Author Topic: Tvinky  (Read 46984 times)

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #30 on: February 18, 2012, 18:23:39 »
Dubļinieks bildē tiešām nav pieskrūvēts, vnk skatam uzmests - jo vēl vajadzēja eļļu un saļņikus nomainīt, bija pārsisti trenējoties.

Zobratu uzliku un nepārbaudīju, ar visu ķēdi cik tur pa sniegu pabraucu +/- ok, laikam jācer, ka viss ok. Ja nu kas, tad pirms sezonas noņemšu čekingam :)
One up - don't care which one!

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #31 on: March 01, 2012, 01:53:37 »
Saskatījos kā Kalvis brauc pa sniegu un ledu, arī pabraukāju :D

http://www.youtube.com/watch?v=EyBenipEa2Q
One up - don't care which one!

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Tvinky
« Reply #32 on: March 01, 2012, 02:23:39 »
Labi pahohmots, bet filmēt nemāk !  :aiwa:

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #33 on: March 08, 2012, 23:06:10 »
Nu nevaru es nosēdēt un k-k vēl pie reizes nepakaitināt! Nesagaidīju savu nokrāsoto aizmugurējo plastmasu, paņēmu apdrošināšanu uz 12 mēnešiem (~15ls, uz 9 būtu par īsu) bez visas aizmugurējās "apgaismošanas sistēmas" izlaidu pavirināt.

Vai auksti? Mazliet - bet sirdī silti :)

Foto te: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3212471264538.144989.1048971538&type=3&l=8dfbad6728


Video te: http://www.youtube.com/watch?v=8oWeGxMhqtE
One up - don't care which one!

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #34 on: March 08, 2012, 23:19:04 »
zachot. es ari pieskilu un izbraucu gan novembri gan februari mazliet. auksti, bail un drifta viegli iet  :muri:
tapec labak bez mo. batavuha (sieva, 2 beerni, liizings) noteikti ir labak.
« Last Edit: March 08, 2012, 23:23:25 by mb »

Offline k-k

  • Posts: 2986
  • Visu kam neslīd sajūgs un pak.bremzes :D
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #35 on: March 08, 2012, 23:24:26 »
Es tikai shodien paspeeleejos choperos paarbaudot sajuugu  :sadangel:
Zajebiste Street Terror

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #36 on: March 19, 2012, 23:05:12 »
One up - don't care which one!

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #37 on: March 20, 2012, 00:22:57 »
pa cik naudaam iepirki 2. hero?

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #38 on: March 20, 2012, 01:00:06 »
Precīzu summu būs pagrūti nosaukt, kkas pie 200-230. Es ebay.co.uk skatījos vienu no lētākajiem variantiem (sanāca ņemt no UK sellera). Vienīgi ar atmiņas karti esmu apčakarēts. Aziāts pārdeva man Kingston 32gb, kura izliekās, ka ir 32gb, bet īstenībā ir 2gb - jo visu ko tālāk raksti ir nelietojama info. Žēl, ka viņam ieliku vērtējumu par produktu tipa, ka viss good - jo tajā mirklī vēl nebiju iefilmējis pāri 2GB.
Tāpat report kādu nosūtīšu, varbūt kādu naudiņu par to karti atpakaļ dabūšu. Tagad nākās ar 8gb drauga karti brauk, 1080p kkādu 1h vai bišķi vairāk var iefilmēt.

P.S. Ja kādam ir SDHC kartes nevajadzīgas - droši varam ziedot TvinkyRiderKontā. Un es centīšos par sakarīgu, safilmētu materiālu. Ja nebūtu man beigusies 8gb karte (piepildījusies) es vēl ieliktu gonkas ar BMW. Izkapāju kā maso bobiku ar visu pasažieru 4robā uz viena rata :)

P.S.S. Nevaru sagaidīt kad ar k-k izbrauksim, tas dullais tak ļaundari (forums labo C-P savienojumu)priekša ratā rauj. Tur vesels storijs kā mobīlajam reportierim var sanākt ;D
One up - don't care which one!

Offline k-k

  • Posts: 2986
  • Visu kam neslīd sajūgs un pak.bremzes :D
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #39 on: March 20, 2012, 08:59:24 »
 >:D :muri:
Zajebiste Street Terror

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #40 on: March 21, 2012, 17:13:58 »
Par numuru nesienamies :) Aizmugurē viņu var redzēt mašīnai. Nebija mērķa slēpt, bet patestē efektus video redaktora priekš citām dienām. Pixelings arī neder nezkapēc, ar Full HD kvalitāti tie pikseļi tik mazi man sanākuši bija, ka tur visu skaidri var redzē :) Jātestē, lai citos video var jau normāli visu saštukot (vai vnk melnu kvadrātu jāliek)

Vakardienas viģiks: http://www.youtube.com/watch?v=zaOctbWZbfc
One up - don't care which one!

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #41 on: March 24, 2012, 04:10:01 »
Ehhh veči. Atceraties to tvnet vai, kur tika minēts pirmais motociklets, kurš ticis zem naudasrausēja mašīnas? Situācija tāda, mani tajā 13. datumā uz tās ielas gandrīz viens teļš notesa no mo, es no dusmām vnk ieminu un parāvu. 3kājaino nemanīju, lielas aizdomas, ka tika maskēts... Vot tā ir, nevis vnk norauj kkādam teļam spoguli, bet izlādējies paraujot ratiņā un pats vēl samaksā itkā būtu veselu komplektu spoguļu norāvis...
Vot tev ir jauni priekšējie bremžu diski aizgāja. Vismaz kā K-K teica: cerams raitņā, nevis vnk braucot :D

One up - don't care which one!

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #42 on: March 24, 2012, 06:37:14 »
Vismaz smuki atzīmējies :muri: .

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #43 on: March 24, 2012, 08:56:27 »
ramiti un pie sienas  :bigok:

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #44 on: March 24, 2012, 09:33:38 »
Ehhh veči. Atceraties to :onanist: vai, kur tika minēts pirmais motociklets, kurš ticis zem naudasrausēja mašīnas? Situācija tāda, mani tajā 13. datumā uz tās ielas gandrīz viens teļš notesa no mo, es no dusmām vnk ieminu un parāvu. 3kājaino nemanīju, lielas aizdomas, ka tika maskēts... Vot tā ir, nevis vnk norauj kkādam teļam spoguli, bet izlādējies paraujot ratiņā un pats vēl samaksā itkā būtu veselu komplektu spoguļu norāvis...
Vot tev ir jauni priekšējie bremžu diski aizgāja. Vismaz kā K-K teica: cerams raitņā, nevis vnk braucot :D


Nemiiz, paarsuudzi, apruanajies ar kaadiem juristiem, liidz vasaras beigaam kaut velc ;)