Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - jibra

Pages: [1]
1
Pirkt / Pārdot / Dāvināt / idejas dāvanai
« on: September 26, 2018, 12:04:28 »
Mēs ar kolēģiem nupat sākam apspriest dāvanu iespējas kolektīvā un radās 3 viedokļi - 1. vecas labas naudas zīmes apsveikuma kartiņā, 2. dāvanu karte tirdzniecības centram https://www.galactico.lv/lv/davanu-karte vai 3. dāvanu karte kādai aktivitātei https://www.davanuserviss.lv/davanu-komplekti Ko izvēlētos jūs? Un arī papildjautājums - kādu oriģinālāku cienastu jūs gatavojiet kolēģiem vai kādam citam kolektīvam, kad jums bija svētki? P.S. es izvēlētos gan kādu dāvanu kuponu un mans oriģinālākais mielasts bijis kaudze ar Kārums sieriņiem :) Visi kolēģi bija priecīgi kā bērni :))))

2
Pirkt / Pārdot / Dāvināt / Re: Pērk/Pārdod/Atdod e.t.c.
« on: September 26, 2018, 10:18:49 »
Interesē kāds pilsētas velosipēds, lai ir kādi 3 ātrumi, respektīvi, lai var braukt līdz darbam un atpakaļ kādas 15-20min pa Brīvības ielu un, lai nav baiga šķrobe, ja viņu neatradīšu tur, kur atstāšu  ;D +- līdz 80EUR gribētos, tāpēc arī ir doma par lietoto

3
Tērzētava / Re: atpūta Turcijas kurortā
« on: September 26, 2018, 10:13:33 »
Kādu valsti tad ieteiktu, lai oktobrī vēl noķertu karstu laiku un jūra vēl būtu silta?

4
Tērzētava / atpūta Turcijas kurortā
« on: September 25, 2018, 14:46:08 »
Labdien! Jautājums ceļotājiem, visticamāk, ka oktobra sākumā pēc darba noslogojuma man izdosies paņemt nedēļu ( varbūt arī 10 dienas) atvaļinājumam. Nekad nav ceļots uz Turciju un līdz ko sezona tur ripo līdz oktobra beigām, cik saprotu, tad man ir jautājums sakarā ar viesnīcas izvēli. Vai kāds no Jums ir atpūties 2.līnijā, kas nav tik tuvu pludmalei - cik ļoti tās Jums traucēja? Kā arī kādu no šīm viesnīcām labāk ieteiktu ņemt, ja brauc pāris bez bērniem: https://www.novatours.lv/atputas-celojumi/turcija Akka Antedon vai Queens Park Le Jardin Resort? Ļoti gribētos likt uzsvaru uz košu pludmali un daudzveidīgu ēdienu, jo lasot šad tad atsauksmes daudzi cilvēki žēlojas, ka ēdina Turcijā kā ēstuvē lopus, saprotu, ka viss ir atkarīgs no izvēlētās viesnīcās, tāpēc arī jautāju :) Būšu ļoti pateicīgs atsauksmēm un ieteikumiem arī par citām viesnīcām.

5
Pirkt / Pārdot / Dāvināt / Re: Pērk/Pārdod/Atdod e.t.c.
« on: September 21, 2018, 14:58:17 »
Sveiki! Kas māk pateikt, vai Rīgā ir kāds lietoto riteņu veikals vai placis? Paldies!

Pages: [1]