Author Topic: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:  (Read 34570 times)

Offline Kobe

  • Posts: 1085
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #30 on: November 27, 2009, 17:18:50 »
mani visvairāk satrauc štelle par to, ka ir jāmaxā pohuj vai Tu piedalies ceļu satiksmē un vai Tev ir TA izieta vai nav.

Ja līdz šim 4i no 8iem TL vizinājās riņķī un 4i stāvēja garāžā - tad nu izskatās, ka vajadzēs pusi autoparka nahrenizēt...
VRVS

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #31 on: November 27, 2009, 17:46:40 »
pag. un tad par krosaciem ari bus jamaksa jeb tikai par to tehniku kam ir numuri iznemti. nu tobish kvadram tikai tam kam tie zalie nr vai ka vini tur saucas. ja?

Offline Mixy

  • Posts: 1249
  • KX450F/636
    • View Profile
    • nekā nav
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #32 on: November 27, 2009, 17:51:30 »
pag. un tad par krosaciem ari bus jamaksa jeb tikai par to tehniku kam ir numuri iznemti. nu tobish kvadram tikai tam kam tie zalie nr vai ka vini tur saucas. ja?
nu tad zajebis, tos zaļos numurus var izmest misenē...dēļ viņiem 24ls maksāt...nuuuu...paldies  :shura:

un jā, kāds vel nah ceļa nodoklis, ja ar kvadru pa ceļu nedrīkst braukt  :finger:
- To Live Is To Die -

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #33 on: November 27, 2009, 17:58:08 »
pag. un tad par krosaciem ari bus jamaksa jeb tikai par to tehniku kam ir numuri iznemti. nu tobish kvadram tikai tam kam tie zalie nr vai ka vini tur saucas. ja?
nu tad zajebis, tos zaļos numurus var izmest misenē...dēļ viņiem 24ls maksāt...nuuuu...paldies  :shura:

un jā, kāds vel nah ceļa nodoklis, ja ar kvadru pa ceļu nedrīkst braukt  :finger:

nu es ta ari lidz galam neiebraucu kam tie zalie numuri bij vajadzigi. tiri lai ja nozog lai var pec kka identificet un lai parbraucot no vienas stigas uz otru pari celjam uzskrien virsu mentam tad lai ir vsje dokumenti v porjadke kas man liekas ir dumi pec butibas jo vini tapat mezha tev lidzi neiebrauks.

Bigman

  • Guest
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #34 on: November 27, 2009, 18:46:49 »
Zaļie Nr nav jāmaksā ceļa nodoklis, tas tikai uz Street Legal quadrām attiecās.....
A Nr quadrai pieskrūvētu turu tāpē, ka lai pēc burnēšanas pie RoskRigas varētu slaidi ratiņā aizraut, un tad, kad ļaundari noķer, rādīt doķus. Tas dēļ tā, ka lai nevestu prom ar evakuatoru, ja nevari pierādīt kam pieder, un vai vispār kādam pieder.


« Last Edit: November 27, 2009, 18:50:00 by Bigman »

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #35 on: November 27, 2009, 18:48:31 »
Nemaz nerunaajot par to ka vareetu iestaaties arii ar saukli - norakstiit gerhardu, lukstinju un repshi - sakaraa ar shameejo aciimredzamo nekompetenci virzot izskatiishanai idiotiskus likumprojektus.
Pagaidaam uz to visu skatoties esmu sapratis ka arii 5.klases skolnieks vareetu iet par finanshu ministru, ja visa valsts probleemu risinaashana balstaas nevis ilgterminjaa, bet peec matemaatiskas formulas - vajag 3 ljiimonus, kaadus nodokljus vareetu izgudrot lai no katra lv iedziivotaaja  nokaastu vismaz paaris latus :rofl:

Daunji ibio :bita:

P.S. Un ko domaa dariit muusu portaala autobrauceeji - jeb vinjus pilniibaa apmierina 100% sadaardzinaajums :nesapratu: Man personiigi ir doma ka vajag piedalities arii autobrauceeju akcijaas, zinot ka gandriiz katram no mums ir auto kura eksplutaacijas maaksliiga sadaardzinaashana ietekmee muusu rociibu :do_not:

par auto es domāju ka ir ok., tas pieaugumus. Tizli ir tie nosacījumi, ka jāpiķo brauc vai nebrauc
Par moči gan bija projekt nu par traku

Bigman

  • Guest
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #36 on: November 27, 2009, 18:49:39 »
Aāāāāāā, bla, kā ierēcu!!!!  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Trīs reizes laboju, nehuja nesapratu, tad pieleca!!! AAAAAAAAAAAAA, ņemogu!!!


Par ko ņirdzu? Miiiiiilzīgs cepums mūsu datoriķiem, siseņiem un droši vien, ka rgx -am!!! Labs!
Pamēģiniet uzrakstīt vārdu M.E.N.T.I., tikai ar mazajiem burtiem un bez punktiem.  :super:


Sorrrry par oftopicu, bet nu ļoti labs!

Bigman

  • Guest
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #37 on: November 27, 2009, 18:52:36 »
Quote from: ixers
par auto es domāju ka ir ok., tas pieaugumus. Tizli ir tie nosacījumi, ka jāpiķo brauc vai nebrauc
Par moči gan bija projekt nu par traku
+1, vnk kāds lohs klusiņām ieminējās, ka varētu sotaciņu, un mediji momentāli uzpūta megaburbuli no tā..........
Bet, ja klusētu, tad arī tā paliktu, tas nu gan sto punktov!

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #38 on: November 27, 2009, 19:07:45 »
Quote from: ixers
par auto es domāju ka ir ok., tas pieaugumus. Tizli ir tie nosacījumi, ka jāpiķo brauc vai nebrauc
Par moči gan bija projekt nu par traku
+1, vnk kāds lohs klusiņām ieminējās, ka varētu sotaciņu, un mediji momentāli uzpūta megaburbuli no tā..........
Bet, ja klusētu, tad arī tā paliktu, tas nu gan sto punktov!
Bigman, tā ir pārdošan! Saeima "pārdod" elektorātam nodokļu grozījumus :shura:

Bigman

  • Guest
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #39 on: November 27, 2009, 19:09:22 »
:mhihi:  :smart:

Offline Kobe

  • Posts: 1085
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #40 on: November 27, 2009, 20:29:43 »
Aāāāāāā, bla, kā ierēcu!!!!  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Trīs reizes laboju, nehuja nesapratu, tad pieleca!!! AAAAAAAAAAAAA, ņemogu!!!

Par ko ņirdzu? Miiiiiilzīgs cepums mūsu datoriķiem, siseņiem un droši vien, ka rgx -am!!! Labs!
Pamēģiniet uzrakstīt vārdu M.E.N.T.I., tikai ar mazajiem burtiem un bez punktiem.  :super:


Sorrrry par oftopicu, bet nu ļoti labs!

pamēģināju - lapps  :bigok:
VRVS

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #41 on: November 28, 2009, 01:59:58 »

Quote from: ixers
par auto es domāju ka ir ok., tas pieaugumus. Tizli ir tie nosacījumi, ka jāpiķo brauc vai nebrauc
Par moči gan bija projekt nu par traku

Mans personiigais un tikai viedoklis- peec likuma  sho nodevu driikst izmantot celju uztureeshanai nevis parex bankas (piemeeram) stimuleeshanai,  pie apzinjas ka celji uzlaboti netiks -situaacijaa kad naudas taapat nevienam nav dubultot nodokli, lai buutu finanses kautkaadaam mistiskaam bankaam vai citiem taadaam pashaam afeeraam, bez naakotnes viizijaam, projektiem kaa shiibriizh paredzeetais megamaksaajums uzlabos valsts ekonomisko situaaciju naakotnee - un attieciigi samazinot gjimenes paartikas groza budzhetu ir vairaak vai mazaak nekompetenti un nezoliidi, kaa arii liek gaidiit to mirkli kad bankas finanseejumam pietruuks naudas un valstsviiri ieviesiis uzvalku, skaabeklja vai kaadu citu nodokli, ja jau tagad tas neizsauc protestus.

IIsaak sakot - tie kam lieka nauda  un ir ar mieru maksaat nepamatoti valstij :bigok: , bet es neuzskatu ka ir normaali  kriizes laikaa  piepeshi dubultot nodoklju likmes

P.S. mans tikai mans viedoklis, jaa esmu skaidraa :aiwa:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #42 on: November 28, 2009, 20:27:03 »
da nu i nahren man 48ls maksāt par draņķīgiem ceļiem un šķībiem tiltiem! tāda šaize,ka man 1dien darbā jābūt.

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #43 on: November 28, 2009, 20:31:04 »
rise your fists and march around  :shura:

Offline Mixy

  • Posts: 1249
  • KX450F/636
    • View Profile
    • nekā nav
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #44 on: November 29, 2009, 16:52:03 »
"- Piketa laikā pie Saeimas motobraucēji nedrīksts vilkt sejas maskās/zeķēs vai ķiveres. Drošības policija to aizliedz."  :rofl:
- To Live Is To Die -