Jau ceturto reizi notiks Rīgas kausa izcīņa dragreisā!

2017-08-18 13:17 Published by Leave your thoughts
  1. gada 19. augustā jau ceturto gadu pēc kārtas Eksporta ielā, posmā starp Muitas ielu un Miķeļa ielu, Rīgas svētku laikā tradicionāli tiks noskaidrots ātrākais Baltijas motobraucējs dragreisa disciplīnā.

Šajā cīņā pēdējos trīs gadus uzvaras laurus plūca Motošosejas komandas “SFRT” braucēji – Andris Ozols, Māris Dankerts un Rūdolfs Bergmanis.

Šogad skatītājus un dalībniekus sagaida daži jaunumi – ir mainīts dragreisa formāts, un par Rīgas kausu sacentīsies braucēji vienā grupā, nešķirojot vai tie brauc ar sporta vai ielas motociklu! Kā arī šogad dragreiss būs starptautisks! Dragreisā piedalīties ir aicināti braucēji no kaimiņvalstīm, kas sola īstu spriedzi jau no pašas pirmās sacensību minūtes! Vai kauss paliks Latvijā? Skaidrs ir viens – par starptautisko Rīgas kausu cīnīsies un uz fināla līnijas stāsies labākie, lai pierādītu, kurš būs spēcīgākais. Iepriekšējās sezonas parādīja, ka ne vienmēr „sports” nozīmē uzvaru!

 Dragreisa pirmais starts būs skatāms pulksten 10:00 taču skatītāji aicināti ierasties jau 09:00, kad sāksies brīvie treniņi.  Noteikti nevajadzētu garām laist arī Stuntfighters Paraugdemonstrējumus, kuru laikā varēs vērot stanta motobraukšanas paraugstundu ar Harley-Davidson Sportster motociklu, leģendārā motosportista Jāņa Rozīša izpildījumā.  Kā arī “Latvijas gada motocikls 2017” modeļu prezentāciju pulksten 13:30, kuru vadīs konkursa organizators Arnis Blodons.  Visgaidītākā dienas daļa – fināli sāksies 14:45, un pirmās/otrās vietas izcīņa – 15:45.  Lai jau 16:00 2017. gada Rīgas kausa uzvarētājs kāptu uz svētku skatuves, saņemt ikgadējo, unikālo Rīgas kausu!

Reģistrācija sacensībām – http://streetfighters.lv/event/187

Categorised in:

This post was written by RGX

Leave a Reply