“Motocikls 2010” – vieta, kur sagatavoties jaunajai motosezonai

2010-03-18 09:49 Published by Leave your thoughts

Ķīpsalā atklās pavasara un vasaras aktīvās atpūtas sezonu.

Martā, iezīmējot pavasara un vasaras atpūtas sezonas sākumu, Ķīpsalā vienlaikus notiks trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem – aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un Sports 2010”, motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls 2010” un laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show 2010”. Izstādes notiks no 25. līdz 28. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Arī šogad, spītējot bargajai ziemai un ekonomiskajai situācijai, pavasaris un vasara tuvojas, liekot sarosīties visiem, kam aktīvā atpūta ir ļoti svarīga, – ceļotājiem, atpūtniekiem, makšķerniekiem, motociklistiem, visdažādākā ūdenstransporta cienītājiem un ekstrēmās atpūtas piekritējiem.

“Lai arī cilvēki rūpīgāk izvērtē savus tēriņus, ikviens vēlas baudīt vasaras piedāvātos labumus, lai uzkrātu enerģiju jaunam darba cēlienam,” uzsver projekta vadītājs Mārtiņš Refbergs. “Esmu pārliecināts, ka aktīvās atpūtas cienītāji un veselīga dzīvesveida piekritēji izstādēs atradīs sev ko piemērotu un noderīgu – vai tā būs vērtīga informācija, kāds nepieciešams pirkums vai vienkārši lieliska izklaide visai ģimenei. Ceru, ka apmeklētāji pozitīvi novērtēs šī gada jaunumus – “Pasākumu halli” ar tās plašo paraugdemonstrējumu un sacīkšu programmu un motociklu lietoto detaļu tirdziņu,” stāsta Mārtiņš Refbergs.

“Motocikls 2010” – vieta, kur sagatavoties jaunajai motosezonai

Izstādes apmeklētāji var gūt plašu ieskatu motociklu pasaulē un, konsultējoties ar speciālistiem, izvēlēties sev vēlamo marku un veidu motociklus, motorollerus un kvadriciklus. Tāpat būs iespējams iegādāties motociklu rezerves daļas, apģērbus, aksesuārus un uzzināt visu par remonta iespējām un tūningu.

Pirmoreiz Ķīpsalā notiks motociklu un to rezerves daļu tirgus, kuram jau šobrīd ir pieteikušies 25 dalībnieki. Tirgus organizators – pazīstamais motospeciālists Uģis Spēlmanis – pauž pārliecību, ka šāds tirdziņš varētu iekarot popularitāti tāpat, kā tas ir visā Vakareiropā, kur tirdziņš pulcē aktīvos motolietotājus un interesentus. Interesenti, kas vēlas pieteikt dalību tirdziņā, ir aicināti sazināties pa tālruni 29205116 vai e-pastu: ugis@tanders.lv.

Izstādes darba laiks:
25. martā 11.00–18.00
26. un 27. martā 10.00–18.00
28. martā 10.00–17.00

Sagatavots pēc BT1 materiāliem

Categorised in: ,

This post was written by admin

Leave a Reply