Author Topic: Fotoradari, C.P. u.t.t.  (Read 184220 times)

Offline zelch

  • Posts: 620
  • f3 ,ML
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #150 on: June 15, 2012, 19:04:14 »
Braucu visu laiku pa Brivibeni un petu to fotoradaru ,vins kaut kads savadaks ir. Drosi vien ka dargaks  :mhihi: Ja bet ka tur ir ,sis ari foche uz vienu pusi ,vai tomer uz abam?

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #151 on: June 15, 2012, 20:00:10 »
Tu doma to kauna stabu?
Tas bliez visas tris joslas uz abam pusem, vismaz pec instrukcijas/apraksta
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #152 on: June 15, 2012, 22:59:32 »
cik var skaidrot, ja uz ceļa nav sadalošā josla tad viņš jaudā paņemt abus virzienus
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #153 on: June 15, 2012, 23:02:26 »
Uvi - tas ir viens, bet pirmsākumosfoto radari NEBIJA sadalīti un tie spēja nobildēt vienuam auto, gan purnu, gan pakaļu.
Tb, doma ir par to, vai tas stabs var paņemt MOCI vienā virzienā vai abos ?!

ES domāju, ka tur ir viena kamera kas tiek grozīta touz vineu pusi, to uz otru.

Offline zelch

  • Posts: 620
  • f3 ,ML
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #154 on: June 15, 2012, 23:29:01 »
Man jau bija tada nojauta ,ka jauzmanas no ta kauna staba!  :D

Offline ronis

  • Posts: 5772
  • braucu ar muti, jo man skauž!!!
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #155 on: June 16, 2012, 06:17:26 »
Kur ir tas stabs?!?! !
Histērisks alkoholiķis, labākajos gados!!!

Offline zelch

  • Posts: 620
  • f3 ,ML
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #156 on: June 16, 2012, 11:25:46 »
Uz Brivibas ielas, virziena uz Juglu pec Alfas ,pirms Neste labaja puse.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #157 on: July 02, 2012, 13:35:24 »

Big Man

  • Guest
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #158 on: July 02, 2012, 20:37:58 »
Nesaprotu, vai tiešām vēl kādam nav k-kas skaidrs??? Viss taču skaidri un gaiši, pie kam-latviski, uzrakstīts. Beidzot, cerams, visiem pieleks, ka ja esi pārkāpis vai neesi mācējis nomaskēt-tad ir jāmaksā ! Katram sevi cienošam cilvim ir jāmāk zaudēt un atzīt savas kļūdas!

P.S. Mans, tikai mans personīgais viedoklis!

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #159 on: July 02, 2012, 20:45:03 »
beidzot viens pareizs posts šajā topikā, līdz ar ko varētu šo topiku slēgt
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #160 on: July 02, 2012, 21:07:44 »
Pirmkārt man nepatīk fotoradari kā tādi kur nu vēl esošajā izpildijumā !
 
Es nekad neesmu lolojis cerības, ka kaut ko pierādīšu vai izbēgšu no soda maksāšanas, bet bija velme pakasīties. Un esmu uzzinājis šo to jaunu priekš sevis no likumu klāsta.

Man nepatīk situācija kad privāts bizness stāv pāri LV likumiem un satversmei.
Ak jā - laikam šeit es esmu tas ņaudētājs kurš nevar atbildēt par sekām ja ir kaut ko pārkāpis. :aiwa: Un jā pa lielam man ļoti nepatīk LV varas institūcijas - tad jau laikam būšu kāds noziedzinieks.

Ja man nepatiks kāda bedraina iela tad noteikti būšu "Atsaldētias BMW Šoferis kuram visur jālido" vai "Stulbais donors !".

Un vēl ir bijušas situācijas kur:
* Fotoradaristi ir labojuši bildi fotošopā vai kur citur - šī lieta kaut kā noklusa.
* Tagad ir mainīta instrukcija par to vai drīskt likt sodu, ja rāmītī(ne visā foto) ir divi auto.
* Ir situācijas kad piemēram Straifam(ja nekļūdos) baltezerā uzlika sodu jo bija 51km/h (norēķinot to kļūdu ~2 vai 3km/h). Formāli pārkāpis - a kā ir faktiski ?
* Ir bijusi situācija, kad fotoradara limits ir ietsatīts uz 0km/h un ļaundari pofigā paraksta tādus papīrīšus. Kā tad ?! Ja tu tādu mēneša laikā ARGUMENTĒTI neparsūdzi tad tu esi vainīgs ! Ja policisti & fotoradaristi  kļūdas tas ir cilvēciskais faktos - ja kļūdies tu tā ir soda nauda.
* Fotoradari daļā vietu tiešām tiek cītīgi slēpti. Laikam īsti pareizi tas nav.
* Neesmu redzējis NEVIENU fotoradaru pie kādas skolas !
* Viss norāda uz to, ka radars ir sertificēts un verificēts, bet fotoaparāts un iekārta kopumā NĒ.
* Viss tas kā šis bizness ir iestartēts viennozīmīgi uzprasās lai pret to pretotos !

Pašam ir 3 bildes - visas ar auto. Pa lielam braukšanas ieradumus mainijis neesmu. Tik esmu spiests vairāk skatīties riņķī

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #161 on: July 02, 2012, 21:45:28 »
AIzmirsi pieminēt par auto, kas vienā laikā ir atradies divās vietās.


Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #162 on: July 03, 2012, 05:31:43 »
Nesaprotu, vai tiešām vēl kādam nav k-kas skaidrs??? Viss taču skaidri un gaiši, pie kam-latviski, uzrakstīts. Beidzot, cerams, visiem pieleks, ka ja esi pārkāpis vai neesi mācējis nomaskēt-tad ir jāmaksā ! Katram sevi cienošam cilvim ir jāmāk zaudēt un atzīt savas kļūdas!

P.S. Mans, tikai mans personīgais viedoklis!

Tātad mans personīgais viedoklis

Fotoradariem bija jāparādās, protams.. vai jēdzīgāk nebija satais'īt ceļus pa kuriem līdz tiem aizbraukt protams ir cits stāsts.

Bet tagad par to kas ir izveidojis šādu situāciju

1. PIlnīgs komunikācijas trūkums no uzstādītāju puses.
2. kārt.. paziņojums ka gada laikā paredzēts nopelnīt 4 miljonus (varat parēķināt cik ir rēķināt s ieņemt "no galviņas").
3. kārt - parādied lielāku absurdu...parādied biznesa sfēru kur var tā ķengāties ar termiņiem?
4. kārt... stāsts ka radars ņem 90 auto abos virzienos + vēl air baltic ļoteni un ar kvadrātu precīzi pasaka kurš ir bijis tieši tas ļaunais pārkāpējs atgādina - atvainojos..zivtiņa stāstu ka antiradari gaazis lejā rianair reisus un ļaundari volvo mašīnas spēj noteikt ātrumu 4 mašīnām ua priekšu un 4 aizmugurē...pofig ka fūre starpā (bija tāds sižets sen atpakaļ.) Iedodiet man fotošopu - redzēsiet :)
5. kārt - ja nemākam nosinhronizēt radarus un sanāk ka vienā minūtē 2 vietās bijis auto - tad tā ir vp vitronic laža, un to vajadzētu norakstīut zaudējumos nevis sūtīt cilvēkam, lai vēl vairāk rosinātu pārdomas - ticību šīm iekārtām.

Rezumē.. ja vitronic ar fotoradaru uzstādīšanas terminu "ievērošanu" un attaisnojošajiem iemesliem lai būtu tikai brīdinājums par brīdinājumu neņirgātos par visiem pārējiem uzņēmējiem, SIA Adapteris ieskaitot, nedaudz vairāk komunicētu ar sabiedrību izstāstot kopējo ieguvumu visiem, un nesūtītu bildes ar 2,3 blakus braucošām automašīnām... no manas puses it nekādu pretenziju. Labākais ko šobrīd varētu izdarīt valsts - lai mainītu vispārējo attieksmi - lauzt esošo līgumu...nevis brīdināt un brīdināt, un ļaut citam uzņēmumam to visu uztaisīt... uznēmumam kurš māk ne tikai korekti iekasēt sodus, bet arī komunicēt un izpildīt līgumsaistības laikus.

Pagaidām...sorry..bet ja vācijā šādas bildes apstrīd un atdzīst par nederīgām (bija sižets ar nu jau uz rūtaino sauli pretendējošo džeriņu un vācijas tiesas lēmumiem).. pie mums redz tas skaitoties neapstrīdams pierādījums + reāls piemērs - kur pēc gps datiem tajā laikā buss nav braucis pa rēzeknes ielu - turklāt ar 60 kmh gar fotoradara uzrādīto adresi arī nav ripinājies- savukārt bilde ir... bet pirmajā instancē tas neskaitās pierādījums - savukārt administratīvajā tiesā skaitās. Un tapēc arī kad, ja es saņemšu bildi - es arī pārsūdzēšu - pat ja būšu viens lielceļa vidū - kapēc? tapēc ka ja soda piesūtītāji defaultā izturas pret mani nekorekti...pret sabiedrību nekorekti (minētie 5 punkti) kapēc man būt korektam un nesagādāt lieku darbu...tb - iemācieties atņemt naudu tā lai es ar prieku to atdotu..nevis domātu..nez mani gadījumā neapkrāpa? (jā apsveru iespēju nomainīt darba vietu.. un darba vidi -  par labu algu - piedāvajumus PM- nav iebildumi pret darbu valsts institūcijās  :bigok:)

P.S> Darbs ar valsts institucijām saknē ir necaurspīdīgs un pelēks (Bigmens gan jau to zin vislabāk), bet ja man būtu jāizvēlas atstāt to kā ir.. vai tomēr radīt vienādus noteikumus visiem - es balsotu par otro :)
P.P.S. Sorry..baigi gari sanāca :)
« Last Edit: July 03, 2012, 10:25:29 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #163 on: July 03, 2012, 05:57:26 »
beidzot viens pareizs posts šajā topikā, līdz ar ko varētu šo topiku slēgt

Uvi...brīžiem liekas ka Tev ir tikpat pamatots viedoklis kā zirga deķim vai pērnajam ceriņkrūmam :aiwa: nu...jeb arī Tu strādā likuma tajā pusē :shura:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #164 on: July 03, 2012, 07:40:47 »
tu zini kurā likuma pusē strādāju, un mani nesatrauc lietas kuras nevar mainīt.
Starptautiskie autokravu pārvadājumi