Author Topic: Aizbraukšana no LV  (Read 30025 times)

Bigman

  • Guest
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #30 on: February 10, 2010, 08:53:40 »
........Skaidrs ir viens - nekur pasaulē haļavas nebūs. Jāstrādā ir visur........


+1000!!! Haļava ir vienu, divas reizes, lielāko daļu laimes meklētāju sēž haļavas gaidībās, tāpat kā "resnajos gados " celtnieki- uzrauj fasādi pa nedēļu, norauj ~1500,- Ls katrs pa mēnesi, un pēc tam divus mēnešus pisās ar logu ailām, stūriem un saviem kasjakiem, pie kam diži apbižojās, ka par sūdu izgrābšanu neviens negrib maxāt..........
Smaga tēma, bet man domāt, ka darbu (darbā pēc definīcijas ir jāstrādā  :akmenkalis: .....) arī tagad var atrast, grūtāk, protams, nekā ~2008 gadā, bet var..............
Manas domas-tikai manas!!!  :medite2:

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #31 on: February 10, 2010, 09:14:19 »
Big nu piemeŗam man daudz vairāk besī tas viss apkaŗt notiekošais - netaisniba un maucība. Diemžēl tā ir visur. Ok LV nav korektāko valstu virspusē, bet pilnīgi noteikti nav arī apakšpuisē. Prosta gribas vairāk taisnības.... :aiwa:

Par darbiniekiem - piemērma Māšele meklē pārdevēju. Nu nav ko izvēlēties. Ok alga maza, bet tāpat labāka, kā nekāda, vēljovairāk par darbu kur tev nevajag nekādu sūro pieredzi utt. Un tas tipa krīzes laikos.

Tās reizes, kad esmu meklējis darbiniekus ir vienkārši auzas.  Auni, neadekvātas ambīcijas utt.
Labi strādnieki vienmeŗ un visur ir vajadzīgi.
Laba uzņēmuma pamatvērtības = labi darbinieki un peļņa kas tiek likta attīstībā, nevis dažu jaunu Cayenu vai X5 iegādē.

Ps. Jāpārraksta savs CV - ir kur sūtīt !  :heil:

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #32 on: February 10, 2010, 09:19:38 »
MIGs aizmirsa piebilst,ka no 100 CV tika izvēlēti 8, ko aicināt uz pārrunām. tikai viens no 8 pacēla klausuli,kad zvanija aicināt.
un saucas-bezdarbs,darba nav. Lohi.

Offline Kobe

  • Posts: 1085
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #33 on: February 10, 2010, 09:27:29 »
MIGs aizmirsa piebilst,ka no 100 CV tika izvēlēti 8, ko aicināt uz pārrunām. tikai viens no 8 pacēla klausuli,kad zvanija aicināt.
un saucas-bezdarbs,darba nav. Lohi.

Moš pārējiem jau par nemaxāšanu bij atrubītas trubas?
VRVS

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #34 on: February 10, 2010, 09:31:29 »
MIGs aizmirsa piebilst,ka no 100 CV tika izvēlēti 8, ko aicināt uz pārrunām. tikai viens no 8 pacēla klausuli,kad zvanija aicināt.
un saucas-bezdarbs,darba nav. Lohi.

Moš pārējiem jau par nemaxāšanu bij atrubītas trubas?

da domājams, ka nea. tas jau  nekas, ka tas 1,kas pacēla, ar lāga pa telefonu runāt nemāk :aiwa: . pārējie nepacēla pat pēc 3x zvanīšanas dažādos laikaposmos dienas gaitā. tā,ka -biju mācībās, citās pārrunās neskaitas- vismaz 0pacel un pasaki- paldies,es jau darbu atradu. lohi.

ar CV saņemšanu vispār bija cirks. labi,ja to CV vispār atsūtija, nevis 4 rind\īti- mņe nužna rabota, ņe kurju, ņe pju.

Offline Moggy

  • Posts: 898
  • Dzeltenu auto + Popiju pakaļējā benķī.....
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #35 on: February 10, 2010, 18:55:44 »
Nu es nezinu, manaa darba vietaa ar meklee paardeveeju, ar suudiigas algas iespeejaam - bet CV birst kaa no paarpilniibas raga, un uz paarrunaam ar visi smuki naak!
Vo gadu atpakalj gan bija Maasheles aprakstiitaa situaacija...:)
Es šad tad lidoju uz slotas, jo man vajag atpūtināt spārnus...

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #36 on: February 10, 2010, 19:41:14 »
statistika- viens neatnāca vispār uz pārrunām . CV ta birst- bet KĀDI!  brīžiem ir  :dumblol: un  :headbangsuper: varianti

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #37 on: February 10, 2010, 19:41:36 »
Nu es nezinu, manaa darba vietaa ar meklee paardeveeju, ar suudiigas algas iespeejaam - bet CV birst kaa no paarpilniibas raga, un uz paarrunaam ar visi smuki naak!
Vo gadu atpakalj gan bija Maasheles aprakstiitaa situaacija...:)

Tev vel CV var sūtīt? :aiwa:

Offline Moggy

  • Posts: 898
  • Dzeltenu auto + Popiju pakaļējā benķī.....
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #38 on: February 10, 2010, 19:46:18 »
Man?  :thinking: Nevajag tev maniit darba vietu!  :smart:
Es šad tad lidoju uz slotas, jo man vajag atpūtināt spārnus...