“Lotus C-01” pirmizrāde

2014-03-07 19:38 Published by Leave your thoughts

Jau iepriekš nopludinātās bildes un kompānijas plāni liecināja, ka šis ielas satiksmei paredzētais motocikls pārspēs visas uz to liktās cerības. Kondewa – vācu kompānija, kas ir iegādājusies tiesības izmantot „Lotus” nosaukumu – beidzot izplatījuši „Lotus C-01” attēlus un tā tehniskos datus.

Lotus C-01 ir aprīkots ar KTM RC8 1195 kubikcentimetru V2 dzinēju, kas spēj sasniegt 200zs jaudu.
Kā apgalvo paši ražotāji: „Lotus C-01” apvieno V2 dzinēja plašo jaudas spektru un Daniela Simona radīto motocikla dizainu- vienreizēju karbona, titāna un aerokosmiskās kvalitātes tērauda daļu saspēli.

Lai gan izdzirdot nosaukumu “Lotus” uzreiz iedomājamies britu sporta auto ražotāju, C-01 motorcikla modeli nav izstrādājuši un neražo „Group Lotus plc”. C-01 ir vairāku motosporta veterānu sadarbības rezultāts, kurus apvienoja uzņēmums Kodewa. Šī projekta vadītājs ir Dr. Kolins Kolles. C-01 izstrādē palīdzējis arī uzņēmums „Holzer Group” un dizaina guru Daniels Simons.
Izmantojot plašo pieredzi motosportā, inženieru komanda ir radījusi unikālu, augstas veiktspējas superbaiku.

C-01 būs pieejams vairākos krāsojumos, no kuriem daži godinās tā saknes un iedvesmas avotu – sporta auto ražotāju „Lotus”. Motocikla pircējiem tiks piedāvāta iespēja izvēlēties individuālu motocikla komplektāciju, kuru var ierobežot tikai pasūtītāja iztēle. Lotus C-01 tiks ražots ierobežotā 100 eksemplāru tirāžā.

Categorised in:

This post was written by admin

Leave a Reply