Author Topic: Braukshana uz pakaleja rata.  (Read 28702 times)

Offline aiwis90

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #15 on: July 01, 2010, 20:20:57 »
oky,
tieshi ta 
fastarow

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #16 on: July 01, 2010, 20:23:14 »
tā kā aiwi čheko forumu.. kad iezemieši brauks ratā raustīt - tad laid līdzi ;) Un jā...rgx varēs vairāk tev pastastīt :)
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline aiwis90

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #17 on: July 01, 2010, 20:25:09 »
ari, bet sorry, es esmu in ireland

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #18 on: July 01, 2010, 20:31:23 »
nu ar pirmo ar gāzi tikai... bez sajūga... iegriez gāzi - palaid vaļā un tad dod atkal virsū. Ar sajūgu tika 2 robā...

MB -> te jau neiet runa par profesionālu ratā braukšanu... bet par mācīšanos un sākuma feelingu ;)

nu tiesi ta ka par macisanos. es teiksim pameginaju pasa sakuma ar gaazi, celaas bet asi jo celas pie 10k apgrieziniem kad iesper pa liikni. pameginaju sosezon ar sajugu un man likas ka ir gauzhi maigak. ar otro necelas tik labi, a ar pirmo ka reiz. tas individuali no mocha bet par celshanu ar gaazi tev laurich var pastastit un pamacit pec tam ka streetu buvet. ;)

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #19 on: July 01, 2010, 20:44:12 »
muhahahaha... neee es savai r`kai asti vēl gribu atstāt virsū :haha: bet īstenībā sen nav bijis neviens pasākums ar ratā raušanu... man drīz būs ķēde... tad varētu uzrīkot kādu vakaru..ne?
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #20 on: July 01, 2010, 20:46:21 »
nakamnedel jabrauc uz trasi. rgx trenesies un vares pamacit.

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #21 on: July 01, 2010, 20:48:11 »
Daiļrunāšana !  :aiwa:

Itkā pareiza skološanaš būtu:
* Pareiza sēdpozīcija - rokas taisnas, pats uz moča atpakaļu.
* Ar pirmo ātrumu, uzgriež gāzi, atmet, un tad asi vēlreiz uzgriež. Doma, ka mocis tai brīdī piespriegojas un atspriegojas amīšos - sanāk rāviens. Jaudīgākiem močiem vai ja salikats baigi asas zobratu atiecības to var darīt arī ar otro ātrumu. Te nav plānā braukt ratā, bet saprast kas notiek kad purns atraujas pirmos 5cm no zemes, mēģināt saprats, aprast izprast utt.
* Kad ir apgūts, kā paraut priekšu gaisā provē ar otro ātrumu + sajūgu pacelt moci pa bišķim augstāk un augstāk.
+_ tas jāskatās pašam, bet varētu būt, ka brauc ar otro ātrumu ~30-40km/h, izspied sajūgu, griez gāzi un diezgan asi laid vaļā sajūgu. Varētu būt, ka tai brīdi kad esi atlaidis sajūgu ir kādi 5000-6000 apgriezieni. Nu bet sākumā patrenēsies ar mazākiem līdz pieradīsi kas ir kas.
Sanaķ sajūga izslidināšana un bez tik asa cirtiena parauj ratā.
* Normālā variantā strādā mīzēj nervs un sākumā nav pat 1/3 no vajadzīgā augstuma kad jau leikas, ka tulīt būs pāri.
* Labo kāju turam uz bremžu pekas, ko varam spiest brīdī kad paliek bail. Protams, ka mīzējnervs strādās un bieži spiedīsi tad kad to nemaz nevajag, bet labāk tā.
* Citi bremžu peku nedaudz spiež (tur bremzes) pirms ceļ ratā un tādā veidā balansē 0 punktā.

* Pašam man nesanāk tikt pārī mīzienam, tehniski varu 3 reiz paraut tik augstu kā vajag, tik mižās pārrauties un tas dara savu.
Tapēc, reti sanāk smuki tālu pabraukt ratā, parasti tāda saraustīta uzraušana un  īsa gabaliņa pabraukšana vien sanāk.
« Last Edit: July 02, 2010, 09:31:46 by RGX »

Offline aiwis90

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #22 on: July 01, 2010, 20:50:35 »
nju sk.

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #23 on: July 01, 2010, 21:06:56 »
tikai sajuugs.. suzukam gsx600 metos valjaa pie 8k, tad vinsh ceelaas zashibis- pie 9k jau gribeeja iet pereboraa. ZZR tas pats - pilniigi identiski. Bet man tas miizeejmuskulis taads palielaaks, taadeelj nebuushu tas lielaakais runaataajs. un jaa - ar gaazi man liekas ir pilniigaas auzas - kameer tu tur k-ko shuupo = uzceert bik ar sajuugu un attiet Zuziit.. ;)
Full Throttle

Bigman

  • Guest
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #24 on: July 02, 2010, 08:49:56 »
Pilnīgi pareizi, visi lohi...............  :skull: :skull: :skull:

Gāzi līdz galam, strauji metam sajūgu vaļā, pēc 1/2 sekundes laižam stūri vaļā, lai naf tik sāpīgi gulēt uz muguras ar moci uz vēdera, tad savācam lūžņu kaudzi, sagaidam, kad Mežamāris nokāpj no korķa, kuru izraisījuši Positivus orgi, un prom uz mežu, lai pēc kāda laika atgrieztos ielās ar gaumīgu strītu, ar kuru tad beidzot var sākt mācīties raustīt, kā pamācīs rgx............. :metal:

Nu, man k-kas sanāk tikai ar gāzi, bet tas jau ir cits stāsts..........

Offline aiwis90

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #25 on: July 02, 2010, 22:54:44 »
oky,
ew bigman, doma ko raksti,-ezeli, wnk  labak nakamreiz neko neraksti, oky?

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #26 on: July 02, 2010, 23:14:09 »
mieru mieru!!! Tikai bez apvainojumiem... mēs tak pieauguši cilvēki ar labi attīstītu karātavu humoru...
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #27 on: July 02, 2010, 23:35:55 »
:griida:

Offline Mixy

  • Posts: 1249
  • KX450F/636
    • View Profile
    • nekā nav
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #28 on: July 03, 2010, 09:41:40 »
ahahahahhahahaha :lol:
- To Live Is To Die -

Bigman

  • Guest
Re: Braukshana uz pakaleja rata.
« Reply #29 on: July 03, 2010, 09:48:57 »
Oki, oki, turpmāk ilgāk padomāšu, pirms klabināšu pa klavierēm...........  :skull: :skull: :skull:
Vakar braucot mājās beidzot gaumīgi izdevās mērči iedabūt uz beņķa, domāju- aizies razkolbasā pa labi kokos, pie kapiem pie mājām.... brrr...
Nervs pat ārā izlīda, biku.........