Maijā sporta kompleksā “333” pirmo reizi notiks motofestivāls “Pirmais Maijs”

2019-03-21 12:14 Published by Leave your thoughts

2019. gada 1. maijā sporta kompleksā “333” pirmo reizi notiks motofestivāls “Pirmais Maijs”. Tā programmā paredzētas motošosejas sacensības, kurās dalību jau apstiprinājuši Latvijas labākie motobraucēji, kā arī citu valstu pārstāvji. Papildus skatītāju izklaidei paredzēti Moto Gymkhana paraugdemonstrējumi, krosa un enduro motociklu braucieni, regularitātes braucieni, bērnu izklaides, kā arī tiks atbildēts uz jautājumu, kas trasē ātrāks – motocikls vai kartings.

 

Festivālu organizē domubiedru grupa, kura sevi identificē ar nosaukumu “Pirmais Maijs”, un tā saknes atrodamas jau daudzus gadus notikušajos “Durka Racing” un “Streetfighters” organizētajās sacensībās. Visu organizatoru vārdus pagaidām grupa neatklāj, tomēr ir zināms, ka grupā piedalās Latvijas motosabiedrībā pazīstami cilvēki.

 

Motofestivāla “Pirmais Maijs” mērķis ir veidot ikgadējus, visaptverošus motokultūras svētkus sezonas sākumā, kas dod iespēju sanākt kopā gan sportistiem, gan motokultūras entuziastiem, nodrošinot patīkamu laika pavadīšanu visā dienas garumā gan sportistiem, gan visu vecumu apmeklētājiem.

 

Pasākums 1. maijā durvis vērs pulksten 10:00, un turpināsies līdz 17:00, kad notiks sacensību uzvarētāju apbalvošana, un, kā ziņo pasākuma organizatori, biļetes uz pasākumu jau drīz varēs iegādāties bilesuserviss.lv tirdzniecības vietās.

 

Pasākumam oficiālu atbalstu ir izteikusi gan Latvijas Motosporta Federācija, gan Latvijas Motoklubu Asociācija.

 

Interesenti tiek aicināti pasākumam sekot Facebook – https://www.facebook.com/pirmaismaijs, kā arī pasākuma oficiālajai mājaslapai – http://www.pirmaismaijs.lv

 

 

Categorised in: ,

This post was written by MIGs

Leave a Reply