MV Agusta atrāda jauno Dragster 800

2014-02-08 07:43 Published by Leave your thoughts

MV Agusta pielikuši punktu spekulācijām un minējumiem, kāds izskatīsies jaunais itāļu koncerna modelis un publicējuši Dragster 800 attēlus. MV Agusta Dragster izmantos to pašu šasiju un 125 zirgspēku jaudīgo, trīs cilindru, 798 kubikcentimetru dzinēju, ar ko tiek aprīkots tā priekšgājējs – Brutale. Motocikla dizains pierādā, ka MV Agusta ir izdevies radīt “naked” tipa motociklu, kuru ieraugot, ir skaidrs, ka brauciens ar to būs elpu aizraujošs.

Uz koplietošanas ceļiem jaunais MV Agusta modelis tika manīts jau iepriekš, Varese rūpnīcas tuvumā, taču šie ir pirmie atēli, kur var pilnībā aplūkot Itāļu dizaineru radīto spēkratu. Tirdzniecībā motocikls nonāks 2014. gada vidū.

Par spīti tam, ka Dragster 800 un Brutale 800 tiek ražoti izmantojot vienādu tērauda trubu / alumīnija rāmi, bāku, piekari, izplūdes sistēmu, bremzes (Dragster 800 gan tiek aprīkots ar jaunāku – Bosch 9+ ABS sistēmu) un, protams, dzinēju, pateicoties īsajai astei, un 200 platuma riepai Dragster 800 izskatās daudz agresīvāks. Dragsters ir ticis arī pie jauniem kāpšļiem, priekšējā dubļubleķa un protams luktura – lai to nevarētu sajaukt ar citiem itāļu koncerna modeļiem.

Motocikls būs pieejams divos krāsojumos – baltā un pelēkā. Motocikla sausais svars būšot 167 kilogrami, ar pilnu bāku, eļļu un pārējiem šķidrumiem – ap 190 kg.

Categorised in:

This post was written by admin

Leave a Reply