22. aprīlī – Jau otro gadu pēc kārtas, BEZMAKSAS, drošas motobraukšanas diena

2017-04-21 00:58 Published by Leave your thoughts

22. aprīlī – Jau otro gadu pēc kārtas, BEZMAKSAS, drošas motobraukšanas diena.

Jau otro gadu, pēc kārtas, “Latvijas Motoklubu Asociācija” sadarbībā ar CSDD, “1. Moto skolu” un “Streetfighters Latvija” aicina IKVIENU motobraucēju, šī gada 22. aprīlī, jeb tieši nedēļu pirms jaunās, 2017. gada, moto sezonas atklāšanas, atsvaidzināt pa ziemu iesīkstējušās moto vadīšanas prasmes Biķernieku Kompleksajā Sporta Bāzē, lai jau 29. aprīlī sēstos uz motocikliem un atklātu sezonu, jūtoties pavisam droši.

Visu treniņa laiku trasē atradīsies vairāki drošas braukšanas instruktori, kuri pavadīs braucējus trasē un labprāt atbildēs uz dalībniekus interesējošiem jautājumiem. Tā pat tiks vadītas lekcijas un sniegtas konsultācijas par motobraukšanas pamatprincipiem, kā arī notiks praktiskās nodarbības, ar braucēju transporta līdzekļiem uz auto trases, braukšanas instruktoru pavadībā. Trasēs tiks izvietoti atskaites punkti, lai braucēji varētu izvēlēties optimālu trajektoriju dažādu konfigurāciju līkumiem.

Savukārt 1. Motoskola rīkos veiklības braucienu, kura dalībnieki varēs tikt pie vērtīgām balvām.

Laiks: Šī gada 22. aprīlis. No plkst. 12:00 – 16:00. Reģistrācija no 10:00-12:00.
Lūgums – visiem interesentiem, plūsmas organizētības nolūkos, reģistrēties mājas lapā Streetfighters.lv http://streetfighters.lv/event/134
Atbalsta: Dunlop, Eneos Motor Oils, SFRT veikals, 4 Speed, Tanders.lv, 55 Art, Datorists

Lūdzu reģistrācijā norādīt prasītos datus, pretējā gadījumā reģistrācija tiks uzskatīta par nederīgu!Categorised in: ,

This post was written by MIGs

Leave a Reply