Aizvadīts pēdējais Super Sport Championship posms

2017-09-04 22:37 Published by Leave your thoughts

2. septembrī Sporta Kompleksā 333, tikai aizvadīts šīs sezonas pēdējais SSC posms. Laika apstākļi mūs nelutināja, un jāsaka, ka jau otro gadu pēc kārtas, noslēdzošais posms ir kļuvis par “slapjo gonku”. Tiesa lietus nebiedēja ne lielus, ne mazus un Zelta Mopēda dalībnieki – Rūķīši un Juniori jau deviņos no rīta stājās uz starta saviem kvalifikācijas braucieniem! Sīvu konkurenci piedzīvoja arī Zelta mopēda 50 sport klase.

Līdz pēdējam nezaudējām cerību, ka lietus rimsies, tomēr dienas gaitā, tas pieņēmās spēkā. Tika pieņemts lēmums apvienot Super Sport Street klasi ar Super Sport klasi. Kā arī Čoperu braucienu pievienot Izklaides Braucienam, jo, nebaidoties no slapjas un slidenas trases, Dāmas bija ieradušās vislielākajā skaitā!
Jau beidzoties Super Sport apvienoto klašu brauciena kvalifikācijai, uz starta stājās Dāmas. Diemžēl, Dāmu klasē neiztika arī bez kritiena, kas no turpmākās cīņas izslēdza Aigu Rakēviču, bet, neskatoties uz neveiksmi, Aiga atzina, ka noteikti piedalīsies vēl! Dāmu pirmais trijnieks sacensību laikā bija mainīgs, sākumā līderi pozīcijas turēja Ligita Kundziņa, sekojot Maijai Miglānei un Laurai Bīriņai. Tomēr, mainoties līderu pozīcijām, pirmā finišēja Maija Miglāne, otrā Laura Bīriņa, trešā Ligita Kundziņa. Vēlamies arī uzslavēt pārējās dāmas, kur lielākajai daļai šīs bija pirmās sacensības – Baibu Meklerti, ieņemot 4 vietu, Santu Barkēviču – supermoto braucēju jau ar pieredzi, ieņemot 5 vietu, Justīni Sevčenoku, kas ir piedalījusies šā gada visos Dāmu braucienos, izcīnot 6 vietu, kā arī Solvitu Sokovu, attiecīgi ieņemot 7 vietu. Šajā posmā visas dāmas par piedalīšanos saņēma balviņas no 4speed.

Pēc dāmu brauciena uz starta stājās šajā posmā apvienotā Super Super un Street klase.
Diemžēl, arī šajā braucienā neiztika bez kritiena, kas no pirmā brauciena izslēdza Kristapu Grietiņu. Šajā posmā uz starta Super Sport klasē arī redzējām Durka Racing tēvu Arti Ozolu, kurš pirmajā braucienā izcīnīja 3 vietu, aiz sevis atstājot iepriekšējā posma ātrākā apļa laika īpašnieku- Raivo Kundziņu. Pirmajā vietā finišējā Roberts Lapiņš un otrais Kaspars Brigzne. Street klasē “slapjajā gonkā” startēja tikai trīs braucēji, attiecīgi sadalot pjedestālu- pirmais Antons Volkovičs, otrais Aleksandrs Siņicins, trešais Mārtiņš Seržants.
Beidzoties Izklaides/ Čoperu braucienam, sportisti stājās uz starta vēlreiz, mainot otrā brauciena trešās vietas ieguvēju, kas šoreiz bija Raivo Kundziņš. Attiecīgi pēc 2 braucieniem, kausus mājās veda Roberts Lapiņš, kā pirmais, Kaspars Brigzne, kā otrais un Raivo Kundziņš, attiecīgi kāpjot uz pjedestāla 3 vietas. Street klasē arī otrajā braucienā, braucēju vietas palika nemainīgas, līdz ar to, arī dienas kopvērtējumā pirmais Antons Volkovičs, otrais Aleksandrs Siņicins, trešais Mārtiņš Seržants.

Tagad varam arī atklāt Izklaides Brauciena uzdevumu – braucējiem pirms starta bija jāizdzer glāze ar minerālūdeni, tikai tad viņi visi varēja skriet pie saviem transporta līdzekļiem un doties trasē. Tiesa, jau pirmajā aplī kritienu piedzīvoja Uldis Bauska, un kā nosaka noteikumi – viņam no cīņas bija jāizstājās. Arī pēc pāris apļiem, pārliecinošais līderis Aivars Saulietis piedzīvoja kritienu, kas būtiski palielināja pārējo braucēju izredzes iegūt godalgotu vietu. Līdz beigām pārliecinoši pirmajā vietā turējās Kārlis Miglāns, kuram šis bija pirmais un pēdējais Izklaides Brauciens, jo noteikumus mēs zinām – Izklaides braucienu var uzvarēt tikai vienreiz! Jāpiemin, ka A kategorijas vadītāja apliecību Kārlis ieguva tikai 2 dienas iepriekš. Otro vietu sīvā cīņā, neskatoties uz tehniskām kļūmēm uz starta, izcīnīja Arvis Geduš, braucot ar motorolleri, trešo – Uvis Ramats.

Arī šajā posmā neiztikām jau bez mūsu čoperu gonkas veterāniem – Gunāra Grīnberga un Modra Frīdenberga! Tā kā čoperi tika apvienoti ar Izklaides braucienu, arī viņi pirms starta iemalkoja minerālūdeni, lai varētu skriet pie saviem transporta līdzekļiem un uzsākt sacensību. Diemžēl, nelielas tehniskas ķibeles piedzīvoja Modris, līdz ar to, atstājot viņu trešajā vietā. Šoreiz Gunārs pāri finiša līnijai pārbrauca otrais, piekāpjoties Viesturam Frīdenbergam, kurš finišēja pirmais.


Uz apbalvošanas ceremoniju jau lietus bija mitējies un nedaudz nosalušie dalībnieki varēja doties mājās.

Sirsnīgs paldies visiem dalībniekiem un skatītājiem, kā arī atbalstītājiem, kas visas sezonas garumā mums ir ticējuši: SFRT veikals, A/S Ceļu Pārvalde, Glazeri, Interum Technlogies, Secure Solutions, Datorists, Motoland, 4speed.lv, Brembo, Stompgrip, Eneos, 55ART, Masterprint, Reborn MC, Ruvers, Motopower. Ride.lv.

Gadīsim Jūs visus uz sezonas kopvērtējuma apbalvošanu, par ko informācija drīzumā būs, kā arī nākamgad – tiekamies trasē!

Ar rezultātiem no SSC 4 posma var iepazīties šeit: http://streetfighters.lv/sezona-2017/ssc4-rezultati
Bildes no SSC 4 posma: https://goo.gl/photos/5DXWMu4B4CSPdnjv8

Categorised in:

This post was written by Māšele

Leave a Reply