Author Topic: Aizbraukšana no LV  (Read 30043 times)

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Aizbraukšana no LV
« on: February 09, 2010, 12:54:28 »
Ir planchiks durt straadaat uz Kanaadu - ja kaads veel veelas pievienoties - PM..
Full Throttle

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Aizbraukšana no LV
« Reply #1 on: February 09, 2010, 12:59:31 »
Kidd pastāsti sīkāk ! Domāju, šī tēma interesē daudziem !

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Aizbraukšana no LV
« Reply #2 on: February 09, 2010, 13:26:56 »
Kidd pastāsti sīkāk ! Domāju, šī tēma interesē daudziem !

Chomi tiko dabuuja viizas job/vacation = bija taada programma - katru gadu 400 cilvji no LV vinju norauj - Martaa dur prom.. vinji izzondees cho pa chom un tad es arii taisos durt taisni - pelnu es arii sheit neslikti, bet nevaru atljauties visu ko veelos.. + tur daba skaistaaka un iespeeju vairaak.. Iisaak sakot taa - vakar izzondeeju iespeejamaas lokaacijas uz kurieni vareetu doties - mazaakaas pilseetaas ir vairaak darba vietu, jo atrodas no 1k-3k km no lielajaam pilseetaam - bet tajaa pashaa briidii tur maza pilseeta skaitaas 160k iedziivotaaji = uz tiem 160k iedziivotaajiem atradu urgent 1250 vakances.. Ciematinjaa, kursh atrodas Vitempiskaa, bet ar smukiem celjiem bija 6k iedziivotaaji, bet +-500 vakances.. Ja dabuu kontraktu no shameejiem - viizu tev izsniedz praktiski automaataa.. Bai ze vei smigs - pa tavu teemu vakances ir dajebenji matjeri...
Full Throttle

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Ikdienas spams #2
« Reply #3 on: February 09, 2010, 13:34:52 »
Kidd pastāsti sīkāk ! Domāju, šī tēma interesē daudziem !

Chomi tiko dabuuja viizas job/vacation = bija taada programma - katru gadu 400 cilvji no LV vinju norauj - Martaa dur prom.. vinji izzondees cho pa chom un tad es arii taisos durt taisni - pelnu es arii sheit neslikti, bet nevaru atljauties visu ko veelos.. + tur daba skaistaaka un iespeeju vairaak.. Iisaak sakot taa - vakar izzondeeju iespeejamaas lokaacijas uz kurieni vareetu doties - mazaakaas pilseetaas ir vairaak darba vietu, jo atrodas no 1k-3k km no lielajaam pilseetaam - bet tajaa pashaa briidii tur maza pilseeta skaitaas 160k iedziivotaaji = uz tiem 160k iedziivotaajiem atradu urgent 1250 vakances.. Ciematinjaa, kursh atrodas Vitempiskaa, bet ar smukiem celjiem bija 6k iedziivotaaji, bet +-500 vakances.. Ja dabuu kontraktu no shameejiem - viizu tev izsniedz praktiski automaataa.. Bai ze vei smigs - pa tavu teemu vakances ir dajebenji matjeri...

shitam vajag nosplitot topiku un konstanti updeitot. man ari viens choms uz turieni parcelies un varesu probitj infu kur vins ir un ko dara.
es varesu pec laicina komentet par migracijas iespejam uz spaniju.
« Last Edit: February 09, 2010, 13:37:46 by mb »

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #4 on: February 09, 2010, 13:39:19 »
Nosplitoju topiku - ieliku tikai reģistrēiem useriem.

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #5 on: February 09, 2010, 13:40:03 »
Par Spaaniju varu nokomenteet jau tagad - viens keksis atgriezaas - bija nofurachiijis tur 5 gadus un palika bez darba = nebija mandariinu lasiitaajs - straadaaja lielaa un stabilaa darbaa = tur bezdarba procents esot ap 20%...
Full Throttle

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #6 on: February 09, 2010, 13:41:24 »
Skaidrs ir viens - nekur pasaulē haļavas nebūs. Jāstrādā ir visur.
Vienīgi citur tu vari dzīvot labāku dzīvi kā šeit.
Neesmu gatavs aizbraukt, taču esmu par to domājis.

Offline muri

  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #7 on: February 09, 2010, 13:43:03 »
Par Spaaniju varu nokomenteet jau tagad - viens keksis atgriezaas - bija nofurachiijis tur 5 gadus un palika bez darba = nebija mandariinu lasiitaajs - straadaaja lielaa un stabilaa darbaa = tur bezdarba procents esot ap 20%...

par Spaaniju var teikt to pashu
draudzene dziivo tur gadus 6-7 un patreiz darbu atrast esot ljoti gruuti pat caur pazinjam
2+2=5

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #8 on: February 09, 2010, 13:43:12 »
Full Throttle

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #9 on: February 09, 2010, 13:45:21 »
Nē, Kidd par dārgu!  :shura: :aiwa:

Offline Krekls

  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #10 on: February 09, 2010, 13:55:16 »
Kanāda nav nekāda Laimes zeme. Īpaši gadījumos, ja esi ar latvieša attieksmi pret likumiem.
Ja tu sapņo, ka būsi baigais kadrs tajos krastos, tad aizmirsti. LV diplomu tu vari turēt rāmīti, jo nevienam tas nav vajadzīgs.
Vakances ir laba lieta, darba vīza vēl labāka. Darba vīzu var dabūt kā tavi čomi ar jauniešu apmaiņas programmu (vienkāršā versija slēgta, sarežģītā laikam vēl var to  izkārtot) un vai arī atrast darbu, kas atbilst Kanādas prasībām, t.i., Kanādai interesē vai nu ļoti lēts darbaspēks, vai ļoti kvalificēts (šīs profesijas ir noteiktas).
Pats Toronto pavadīju 1,5 mēnesi sūtot CV (resume) uz vairāk vai mazāk baltiem amatiem. Rezultāts "0"
Vitempiskās ir vajadzīgi darbinieki, jo tas ir nekurienes vidū, kur tuvumā nav civilizācijas, 200-300km rādiusā nav miestu :)
Var arī braukt kā tūrists un strādāt pie krieviem vai citiem bijušās PSRS valstu pārstāvjiem. Nevajadzēs nekādus papīrus. Tad vēl versija pieprasīt bēgļa statusu, kur tev iedos darba atļauju, medicīnu, apdrošināšanu un vēl maksās 560$ mēnesī. Vienkāršākā versija ir dabūt papīrus Kvebekā (pusgada, gada laikā), bet tad franču valoda jāmācās...

Offline Krekls

  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #11 on: February 09, 2010, 13:57:14 »
Vēl žīdiem tur ir labas iespējas...

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #12 on: February 09, 2010, 13:59:00 »
Manuprāt priekš žīdiem labākā valsts pasaulē ir Vācija !
Tur tu vari panaķt dajebko, brēcot, ka nacistu cūkas atkal atkal piekopj holokaustu pret žīdiem un tev piesienaš tikai tapēc.
--
Tātad saprotam, ka ar uzvārdiem kam baigaš ir Mans, Manis, utt tur ir vieglāk !? Mājiens ar mietu MB un rgx virzienā !  :shura:

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #13 on: February 09, 2010, 14:00:05 »
kanādai patīk vietējā izglītība- kā Krekls saka- savu LV diplomu var uzkarināt. nu tas tā. šito tēmu +- zinu, jo viena dāma pazīstama tur jau 20gadus dzīvo.

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #14 on: February 09, 2010, 14:01:26 »
Manuprāt priekš žīdiem labākā valsts pasaulē ir Vācija !
Tur tu vari panaķt dajebko, brēcot, ka nacistu cūkas atkal atkal piekopj holokaustu pret žīdiem un tev piesienaš tikai tapēc.
--
Tātad saprotam, ka ar uzvārdiem kam baigaš ir Mans, Manis, utt tur ir vieglāk !? Mājiens ar mietu MB un rgx virzienā !  :shura:

man uzvards no mates puses ir vel labaks Eihmanis :shura:
bet es nemaku vacu valodu
savukart tu MIGs  varetu nomainit uzvardu uz Miglanis un ari viss bus kartiba :bigok:
« Last Edit: February 09, 2010, 14:09:02 by mb »