Motodiena 28. jūnijā ar būtiskiem jaunumiem.

2015-06-14 22:19 Published by Leave your thoughts


Streetfighters.lv 28. jūnijā s/k 333 organizē motodienu. Skatītājus priecēs aizraujoša cīņa dažādās klasēs (Durka Racing kauss, Izklaides brauciens, Moto divkauja, SuperSport brauciens pa mainīgu segumu, Vēja Brāļu kausa izcīņa), kā arī stuntriding šovs, bet dalībniekiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus motošosejas sacensībās un cīkstēties ar līdzvērtīgiem pretiniekiem. Pirmais starts tiks dots plkst. 12:00.

Organizatori ir sarūpējuši dažādas disciplīnas, lai interesanti būtu ikvienam.

Īpaši jāizceļ [b]SuperSport[/b] disciplīna, kur dalībnieki brauks gan pa asfaltu, gan pa grants segumu; tādējādi sacensību vide būs pēc iespējas pielīdzināta ikdienas apstākļiem. Šoreiz trasē tiks iekļauts jau 2014. gadā redzētais tramplīns, ko noteikti novērtēs gan skatītāji, gan dalībnieki.
Jaunumi gaidāmi arī Moto divkaujas disciplīnā – ja būs pietiekami daudz dalībnieku, tos dalīs divās grupās, nošķirot sportistus un ielas braucējus, lai radītu vienlīdzīgākus apstākļus. Jāatgādina, ka moto divkauja ir sacensības, kurās sportistiem jāpārspēj pretinieks tikai vienā aplī. Durka Racing kauss parasti rada vislielāko intrigu, jo tā ir izaicinoša cīņa pieredzējušajiem motosportistiem. Mazāk pieredzējušajiem šosejas motociklu vadītājiem tā ir iespēja pacīnīties ar sev līdzīgiem.
Notiks arī [b]Izklaides brauciens[/b], kura ietvaros būs arī īpaša ieskaite dāmām. Šis brauciens ir paredzēts ielas motociklu vadītājiem, kuri vēlas izjust motošosejas sacensību garšu. Dalībnieki drīkst startēt tikai tad, kad atrisina āķīgu uzdevumu. Biedrības “Streetfighters.lv” pārstāvis Rūdolfs Bergmanis aicina līdzšinējos šīs disciplīnas uzvarētājus izmēģināt spēkus “Durka Racing kausā”.
[b]Veja Brāļu kausa izcīņā[/b] tiks noskaidrots ātrākais no čoperu braucējiem. Neskatoties uz motociklu lielajiem izmēriem un svaru, šie braucēji uzrādā vērā ņemamus ātrumus un rezultātus. Vairāki braucēji piedalās arī izklaides braucienā.
Iepriekšējais Streetfighters motodienas pasākums 1. maijā pulcēja daudz dalībnieku un skatītāju, un organizatori ir apņēmušies turpināt tradīciju un dot iespēju amatieru motošosejas cienītājiem tikties sporta kompleksā 333.
Sacensību braucienu starplaikos skatītājus un dalībniekus izklaidēs mototriku meistars Lauris Klēbahs, kurš demonstrēs savas spējas valdīt pār superbaiku, triāla motociklu un kvadraciklu.

Īpašas balvas dalībniekiem sarūpējuši Kawasaki, Auto Motīvs, 4Speed.

Pasākumu atbalsta AutoMatīvs, Securesolutions, DKL Serviss, Kawasaki, 4Speed, Datorists, Cramo, Ruuvers, Masterprint, Ervitex, Decallab, Mežamāra Darbnīca, Durka Racing, TuReKā, Vejā Brāļu Ordenis, Motopower.lv, Delfi.lv

Sacensību dienaskārtība:
8:30-10:00 Reģistrācija
10:10-10:40 Treniņš / kvalifikācija SuperSport
10:40-11:10 Treniņš / kvalifikācija Durka Racing kauss
11:10-11:40 Treniņš / kvalifikācija Moto divkauja
11:50 Pirmsstarta sapulce
12:00 Durka Racing kausa pirmais brauciens
12:30 Vēja Brāļu kausa izcīņa
12:50 Stunt Show
13:10 Izklaides brauciens
13:30 Durka Racing kausa otrais brauciens
14:00 Streetfighters.lv SuperSport
14:30 Moto divkauja ielas braucējiem
15:15 Moto divkauja sportistiem
Apbalvošana – uzreiz pēc Moto Divkaujas fināla brauciena.(Orientējoši 16.00-16.30)

Sīkāka informācija: http://streetfighters.lv/index.php?action=motodiena_2015_06_28

Aktuālais foruma pavediens: http://streetfighters.lv/index.php?topic=1541.msg112427;topicseen#new

Informācija dalībniekiem: http://streetfighters.lv/index.php?action=motodiena_2015_06_28_dalibniekiem

Dalībnieku ievērībai – [b]iepriekš reģistrējoties dalības maksa zemāka.[/b]
Reģistrēšanās: http://streetfighters.lv/events

Motolietu veikals 4speed ir sarūpējis balvas mūsu Čoperu sacensību dalībniekiem! Iespējams tieši Tu izlozes kārtībā vari vinnēt jaunu aizsarķiveri, moto cimdus vai ādas izstrādājumu kopšanas līdzekļus! Viss kas Tev ir jādara – jāpiesakās Vēja Brāļu kausa izcīņai šeit: [url=http://streetfighters.lv/event/56]http://streetfighters.lv/event/56[/url]
[url=http://www.4speed.lv/lv/]http://www.4speed.lv/lv/[/url]

Labākais riepu serviss automotīvs pasākuma dalībniekiem nodrošina riepu maiņu, kā arī lielisku balvu fondu.
Konsultācijas par pareizu motociklu riepu izvēli Jums sniegs viens no labākajiem moto riepu speciālistiem kā Rūdolfs Bergmanis, Salaspils ielā 2. [url=http://www.riepasundiski.lv]www.riepasundiski.lv[/url]
Categorised in:

This post was written by admin

Leave a Reply