noslēdzošais posms 03.09.2016

2016-09-10 14:48 Published by Leave your thoughts

Šī gada, 03. septembrī Sporta kompleksā 333 norisinājās šī gada pēdējais Streetfighters.lv Super Sport CHAMPIONSHIP posms.

Diena, kā ierasts sākās ar treniņu un kvalifikācijas braucieniem, kuros tika noskaidrota starta secība sacensībās. Super Sport klasē labākais trijnieks – Māris Dankerts (SFRT), Kalvis Margevičs (Motokurzeme) un Artis Skulte (SFRT).

DSC_0230

Diemžēl pēc Super Sport klases kvalifikācijas brauciena sākās lietus, tomēr Super Sport Street braucēji nenobijās un devās savā kvalifikācijas braucienā, un tā – labākie – Kristaps Grietiņš (SFRT), otrais Mārtiņš Kāns un trešais ātrākais Jānis Priednieks (SFRT).

DSC_0372

Vienlaikus ar Super Sport Streeet kvalifikāciju, norisinājās ar ne jaunas, bet šajā posmā atdzimušas klases – Dual Street kvalifikācija – arī šie dalībnieki, visi kā viens stājās uz starta un kvalifikācijā starta vietas sadalīja attiecīgi – 1.Pēteris Brasla, 2. Raivo Kundziņš un 3. Osvalds Ozarenko. Pārējās disciplīnās kvalifikācija nebija nepieciešama, jo Reborn MC Čoperu, kurš šoreiz tika apvienots ar Dāmu braucienu un Izklaides braucienā starta vietas tiek izlozētas pirms starta.

Pēc SuperSport Street un Dual Street klases kvalifikācijas, tika pieņemts lēmums pārcelt nākamos startus par vienu stundu, cerībā, ka lietus mitēsies, taču cerības neattaisnojās, tomēr Super Sport un Super Sport Street braucēji bija apņēmības pilni par spīti lietum stāties uz starta.
Super Sport, jeb tā saucamajai sportistu klasei tas problēmas nesagādāja, jo lielākā daļa šādam pavērsienam bija gatava, līdzi paņemdami lietus riepas. Tāpēc uz starta stājās gandrīz visi šīs klases braucēji. Pirmais sportistu brauciens sagādāja patiešām lielu pārsteigumu – no sešiem dalībniekiem finišēja tikai trīs, ierindojot Māri Dankertu (SFRT) pirmajā, Juri Ārgali (SFRT) otrajā, un vienīgo klasē startējušo dāmu – Jūliju Saldavu (SFRT)– trešajā vietā!

DSC_0225
Piedzīvotais Super Sport klases braucienā radīja bažas par Super Sport Street klases braucienu, jo šajā klasē ar lietus riepām, nebija aprīkots neviens motocikls. Tomēr puiši noturējās godam un no septiņiem finišēja seši, pirmo braucienu noslēdzot attiecīgi Kristaps Kalnozols, Andris Vācis, un Osvalds Ozarenko.
Super Sport Street klases brauciena laikā tika pieņemts lēmums – atcelt Moto Divkaujas braucienus, jo skaidrs tapa viens – lietus nemitēsies.
Kā nākamie uz starta jau rindojās Izklaides brauciena dalībnieki, šoreiz gan jāsaka, ka pirmo reizi šīs klases vēsturē uz starta stājās tikai 7 braucēji, tajā skaitā viena dāma – Elena Zapiterskaia, šoreiz organizatoriem un skatītājiem tas drīzāk šķita kā patīkams pārsteigums, jo trase tiešām, lietus dēļ, bija nedaudz bīstama. Un kā nu Izklaides brauciens bez uzdevuma! Šoreiz uzdevums bija tiešām amizants – katram dalībniekam, atkāpjoties 10 soļus no motocikla un sagaidot galvenā tiesneša startu, tupus bija jādodas pie sava motocikla, tas jāiedarbina un jādodas trasē. Jāsaka, ka arī šī klase nesagādāja vilšanos un visi godam finišēja. Pirmajā vietā Uldis Muškevics, otrais Uldis Bauska, bet trešais Roberts Circenis!

DSC_0077DSC_0078 DSC_0496

 
Pēc šī brauciena trasē devās eksperiments – tieši tā – eksperiments, jo pirmo reizi sacensību vēsturē kopā startēja čoperu un dāmu klase, kurā šoreiz, starp citu, startēja 5! dāmas! Puiši gan pirms starta savā starpā pasmējās – cik neveikli būs zaudēt meitenēm, bet ko darīt – dažāda tehnika ir dažāda tehnika. Un tā uz starta stājās viskuplākais skaits šodienas braucēju – 12. Un atkal jau – ne dāmas, ne čoperu braucēji kritienus nepiedzīvoja un visi finišēja veiksmīgi. Attiecīgi – Dāmu klasē pirmā Jūlija Saldava (SFRT), Otrā Laura Bīriņa, bet trešā Elena Zapiterskaia. Reborn MC Čoperu klasē pirmais Vitālijs Jelistratovs, otrais Valdis Verdenhofs, bet trešais Viesturs Fridenbergs.

DSC_013528831867894_5536ed565c_o DSC_0523
Sākoties otrajam braucienam Super Sport klasē, visi aizturēja elpu – kā beigsies šis brauciens? Jāsaka, ka viss beidzās veiksmīgi un finišēja visi seši dalībnieki, taču patiešām elpu aizraujošus momentus skatītājiem sagādāja Juris Lopsa (SFRT) un Artis Skulte (SFRT) parādot īstu cīņu. Taču brauciens noslēdzās ar jau prognozētām pirmajām divām vietām, kuras attiecīgi ieņēma Māris Dankerts (SFRT) un Kalvis Margevičs (Motokurzeme), taču trešo vietu šajā braucienā izdevās izraut Jurim Ārgalim (SFRT).
Kopvērtējumā pēc abiem braucieniem uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Māris Dankerts (SFRT), otrais Juris Ārgalis (SFRT), bet trešā pati sev par pārsteigumu Jūlija Saldava (SFRT).

DSC_0532
Super Sport Street klasē otrais brauciens noslēdzās līdzīgi pirmajam braucienam – pirmais Kristaps Kalnozols, otrais Andris Vācis, bet trešo vietu, liekot piekāpties Osvaldam Ozarenko, izcīnīja Kristaps Grietiņš (SFRT).
Abu braucienu rezultātā – pirmais Kristaps Kalnozols, otrais Andris Vācis, un trešais tomēr Osvalds Ozarenko.

DSC_0552

Tuvojoties pasākuma noslēgumam, uz starta stājās drosmīgākie dienas braucēji, lai piedalītos trakākajā no dienas klasēm – DualStreet! Varētu likties, ka šī ir jauna klase, tomēr nē – šī ir vecā labā braukšana kā pa asfaltu, tā granti, lai gan lietus laikā, jāsaka, pa dubļiem. Uz starta stājās septiņi braucēji! Sacensībā izrādījās tiešām spraiga, kur daudzi momenti tiešām bija soli no kritiena, taču tikai profesionalitāte vai veiksme ļāva braucējiem turpināt braucienu, jāatzīst, ka šis brauciens tomēr neiztika bez kritieniem, taču kopumā tas izvērtās Loti baudāms. Šajā klasē, pēdējos apļos pirmo vietu izrāva Osvalds Ozarenko, otrais Raivo Kundziņš (uzrādot labāko apļa laiku), bet trešais Mārtiņš Brasla.

DSC_0430 DSC_0450DSC_0513
Jāsaka gan, ka ar šo viss vēl nebeidzas, tuvākajā laikā tiks apkopoti rezultāti un svinīgā pasākumā paziņoti visu posmu kopvērtējumi! Sekojiet līdzi informācijai par laiku un vietu – apsolām – tas būs intriģējoši!

Paldies visiem Atbalstītājiem, bez jums nekas no šī visa neizdotos!!!!

DSC_0039

Categorised in:

This post was written by RGX

Leave a Reply