Author Topic: Pārdot iekš E-bay un kā sūtīt prom detaļa sno LV.  (Read 5009 times)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Pārdot iekš E-bay un kā sūtīt prom detaļa sno LV.
« on: January 30, 2012, 11:13:53 »
Karoče ir man daudz detaļas ko gribētu pārdot E-bay vai vienkārši kĀdam no ārzemju moto foruma.

Ja mazu vadiņu varetu sūtīt ar pastu aploksnē, tad ar ko lai sūta kloķeni vai motoru (liels un smags) ?!  Kautkādi DHL ?  ???
Kādas izmaksas ? Kur meklēt ?
Kādus iepakojumus prasa ?
Kādi ieteikumi ?

Offline Sad

  • Posts: 2324
  • Kawasaki zx6r
    • View Profile
Re: Pārdot iekš E-bay un kā sūtīt prom detaļa sno LV.
« Reply #1 on: January 30, 2012, 11:30:07 »
Pats neko īsti nezinu, bet ir viens čoms kas jau kuro gadu ņemās ar pirkt/pardot biznesu caur e-bay kā arī sūta visu ko no Ķīnas, USA u.t.t. Ir arī gali un atlaides Fedex, DHL un vēl kautkur. Ja vajadzēs iedošu kontaktus viņš visu apskaidros.
The only easy day was yesterday

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Pārdot iekš E-bay un kā sūtīt prom detaļa sno LV.
« Reply #2 on: January 30, 2012, 16:50:21 »
Karoče ir man daudz detaļas ko gribētu pārdot E-bay vai vienkārši kĀdam no ārzemju moto foruma.

Ja mazu vadiņu varetu sūtīt ar pastu aploksnē, tad ar ko lai sūta kloķeni vai motoru (liels un smags) ?!  Kautkādi DHL ?  ???
Kādas izmaksas ? Kur meklēt ?
Kādus iepakojumus prasa ?
Kādi ieteikumi ?
sūtīšanai, skaties to pašu DHL, UPS, tas ir tie kas sūta pa visu pasauli. Izmaksas parasti ir pakas izmērs AxBxC, kā arī svars. Par prasībām uz iepākopjumu standarts, nedrīkst nekas pilēt, tuml.,
Meklēt- nosūtīt pieprasījumu šiem pašiem.
Ja kautko sūtīt lokāli paskaties DPD, cik zinu bija ok., cipari un labs serviss.

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Pārdot iekš E-bay un kā sūtīt prom detaļa sno LV.
« Reply #3 on: January 30, 2012, 16:54:14 »
MaxMoto tirgo ebay veel vari suutiit man, Ja pa uk :rofl: