Author Topic: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.  (Read 462158 times)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #465 on: October 11, 2013, 15:45:38 »
Protams, ka jo īpaši Tai ir apakšā jēga un filozofija, bet vismaz man ir iespaids, ka viņa atšķiras no citiem "klasiskākiem" austrumu cīņu veidiem.

Cik es skolas laikā kaut kur pastaigāju, tad man kā reiz gribējās to cīņas garšu, nevis karate trenniņus, kur nevienu reizi tā aŗi nesanāca pat pa maisu vai bumbieri pazvetēt, kur nu vēl ar kādu pacīkstēties. Protams, ka nebiju tam gatavs, ka jāuzdzen fizuha utt, bet nu es tur gāju ar domu iemācīties kauties, sparingot nevis vienkarši fizisko sagatavotību uzlabot.
Nepretendēju uz pareizo viedokli, bet tas ir ko Es sagaidu un protams, ka atiecīgi arī sīkās gadījumā tā skatos.

Par atieksmi, disciplīnu utt tam ir jābūt jebkurā sportā daudz un dikti.

Tas ir tāpat, kā iet u zmoto trenniņiem, klausīties teoriju, skriet kalnā, bet ne reizi tā arī ar moci neizbraukt. :hvz: Protams, ka es tik dažas reizes kautkur pamēģināju un ātri metu mieru. :aiwa:

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #466 on: October 11, 2013, 15:47:41 »
tas Sambo(?) paveids un interpretācija ko piekompj krievu militārist/vienības

Tas ir Kaujas Sambo.
Es minēju - ir tāda lieta, kā militārā tuvcīņa. Bērnam varbū gluži nē, bet, ja kāds no šejienes sagribētu pamācīties, labprāt arī aizietu. Pasniedz mans bijušais skolotājs - Egils Helmanis. sīkāk par tuvcīņu var palasīt šeit : http://www.tevijassargs.com/?p=3&pp=6  . Patiesībā - ļoti līzīgs KravMaga, tikai paņēmieni vairāk orientēti uz cilvēka anatomiju un fiziku. Lauzieni, metieni, viss tiek izmantots, lai pēc iespējas mazāk piepūlētos un nodarītu max damage pretiniekam. Kopš to trenniņu laikiem vairs nenēsāju auskarus :D kaut bija i ausīs, i uzacī  :shura:

Mazs ieteikums, kaut pats neesmu mēģinājis un studējis padziļinātāk = tautā mēļo, ka ušu nodzenājot bezbožna. Un, cik skatos, tad iekš Lv ir skola sīčiem :)

Full Throttle

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #467 on: October 11, 2013, 15:58:55 »
Un Mig - ja gribi trenēties iedot kādam tāfelē ātri un kvalitatīvi, bez jebkādas filozofijas, tad varu iedot kontaktus :D 

 P.S - kapēc uz boksu negāji? Es gan neesmu boksējies, bet ir stereotips, ka tur var ātri tikt izzvetēties :D
Full Throttle

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #468 on: October 11, 2013, 16:04:12 »
Visilgāk es nogāju uz brīvo cīņu.
Boksiņš ir forš, bet manā skatījumā tāds džentelmenisks sporta veids. Man patīk kājas un uz boksiņu kaut kā tai laikā nesanāca/nesastapos.
Nu tas viss pamatskolas laikā.
Kāda tur man tai laikā varēja būt nopietnā atieksme un dziļā loģika ?!
Bet arī tagad, ja ietu, stipri piedomātu uz ko. Kā arī no trenneriem jau dikti atkarīgs + rēķini ir atšķirība vai bērns iet uz trenniņu vai vecis 25-35 gadi. ;)
Ps. sasniegumiem cīņas sportos ne vienmēr ir nozīme, kad ir negaidīts plūktiņš uz ielas. :aiwa:

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #469 on: October 11, 2013, 16:10:43 »
Prātīgi cilveki jau saka, ka konfliktos vislabākais ir ātras kājas un nenokurīta dihalka :D
Full Throttle

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #470 on: October 11, 2013, 16:22:20 »
Tā arī ir.
Jo nu pa lielam slikti ir tā. Vai atrauj pa muti, vai pēctam domā vai nebūs skaidrošanās ar mentiem utt.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #471 on: October 11, 2013, 19:40:35 »
Iepriecināju bērnu, ka ies uz džudo... Sasolīja jau man, ka samācīsies tā, lai, kad vajag, varētu man un MIGs iedot bietē  :shura:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #472 on: October 11, 2013, 20:50:41 »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Sigsauer

  • Posts: 1372
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #473 on: October 15, 2013, 16:02:30 »
Domājot par ziemu un aktīvu atpūtu, šodien nospļāvos un rezervēju slēpes kalnu slēpošanai vēl pa lēto, pa vasaras cenām...atpakaļceļa vairs nebūs....Tas vienkāršākais veids piespiesties kautko darīt ziemas garajos vakaros... :hvz:

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #474 on: October 15, 2013, 16:09:42 »
Ņemot vērā mūsu ziemas un mūsu kalnus - liekas, ka noma maksā lētāk, kā labas slēpes+stiprinājumi+zābaki iegādē.
Full Throttle

Offline Sigsauer

  • Posts: 1372
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #475 on: October 15, 2013, 16:13:48 »
Tajā ziņā taisnība, bet nu ir doma, ja izdosies, aizbraukt kaut kur uz ārzemēm un savs tomēr ir savs...nav sveši sasvīdušie zābaki jāvelk utt...un izmantot jau ar varēs, gan jau līdz mūža galam...un ceru ka tas gals nebūs drīz...ilgtermiņā noteikti atmaksājas...Kādam čomam ar var aizdot...tā ka nav tik traki...pat izdevīgi...Tā vismaz sevi mierinu un iegalvoju sev  :D

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #476 on: October 15, 2013, 16:17:14 »
Ja slēpošana ir pavirša hobija veeidolā - tad nē. Pirktnav izdevīgi. Ja aizrauj un mauksi katras brīvdienas - tad jā, tie +- 400 ls ir tā vērti. Protams - skatoties, kādas taisies pirkt.
Full Throttle

Offline Sigsauer

  • Posts: 1372
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #477 on: October 15, 2013, 16:30:15 »
Nu cik izmaksā labas slēpes iznomāt ar zābakiem? 15 ls dienaktī? Domāju ka lētāk nebūs...uz nedēļu aizbraucot uz kalniem eiropā vēl kādi lati 60 būs....manuprāt naudas ziņā atmaksājas 3 gadu laikā viegli...plus vēl slēpes tavas, nav jābraukā pa nomām, esi drošs par ekipējumu, par veselību...Nu ja būs sniegs, domāju reizi nedēļā prieka un plezīra pēc Latvijā paslēpot,...darbadienu vakaros var pierīgā, brīvdienās kāds Žagarkalns, Gaiziņš....Slēpes ar stiprinājumiem un zābakiem no labā gala tā arī sanāks ap 400 ls....dabūju par puscenu (reālu), jo pagājušā gada modelis un čomam veikals pieder...

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #478 on: October 15, 2013, 16:36:09 »
Tapēc jau saku - viss ir atkarīgs no tā = cik bieži un kādas taisies pirkt.  Ja pārīti reizes gadā izlaist līkumu, tad nu i nafig iesaldēt 400 ls. Nē - protams, ja ar piečukiem pakaļu slauka, tad nav problēmu  :super:   Bet, ja tā, kā Tu uzrakstīji, tad tās slēpes Tev atmaksāsies gada laikā :)  Ak jā - vēl arī var vafelē aiz krosača skijoringu patēlot ;) Vai aiz auto :D Varētu ziemā tos Kangaru kalnus, kur braucām izbraucienā, izfrēzēt ar auto un slēpēm aizmugurē ;)
Full Throttle

Offline Sigsauer

  • Posts: 1372
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #479 on: October 15, 2013, 16:41:19 »
Sen esmu domājis aiz kāda auto vai moča aizmugurē pakarāties....nu tik pa kādu ezeru feini būtu....pa apledojušiem ceļiem negribu...es jau tāds bailīgs, tāpat kā ar moci, 80 % no maksimuma tik braucu :D Tā ka ja kāds ar krosenieku vai sniega moci ziemā izklaidējas, labprāt uzprasītos....būtu feina atrakcija...