Author Topic: Ziemas izpriecas ar moto :emo:  (Read 150478 times)

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #60 on: October 13, 2009, 23:24:54 »
Hmm, kur notiek laušanas pasākums :? Esmu gatavs piedalīties :?

Cik man zinaams tev jau tochno ir pieredze - attieciigi jautajums kastad iisti plaanojas tapt salauzts  - Grizlis, ktms vai organisms ? :aiwa:
Bet ja preciizak un issaak - lauzhat ko un ar ko gribat, bet taa kaa apciemot teelus slimniicaas man ne visai - uz freestailnieku varat nemaz neciereet :shura:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #61 on: October 13, 2009, 23:50:23 »
Hmm, kur notiek laušanas pasākums :? Esmu gatavs piedalīties :?

Cik man zinaams tev jau tochno ir pieredze - attieciigi jautajums kastad iisti plaanojas tapt salauzts  - Grizlis, ktms vai organisms ? :aiwa:
Bet ja preciizak un issaak - lauzhat ko un ar ko gribat, bet taa kaa apciemot teelus slimniicaas man ne visai - uz freestailnieku varat nemaz neciereet :shura:

man ari neiedotu? :shura:
es pec tam pa labu ciparu vismaz panemtu :lol:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #62 on: October 14, 2009, 00:03:28 »
sveetdien kaads uz :egle: taisaas ?
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Bigman

  • Guest
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #63 on: October 14, 2009, 00:05:36 »
Nu es točno svētdien brauks, rudens klāt, tātad-intensīvu gāzienu laiks, kamē naf sasnidzis līdz dzinēja galvām................ Arča ar teicās būt, tā ka davai, vācamies tik kopā, un aidā!!!

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #64 on: October 14, 2009, 00:08:15 »
labi - buus iemesls riit izmazgaat filtrus - cikos?
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Bigman

  • Guest
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #65 on: October 14, 2009, 14:54:23 »
man domāt, ka 13:45 ir pa vēlu................
Gribētos ~11:15 jau startēt no Staķa...........

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #66 on: October 14, 2009, 19:12:54 »
Hmm, kur notiek laušanas pasākums :? Esmu gatavs piedalīties :?

Cik man zinaams tev jau tochno ir pieredze - attieciigi jautajums kastad iisti plaanojas tapt salauzts  - Grizlis, ktms vai organisms ? :aiwa:
Bet ja preciizak un issaak - lauzhat ko un ar ko gribat, bet taa kaa apciemot teelus slimniicaas man ne visai - uz freestailnieku varat nemaz neciereet :shura:

Grizlis or KTM  , esmu savu nodevu samaksājis
P.S laušana nav obligāta, domāju var pa mierīgo špacierēt,

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #67 on: October 14, 2009, 19:14:01 »
man domāt, ka 13:45 ir pa vēlu................
Gribētos ~11:15 jau startēt no Staķa...........
kura :? es varētu kādu uz asīti paķert, ja nekas nemainās

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #68 on: October 14, 2009, 19:33:22 »
vai tad jus tur viena lokala vieta dirnat jeb gazhat gabalus pa stigaam?

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #69 on: October 14, 2009, 22:42:39 »
vai tad jus tur viena lokala vieta dirnat jeb gazhat gabalus pa stigaam?
gaazeejam pa stajanku ap statikjiku :emo:

sounds like fun
ehh..

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #70 on: October 14, 2009, 23:15:04 »
Ideja vienkārša, brauciens pa stigām = cilvēki bez moto var tikai zivest uz galapunktu grillu, jo nu tas ir tipa pārbrauciens, kur reāli iedot pabraukt nesanāks.

Ja ir tusiņš pie trases/karjera/pļavas kur visi vienā vietā tipa trennējas, tad protams var dabūt no kāda pabraukties, bet pēdējo laiku pieredze man liek aizdomātiec cik ļoti gribu kādam dot savu moto. Nejau dēļ dzelžiem, bet dēļ tā, ka pašam baigi nepatīkami, ka ar manu moto traumējas.

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #71 on: October 14, 2009, 23:23:39 »
Ideja vienkārša, brauciens pa stigām = cilvēki bez moto var tikai zivest uz galapunktu grillu, jo nu tas ir tipa pārbrauciens, kur reāli iedot pabraukt nesanāks.

Ja ir tusiņš pie trases/karjera/pļavas kur visi vienā vietā tipa trennējas, tad protams var dabūt no kāda pabraukties, bet pēdējo laiku pieredze man liek aizdomātiec cik ļoti gribu kādam dot savu moto. Nejau dēļ dzelžiem, bet dēļ tā, ka pašam baigi nepatīkami, ka ar manu moto traumējas.
da labi, ja panem videjo statistisko tad cik cilveki % no tiem kam esi devi ssavu kapli ir nolauzusi sev kaklu?

bet protams ar labdaribu nevienam nevajag nodarboties. ja gribi gazt un zini ka gribi nevis tikai pameginat tad vajag savu.

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #72 on: October 15, 2009, 01:41:22 »
Videejaa statistika no septinjem gab viens salauzh muguru :aiwa:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #73 on: October 15, 2009, 03:17:14 »
Videejaa statistika no septinjem gab viens salauzh muguru :aiwa:
nesudigs videjais ja godigi :shura:

Bigman

  • Guest
Re: Ziemas izpriecas ar moto :emo:
« Reply #74 on: October 16, 2009, 16:40:11 »
Tātad, pietiek spamot!
Svētdien, 18.oktobrī jāgāž pa mežu tiem, kam to gribās un kam to vajag. Tie, kas nezin, vai gribās un vai vajag, izgāž kopā ar mums un saprot, vai vēl gribās vai nah___man to vajag.......
Pie razklada....
1. 11:00 Berģu Staķī tiekās tie, kas jau sen zin, ka vajag un ka ahūni gribās izgāzt, riktīgi atvelk, pievārē "Jautros kalniņus", un ~12:30 atgriežas Berģu Staķi. (plānojās būt ap ~8 quadrām un ~6 soliķiem...)
2. Ap 13:00 no Berģu Staķa startē tie, kas pavada tos, kuri vēl nezin, vai vajag, bet pagaidām tikai zin, ka baigi gribās, jo- kamēr neizgāzīsi, tikmēr nesapratīsi, un to pavadībā, kuri zin, ko un cik daudz gribās, pie kam ļoti labi zin, ka no mežiem ļauži spēku smeļās, atvelk kopīgā un vieglākā režīmā , tā uz procentiem ~70 atdeves, lai jau pirmajā reizē neatsistu tiem, kas vēl nezin, vai vajag, bet grib joprojām pamēģināt,vēlmi pamēģināt vēlreiz, lai nostiprinātu pārliecību, ka tiešām tas ir ahujennna, un vajag!!! :metal:
Tas varētu būt izgāziens vecajās , labajās Durka's tradīcijās, ka fiksie brauc biku atsevišķi no nedaudz lēnākajiem tjipa- A un B grupas.....
Protams, ir ideja, ka tas viss notiek mūsu dāmveidīgo teroristu , kuri ir ieradušies ar mašīnītēm, kuras, iespējams,  ir piekrautas ar desiņām un dzērieniem, (iespējams-tā dažai labai ir brīnišķīga iespēja atrādīt savu jauno modeli....kas nesen iegādāts...)  aplausu un pušķu māšanas gaisotnē, lai vēl vairāk pārliecinātu tos, kas vēl īsti neko nezin, ka to tiešām vajag! Vieta? Kaut vai Mēbeles dzimumdienas norises vietā, piemēram-ap ~16:00???  Viedokļus - :bigok: studijā!
:metal: :metal: :metal:

P.S. Tā arī ir laba iespēja uztaisīt pirmo lielo meža fotosesiju, ja kas.............
P.S.S. Tā ir arī laba iespēja vnk patusēt stundiņu VISIEM kopā, ne tikai mo dīdītājiem.....
« Last Edit: October 16, 2009, 16:43:19 by Bigman »