Noslēgusies Streetfighters.lv MotoDiena

2015-09-21 14:31 Published by Leave your thoughts

Šī gada, 20. septembrī Sporta kompleksā 333 norisinājās šī gada pēdējā Streetfighters.lv MotoDiena, kas vienlaikus iezīmēja arī apvienības 6 gadu pastāvēšanu.

Diena sākās ar treniņu un kvalifikācijas braucieniem, kuros tika noskaidrota starta secība sacensībās. Durka Racing kausā pie Pole Position tikai Ingus Ezernieks, bet Moto Divkaujā – Normunds Freimanis. Pārējās disciplīnās kvalifikācija nebija nepieciešama, jo Reborn MC Čoperu braucienā starta vietas tiek izlozētas pirms starta, savukārt izklaides braucienā brauciens sākās tikai pēc uzdevuma izpildīšanas.

DSC_0028
Durka Racing kausā, abos iepriekšējos MotoDienas posmos uzvarēja Kalvis Margevičs, kurš šoreiz gan nepiedalījās. Abos braucienus vietu secība nemainīga – pirmais Māris Dankerts, otrais Guntars Borovskis, bet trešais Ingus Ezernieks. Turklāt interesanti, ka arī pārējo vietu secība abos braucienos bija nemainīga, pat par spīti pozīciju maiņām braucienu laikā. Jāpiemin, ka tieši cīņa par uzvaru bija jo īpaši baudāma, jo ne Māris, ne Guntars nebija gatavi piekāpties pretiniekam un pirmajā braucienā Mārim Dankertam tikai par mata tiesu izdevās izrauties vadībā.

IMGP4479
Izklaides braucienā šoreiz dalībnieku bija tik daudz, ka vairākiem startēt gribētājiem nācās vērot braucienu no malas. Starta uzdevumā dalībniekiem izmantojot atjautību vai skriet prasmes, jātiek pie sava motocikla atslēgām, kuras atradās garas saites galā, iesietā plastikāta masiņā. Šajā disciplīnā iniša līniju pirmais šķērsoja Antons Volkovičs. Noteikti jāpiemin fakts, ka braucienā piedalījās veselas 7 dāmas, kurām šī bruaciena ietvaros bija pašām sava ieskaite, tādējādi dodot arī viņām iespēju kāpt uz pjedestāla. No dāmām ātrākā šoreiz izrādījās Zane Junga, otrajā vietā Jūlija Morjakova, bet trešā Laura Bīriņa.

IMGP4397
Reborn MC čoperu sacensībās pie pirmās starta vietas izlozē tika Gunārs Grīnbergs, kurš finišā ierindojās otrajā vietā, piekāpjoties Vitālijam Jeļistartovam. Regulārais šo sacensību uzvarētājs Modris Frīdenbergs šoreiz tikai trešais. Tieši šajā reizē čoperu braucienā bija ļoti kupls dalībnieku skaits un arī tehnika bija visdažādākā, trasē bija redzami pat tūrismam paredzētie kruīzeri.

DSC_0538
Kawasaki Moto Divkaujā (dueļi viena apļa garumā pēc izslēgšanas principa) dalībnieki bija sadalīti divās grupās, Hobby un PRO. Hobby braucēju grupā uzvarēja Antons Volkovičs, otrais Osvalds Azarenko, trešais Kristaps Biedris. Kā noskaidrojās Azarenko un Volkoviča dueļos, ne vienmēr kartodromos pietiek ar modernu motociklu – vienā no braucieniem Azarenko, kurš brauca ar Honda X11, pārspēja ar BMW S1000RR braucošo Volkoviču. PRO klasē pirmo vietu, tikai trešā, izšķirošāb rauciena pēdējā līkumā izrāva Māris Dankerts, otrais Guntars Borovskis un trešo vietu ne mazāk spraigā cīņā izcīnīja Normunds Freimanis ar supermoto tipa motociklu. Kā vēlāk atzina gan paši braucēji, gan skatītāji, tieši abu Kawasaki Moto Divkauju pusfināla un fināla braucieni bija visspraigākie un asinis stindzinošākie. Lai gan jāatzīst, ka PRO klases disciplīna baudāma bija no pašas pirmās sekundes. Jo reti kurš rezultāts izšķīrās jau pirmajā braucienā.

DSC_0764
Apbalvošanā pie kausiem, par ko īpašs paldies “Lab77”, un balvām tika, ne tikai pirmo trīs, bet arī pēdējo vietu ieguvēji, kuriem balvas nodrošināja Mežamāra darbnīca. Tādējādi motivējot sacensībās piedalīties jebkuru interesentu.

DSC_0154
Streetfighters.lv saka milzīgu paldies atbalstītājiem: Glazeri, Auto Motīvs, Kawasaki, Secure Solutions, Tu Re Kā, Ruvers, Cramo, Motopower, Durka racing, Reborn, Delfi, Masterprint, Decallab, DKL Serviss Mežamāra darbnīca, Datorists un Ervitex, bez kuriem ši diena nebūtu tāda, kāda tā bija.

Categorised in:

This post was written by RGX

Leave a Reply