24. aprīlī – Pirmo reizi Latvijā, BEZMAKSAS drošas motobraukšanas diena!!!

2016-04-06 19:26 Published by 5 Comments

“Latvijas Motoklubu Asociācija” sadarbībā ar CSDD, “1. Moto skolu” un “Streetfighters Latvija” aicina IKVIENU motobraucēju, šī gada 24. aprīlī, jeb tieši nedēļu pirms jaunās, 2016. gada, moto sezonas atklāšanas, atsvaidzināt pa ziemu iesīkstējušās moto vadīšanas prasmes Biķernieku Kompleksajā Sporta Bāzē, lai jau 30. aprīlī sēstos uz motocikliem un atklātu sezonu droši, un bez muļķīgām traumām.

Visu treniņa laiku trasē atradīsies vairāki drošas braukšanas instruktori, kuri pavadīs braucējus trasē un labprāt atbildēs uz dalībniekus interesējošiem jautājumiem. Tā pat tiks vadītas lekcijas un sniegtas konsultācijas par motobraukšanas pamatprincipiem, kā arī notiks praktiskās nodarbības, ar braucēju transporta līdzekļiem uz auto trases, braukšanas instruktoru pavadībā. Trasēs tiks izvietoti atskaites punkti, lai braucēji varētu izvēlēties optimālu trajektoriju dažādu konfigurāciju līkumiem.

 

Pārsteigums!!!!

Sadarbībā ar Michelin, jebkuram pasākuma dalībniekam būs iespēja, piedaloties viktorīnā, laimēt Michelin moto riepu komplektu!

Turklāt, lai pasākumu padarītu vēl interesantāku un baudāmāku, “1. Moto skola” rīkos Veiklības Braucienu.

Laiks: Šī gada 24. aprīlis. No plkst. 12:00 – 16:00

Cena: Bezmaksas!!!!

Lūgums  visiem interesentiem, plūsmas organizētības nolūkos, reģistrēties mājas lapā Streetfighters.lv

Atbalsta: Motul, Michelin, 4Speed, Autobrava, AutoMotīvs, Tanders, Streetfighters.RT

Categorised in: ,

This post was written by RGX

5 Comments

Millers says:

Hmmm… Un kur var reģistrēties?

tipin6 says:

+17 Miller

Manu prātu arī šis jautājums nodarbina

tipin6 says:
Landija says:

!!!UZMANĪBU VISIEM DROŠAS BRAUKŠANAS DIENAS, 24.04.2016., DALĪBNIEKIEM, KURI IR REĢISTRĒJUŠIES!!!!

Lūgums sekot norādēm e-pastā. Neskaidrību un jautājumu gadījumā, vai arī gadījumā, ja neesat saņēmis epastu ar savas grupas treniņa laiku, lūdzu rakstīt uz landija@streetfighters.lv

P.s. Priekšroka tiks dota dalībniekiem, kas ir reģistrējušies. Tomēr, tos, kas nav paspējuši reģistrēties pasākumam, aicinām ierasties laika posmā no 12:00-13:30, un veikt reģistrāciju uz vietas, atbilstoši atlikušajām brīvajām vietām grupās.

Yid says:

Labprāt atbrauktu ar savu moto, bet sniegs sāk krist!? Varbūt pārcelsiet?

Leave a Reply