Hero Hastur 620 koncepts

2014-02-14 06:59 Published by Leave your thoughts

Indiešu motociklu ražotājs Hero, kura pamatienākumus veido milzīgie budžeta klases motociklu pārdošanas apjomi, sadarbībā ar Erik Buell Racing radījuši vieglo un ātro Hastur 620. Lai gan rindas divcilindru dzinēja motocikls pagaidām tiek dēvēts par konceptu – pabeigtais dizains un izmantotās detaļas liecina, ka drīz šis motocikls varētu nonākt sērijveida ražošanā.

Hero jau ražo 250 kubikcentimetru motocikla modeli, kura izstrādē vadošo lomu ieņem Erik Buell Racing un, tāpat kā priekšgājējs, arī Hastur 620 būs salīdzinoši viegls un jaudīgs motocikls savā klasē. Ražotājs apgalvo, ka 80 zirgspēkus jaudīgais motocikls spēs attīstīt 240 kilometru stundā lielu ātrumu un tā pilna masa būs tikai 160 kg.

Heru Hastur būs aprīkots ar regulējamu piekari, četru cilindru priekšējo bremžu supportiem, sešu ātrumu kārbu un vieglmetāla diskiem. Ražotājs apgalvo, ka, līdzīgi MV Agusta motocikliem, arī šī koncepta dzinēja kloķvārpsta griezīsies pretējā virzienā. Šis princips palīdz samazināt inerces spēku ietekmi uz vadāmību, un motocikls vieglāk “ieguļas” līkumos.

Jāpiezīmē, ka Indijas motociklu ražotājs cer iekarot rietumu tirgu, un Erik Buell Racing jau sāk izplatīt ši ražotāja motociklus ASV.

Categorised in:

This post was written by admin

Leave a Reply