Author Topic: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)  (Read 441965 times)

Landija

  • Guest
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #570 on: May 19, 2012, 15:10:04 »
P.s - ja gribi paspaidīt ipadu - varu iedot. androīda planšetnieks gan man nebūs :(
Landij ja interesē galaxy tab vari dabūt notestēt manējo, kopš iznīcināju blue tooth austiņu nelietoju

Paldies, bet vot es nezinu vai būs īsti jēgas no paspaidīšanas, tik vien kā bildīšu kvalitāti es varētu salīdzināt :D

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #571 on: May 19, 2012, 15:12:28 »
nu paņem nedēļu paliieto vienīgi tad tev vaig blue tooth austiņu man viņš ar zvanīšanas funkciju

Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Landija

  • Guest
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #572 on: May 19, 2012, 15:14:01 »
nu paņem nedēļu paliieto vienīgi tad tev vaig blue tooth austiņu man viņš ar zvanīšanas funkciju

Man gan pašai viņu nevajag, bet ok, es padomāšu, vai TIK ļoti gribu palīdzēt  :) Paldies :)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #573 on: May 28, 2012, 09:51:18 »
Atkal notestēju dažus alternatīvos Androīda brūvējumus priekš sava mobīlā telefona - paspēlējos, ir jau skaisti un jauki, bet orģinālie tomēr stabilāki.

Iztestēju Cyanogen Mod (alternatīvais Android brūvējums - ne LG) alfas test aversiju jaunajam Android 4.0 ICS. Smuki un skaisti, bet biki bremzē.  Lielākā sāpe ir tā, ka LG ir krāni un nav pieejami daudzi draiveri. Daudz kam džeki ir atraduši risinājumu, bet patreiz pietrūkst video kamerai(nevar uzfilmēt video) un nevar izmantoto hardware dekodēšanu skatoties video. Tb video atskaņojot nežēlīgi bremzē.

Pa starpai tika patestēti arī citi brūvējumi un paveidi, bet šī tehniskā kaite un bremzēšana ir vienojoša visiem.
Kā rezultātā downgreidojos uz 2.3.

LG vispār ir nositama kompānija - jo nu apdeitus izlaiž vismaz ar gada nokavēšanos vai nekad...  Stipri šaubos, ka nākamais telefons man būs LG - drīzāk Samsung, HTC vai Google Nexus. Taisni dēļ programmatūras apdeitiem, atieksmes un draiveru nedošanas alternatīvajiem koderiem.
 
 Baltijas firmwarei pēdējā versija ir ar C kārtas kodu.
 Eiropa open ir Q - tāda neliela aizkavēšanās. Arī šoreiz iztiksim bez latviešu valodas atbalsta un liksim Q. Vēl figurē par verisju jaunāks, bet tas cik pētiju ir specifisks Holande operatorami un man nelikās piemērots.

Uzinstalējot jaunu firmwari viņi ir pacentušies lai tur sūdu netrūktu. lai ir daudz programmas, kas aizņem vietu un rij resursus.
Tāpat normāla tēma, ka ir saliktas vairākas versijas vienai programmai. IBIO tur ko 13 gadīgi bērneļi tajā LG pako šīs firmwares ?!
 Kā rezultātā ir ~30 programmas, wallpepiperu pakas, widgeti un citi brīnumi ko esmu izdzēsis no orģinālās firmwares. - Jā tas ir tā vērts.
Tikai vienā brīdī dabūju, ka jāceļ no backupa atpakaļ dzēstā programma. Jā veco mūzika spleijeri ir iespējams vadīt no status bāra, taču jaunais ir foršāks. Jā, LG atkal rullz.

Ir tetsēti arī +- stabilie 2.3 brūvējumi no Cyanogen Mod un MUIU - tāpat atgriezos pie stoka jo tajā reizē arī prieks'2.3 bija problēmas ar kamera kvalitāti ( gan audio, gan video) ,FM radio un vēl dažiem niekiem.

Tātad:
* Pēdējo orģinaļo firmāri
* Norootojam ar Super One Click
* Ar Titan backup vai ko citu izvācam visu blootware.
* Androīds ir viena liela MISKASTE !!! ...  Taču pagaidiet līdz es sākšu mocīt iPhone kas man stāv uz galda.  :muri:
Ps. Vismaz viens cilvēks saprot par ko es šeit runāju !  :bump:

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #574 on: June 03, 2012, 21:20:24 »
Mēģinu patīrīt kompi vai windows.old folderi var dzēst ārā, tā lainekas no esošā nenobrūk :hvz:
« Last Edit: June 03, 2012, 21:32:04 by Naits »

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #575 on: June 03, 2012, 22:06:52 »
Drīkst !

Tad kad pārinstalē Windows, bet netaisa "format C" tad viņš šādi pārsauc veco Windows folderi.

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #576 on: June 03, 2012, 22:10:45 »
Drīkst !

Tad kad pārinstalē Windows, bet netaisa "format C" tad viņš šādi pārsauc veco Windows folderi.
Paldies

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #577 on: June 03, 2012, 22:11:56 »
Drīkst !

Tad kad pārinstalē Windows, bet netaisa "format C" tad viņš šādi pārsauc veco Windows folderi.
Paldies
Raksta Naits nu jau no sievas datora...  :mhihi:

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #578 on: June 03, 2012, 22:13:02 »
Drīkst !

Tad kad pārinstalē Windows, bet netaisa "format C" tad viņš šādi pārsauc veco Windows folderi.
Paldies
Raksta Naits nu jau no sievas datora...  :mhihi:
:rofl:

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #579 on: June 03, 2012, 23:07:19 »
Atkal notestēju dažus alternatīvos Androīda brūvējumus priekš sava mobīlā telefona - paspēlējos, ir jau skaisti un jauki, bet orģinālie tomēr stabilāki.

Iztestēju Cyanogen Mod (alternatīvais Android brūvējums - ne LG) alfas test aversiju jaunajam Android 4.0 ICS. Smuki un skaisti, bet biki bremzē.  Lielākā sāpe ir tā, ka LG ir krāni un nav pieejami daudzi draiveri. Daudz kam džeki ir atraduši risinājumu, bet patreiz pietrūkst video kamerai(nevar uzfilmēt video) un nevar izmantoto hardware dekodēšanu skatoties video. Tb video atskaņojot nežēlīgi bremzē.

Pa starpai tika patestēti arī citi brūvējumi un paveidi, bet šī tehniskā kaite un bremzēšana ir vienojoša visiem.
Kā rezultātā downgreidojos uz 2.3.

LG vispār ir nositama kompānija - jo nu apdeitus izlaiž vismaz ar gada nokavēšanos vai nekad...  Stipri šaubos, ka nākamais telefons man būs LG - drīzāk Samsung, HTC vai Google Nexus. Taisni dēļ programmatūras apdeitiem, atieksmes un draiveru nedošanas alternatīvajiem koderiem.
 
 Baltijas firmwarei pēdējā versija ir ar C kārtas kodu.
 Eiropa open ir Q - tāda neliela aizkavēšanās. Arī šoreiz iztiksim bez latviešu valodas atbalsta un liksim Q. Vēl figurē par verisju jaunāks, bet tas cik pētiju ir specifisks Holande operatorami un man nelikās piemērots.

Uzinstalējot jaunu firmwari viņi ir pacentušies lai tur sūdu netrūktu. lai ir daudz programmas, kas aizņem vietu un rij resursus.
Tāpat normāla tēma, ka ir saliktas vairākas versijas vienai programmai. IBIO tur ko 13 gadīgi bērneļi tajā LG pako šīs firmwares ?!
 Kā rezultātā ir ~30 programmas, wallpepiperu pakas, widgeti un citi brīnumi ko esmu izdzēsis no orģinālās firmwares. - Jā tas ir tā vērts.
Tikai vienā brīdī dabūju, ka jāceļ no backupa atpakaļ dzēstā programma. Jā veco mūzika spleijeri ir iespējams vadīt no status bāra, taču jaunais ir foršāks. Jā, LG atkal rullz.

Ir tetsēti arī +- stabilie 2.3 brūvējumi no Cyanogen Mod un MUIU - tāpat atgriezos pie stoka jo tajā reizē arī prieks'2.3 bija problēmas ar kamera kvalitāti ( gan audio, gan video) ,FM radio un vēl dažiem niekiem.

Tātad:
* Pēdējo orģinaļo firmāri
* Norootojam ar Super One Click
* Ar Titan backup vai ko citu izvācam visu blootware.
* Androīds ir viena liela MISKASTE !!! ...  Taču pagaidiet līdz es sākšu mocīt iPhone kas man stāv uz galda.  :muri:
Ps. Vismaz viens cilvēks saprot par ko es šeit runāju !  :bump:

4.0 ICS ir interesants. Bet es pagaidām spēlējos ar savu Nokia N9 MEEGO. teiksim ta - interesanti. Bet pagaidām neko nesaprotu, jo neesmu tik liels spečuks. Pāršūt var, bet jautājums vai vajag. stabils. ātrs. Vienīgais appi nav daudz. Rīt palasīšu interetu, ko ar Meego var labu sadarīt.

P.S - IPadu uzlauzu, viss čotka, bet prieks no ta nekāds - tāpat neizmantoju visas tās fīčas. tikai tik daudz, cik personalizēju ar pāris vizuālajām izmaiņām. nu un istallous, protams  >:D
Full Throttle

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #580 on: June 14, 2012, 16:09:00 »
Iesakiet progu, ar kuru gatavus zīmējumus ir visvienkāršāk pārveidot vektoros.
Fotožopu kādreiz čut čut mācēju, bet sen jau kā viss ir aizmirsts, mok ir kas vienkāršāks?
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #581 on: June 14, 2012, 18:48:54 »
Iesakiet progu, ar kuru gatavus zīmējumus ir visvienkāršāk pārveidot vektoros.
Fotožopu kādreiz čut čut mācēju, bet sen jau kā viss ir aizmirsts, mok ir kas vienkāršāks?
Coreldraw X5, diezgan viegli un ātri. X5 labi renderee. :aiwa:

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #582 on: June 14, 2012, 21:40:57 »
Iesakiet progu, ar kuru gatavus zīmējumus ir visvienkāršāk pārveidot vektoros.
Fotožopu kādreiz čut čut mācēju, bet sen jau kā viss ir aizmirsts, mok ir kas vienkāršāks?
Coreldraw X5, diezgan viegli un ātri. X5 labi renderee. :aiwa:
+1

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #583 on: August 10, 2012, 23:24:02 »
MIGs man šodien Nafigācija izgāja akal no ierindas, vai svētdien dikti aizņemts esi?
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Datori u.t.t. (Landijas mīļākais topiks)
« Reply #584 on: August 10, 2012, 23:25:11 »
Atkal kāpi ārā no kabīnes !?  :bump:

Zvani un tad redzēsim - pagaidām tik tāla nākotne ir miglā tīta. ;D