Aizvadīts otrais “Streetfighters.lv” “Super Sport Championship”

2016-06-30 00:12 Published by 1 Comment

Aizvadītajā svētdienā 19.jūnijā, sporta kompleksā “333” norisinājās šī gada jau otrais, “Streetfighters.lv” rīkotais, “Super Sport Championship” ar 7 disciplīnām.


Diena sākās ar treniņu un kvalifikācijas braucieniem, kuros tika noskaidrota starta secība sacensībās “Eneos” Super Sport, “Ride.lv” Super Sport Street, “Autobrava” Divkauja un “Autobrava” Divkauja Hobby klasēs. Super Sport/Moto Divkauja klasē, kvalifikācijā ātrākais bija Māris Dankerts, Super Sport Street klasē ātrākais Jānis Priednieks, Moto Divkauja Hobby – Gints Urbēns. “Brembo Racing” Izklaides brauciena starta vietas tika izlozētas, tāpēc kvalifikācija šim braucienam nebija nepieciešama.

0018
Pašas sacensības iesākās ar nervus kutinošiem Super Sport Street klases braucieniem, kur par pirmo vietu plecu pie pleca cīnījās Kristaps Grietiņš (SFRT) un Jānis Priednieks. Pirmajā braucienā vadībā jau no pirmā apļa ir Kristaps, taču tiek pieļauta kļūda pēdējā līkumā, un pirmā vieta atdota Jānim Priedniekam. Otrajā braucienā Kristaps Grietiņš līdz finišam notur startā izcīnīto pirmo vietu, Jānis Priednieks finišu sasniedz uzreiz pēc viņa, un Mārtiņš Kāns trešais. Sacensību posma kopvērtējumu izšķir kvalifikācijas uzvarētājam piešķirtais punkts. Attiecīgi, 1. vieta Jānis Priednieks (46 punkti), 2. vieta Kristaps Grietiņš (45 punkti), 3. Mārtiņš Kāns (32 punkti) . Sacensību pirmajā posmā, kas norisinājās šī gada 1. maijā, pirmās 3 vietas ieņēma, attiecīgi, Artjoms Veselovs (1. vieta), Jānis Priednieks (2. vieta) un Jevgenijs Prigarkins (3.vieta).

0010 (1)00290065
Sacensību pirmajā posmā uz Super Sport pjedestāla augstākā pakāpiena kāpj Māris Dankerts (SFRT). Arī šoreiz Māris izrādījās spēcīgāks un aiz sevis atstāja otrās vietas ieguvēju Kalvi Margeviču (Motokurzeme) un kā trešais, nemainīgi, Ingus Ezernieks. Jāatzīmē gan, ka spraigus brīžus otrajā braucienā Ingum sagādāja Rūdolfs Bergmanis (SFRT), kurš pateicoties ļoti veiksmīgam startam, pusi brauciena spēja noturēt Ingu sev aiz muguras un finālā abus braucienus finišēt 4. vietā. Posma kopvērtējumā 1. vieta Māris Dankerts (50 punkti), 2. Kalvis Margevičs (40 punkti), 3. Ingus Ezernieks (32 punkti)

020406930040
Arī “Reborn MC” čoperu sacensības nepagāja bez pārsegumiem, tajās pirmo reizi sacensību vēsturē piedalījās dāma! Daži trasē izbrauca, bez milzīga sacensību gara, taču par pirmās vietas ieguvēju, Vitāliju Jeļistratovu, to noteikti nevarēja teikt, Vitālijs tiešām paradīja klasi – kā ar čoperi iespējams braukt ļoti ātri pa trasi, atstājot pārējos sev tālu aiz muguras. Otrajā un trešajā vietā nemainīgi Gunārs Grīnbergs un trešais Modris Frīdenbergs.

0019 0379
Par prieku skatītājiem, Izklaides brauciens šoreiz bija “pilns”. Uz starta stājās 25 dalībnieki. Šoreiz Stretfighters.lv ļāva motopower.lv lietotājiem izdomāt starta uzdevumu, kur labākās idejas autoram bija iespēja saņemt dāvanu no Stretfighters.lv. Uzvarēja Kristapa Rutkovka ideja – piepūsta balona pārspridzināšana spiežot to sev pie vēdera, pēc kā skriešana pie sava motocikla, tā iedarbināšana un došanās trasē. Kam veicās labāk, kam sliktāk, bet visveiklākais kā uzdevumā tā trasē izrādījās Edgars Vilnis, otrais Arvis Gedušs, bet trešais, Sandis Bringmanis.

0427 0397
Jāatzīmē fakts, ka braucienā piedalījās septiņas dāmas, kurām šī brauciena ietvaros bija pašām sava ieskaite, tādējādi dodot arī viņām iespēju kāpt uz pjedestāla. No dāmām ātrākā šoreiz izrādījās Lauma Šteinberga, otrajā vietā – Zane Junga; bet trešā – Laura Bīriņa, kuras vīriešu konkurencē no 25 braucējiem finišēja kā 8., 12. un 14.!
Moto Divkaujā (dueļi viena apļa garumā pēc izslēgšanas principa) dalībnieki atkal jau bija sadalīti divās grupās – “Hobby” un “Pro”. “Hobby” braucēju grupā uzvarēja Kristaps Grietiņš (SFRT), otrais Gins Urbēns, bet trešais, Arvis Gedušs. Ievērības cienīgs fakts – šajā brauciena piedalījās veselas 3 dāmas! Zane Junga, Laura Bīriņa un Maija Miglāne.

0741 0768 0902
“Pro” klasē pirmo vietu, tikai trešā, izšķirošā brauciena izrāva Māris Dankerts (SFRT), otrais, Māra sīvākais konkurents, Kalvis Margevičs un trešo vietu ne mazāk spraigā cīņā izcīnīja Ingus Ezernieks. Kā vēlāk atzina gan paši braucēji, gan skatītāji, tieši abu “Autobrava” Moto Divkauju pusfināla un fināla braucieni bija visspraigākie un asinis stindzinošākie.

0857 0871 0884
Pie apbalvošanas, neiztika arī bez, par tradīciju kļuvusī, pēdējo vietu apbalvošana, kur par balvām parūpējās Māris Mūrnieks, jeb moto aprindās zināms kā Mežamāris.

1005 (1)
Apsveicam uzvarētājus un tiekamies jau 13. augustā Biķerniekos, kur Streetfighters.lv rīkos kopīgas sacensības ar Lietuvas moto-apvienību Coffe Racers.
Streetfighters.lv vēlas pateikties saviem atbalstītājiem: Glazeri, Autobrava, Ceļu pārvalde, Auto Motīvs, Ride.lv, Maxxis, SK 333, Secure Solutions, Ride.lv Ruvers, Cramo, Eneos, Brembo Racing, Durka Racing, Motopower, Reborn, Delfi, Masterprint, Mežamāra darbnīca, Datorists, Stompgrip.

Categorised in:

This post was written by RGX

1 Comment

Leave a Reply