Author Topic: Kā sagatavot moci ziemai  (Read 16856 times)

Offline GuciiC

  • Posts: 3069
  • braucu ar IS 200; CB500 un celi pa asfaltu
    • View Profile
Kā sagatavot moci ziemai
« on: November 07, 2011, 22:12:25 »
Es te tikko noskatijos iekš tē vē neta raidījuma Tavs Auto sižetu par mo ieziemošanu. viņi saka, ka vajag pa ziemu atstāt pilnu bāku un piejaukt tur kaut kādu ķīmiju klāt. toč tā? a tukšu nevar?  :hvz:
Some people just need a high-five......in the face.........with a chair

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #1 on: November 07, 2011, 22:17:38 »
ruusa?  :-\ nogulsnes?  :-\

Parasti jau saka arī, ka bendža pavasarī ir jāgāž ārā un jāielej svaiga. aha - 20 litri... nez - man tāpat vienmēr ir lecis
Full Throttle

Offline koreds

  • Posts: 1483
  • Streetfighters Volvo
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #2 on: November 07, 2011, 22:47:38 »
nezinu kā jābūt, bet es parasti atstāju tik cik palika no pēdējās braukāšanās... pavasarī tikai nedaudz pielēju svaigu benzīnu un viss leca ar pirmo.
You see, in this world there’s two kinds of people, my friend:
Those with loaded guns and those who dig.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #3 on: November 07, 2011, 22:59:35 »
ROdas kondensāts un vairāk rūsē. Ar pilnu bāku ir mazāk gaisa, praktiski, mazāk iespējas rasties kondensātam un rūsēt sieniņām. Ķīmijas par sliktu nenāk, bet MIGs saka, ka poH$#%^j  :aiwa:

Offline GuciiC

  • Posts: 3069
  • braucu ar IS 200; CB500 un celi pa asfaltu
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #4 on: November 07, 2011, 23:03:11 »
ROdas kondensāts un vairāk rūsē. Ar pilnu bāku ir mazāk gaisa, praktiski, mazāk iespējas rasties kondensātam un rūsēt sieniņām. Ķīmijas par sliktu nenāk, bet MIGs saka, ka poH$#%^j  :aiwa:

nu jā, tas ir tad, kad tur kaut kas ir iekšā.. bet ja tukša.. es kaut ko biju kaut kad dzirdejusi par kau kādām nogulsnēm, sūkņiem... vai es kaut ko tagad murgoju?
Some people just need a high-five......in the face.........with a chair

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #5 on: November 07, 2011, 23:09:54 »
Ja tukša, tad rūsē vairāk ijo ir vairāk kondensāts. Ja ir pilna, ir vieta mazāk gaisam, kas samazina kondensāta iespējas.  :hvz: ??? pret nogulsnēm mērā arī tās ķimijas lej, bet tās nogulsnes kas pa ziemu rodās ir nieks. VIsām nogulsnēm un visam pārējam, izņemot akumulatoru, der padarbināt moci kādu 1x mēnesī.



Offline osiic

  • Posts: 2304
  • neko nezinu...
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #6 on: November 07, 2011, 23:22:57 »
Domaaju ka lielaakaa dalja zin par ko straadaaju taa ka teikshu iisi: kjiimijas nav jeega liet - fufelis. Tachu ja lejat tad uzmanieties no nezinaamas izcelsmes razhojumiem. Un iipashi tad ja taisaties liet karburatoru  motoros - ir gadiijies redzeet visaadus briinumus pavasarii  :D Neesmu sev nekad leejis kjiimiju: pilna baaka un pie iespeejas vismaz vienreiz divreiz ziemaa iedarbinaam un paruucinam :)
Baaka pilna obligaati - un nevajag peec ziemas mainiit benziinu, jo taapat var piedarbinaat un mieriigi to baaku izbraukt ;)

Offline GuciiC

  • Posts: 3069
  • braucu ar IS 200; CB500 un celi pa asfaltu
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #7 on: November 07, 2011, 23:24:50 »
es nezinu par ko Tu strāda. bet nu jasno, karoč es papjorla ar kaniņu uz benzintanku  :muri:
Some people just need a high-five......in the face.........with a chair

Offline osiic

  • Posts: 2304
  • neko nezinu...
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #8 on: November 07, 2011, 23:27:18 »
es nezinu par ko Tu strāda. bet nu jasno, karoč es papjorla ar kaniņu uz benzintanku  :muri:

Motomehs, bet kuššš :-X neviens to nedriikst zinaat :shura:

Offline laurichh13

  • Posts: 1226
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #9 on: November 07, 2011, 23:38:02 »
Karoč nenodarbojieties ar muļķībām, slinkums lasīt to jūsu balagānu, bet īsumā ir tā, ka neko nav jādara.  reizi , pa reizej ziemā izgāz un viss ok, nav pie mums tālie ziemeļi un ziema reāli ir divi ,trīs mēneši, kuru laikā tāpat pa pāli gribas pielaist mo un piekvēpināt garažu.
 Ā par tām ķīmijām , ko lej bākā.- viennozīmīgi vecmātes urīns visu atrisina, tipa sentēvu metodes.
26697542

Offline laurichh13

  • Posts: 1226
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #10 on: November 07, 2011, 23:48:48 »
labi , izlasiju jūsu savārstījumus. Vopšem tā- TUKŠU bāku atstāt nedrīgst! jo- karburatoros, špricēs un citos traukos tad toč var iedzīvoties nogulsnes, korozija un apkaļķošanās. Pilnu bāku ar īsti nav jēgas liet, jo lai kā arī tur nebūtu,  bākā vienmer ir bijuši sūdi un vienmēr vini tur arī būs, jo degvielu pie mumsim lv nevar iegādāties, tikai naftas izstrādājumu( sūdīgas kvalitātes). Ķīmiju liet nedrīgs! Vislabāk moci ir uz ziemu turēt dzīvoklī un svētdienās pec baznīcas uzgriest saulīti uz laminata starp viesistabu un virtuvi :blabla:
26697542

Offline goblins

  • Posts: 1421
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #11 on: November 08, 2011, 12:36:36 »
Es te tikko noskatijos iekš tē vē neta raidījuma Tavs Auto sižetu par mo ieziemošanu. viņi saka, ka vajag pa ziemu atstāt pilnu bāku un piejaukt tur kaut kādu ķīmiju klāt. toč tā? a tukšu nevar?  :hvz:

ja nonjem no mocha un izlej pilniigu tukshu tad var

Offline Viks

  • Posts: 1697
    • View Profile
    • Streetfighters
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #12 on: November 08, 2011, 13:38:33 »
man jau liekas, ka kaut ko bākā vajag toč. Par bākas bleķi īsti neuztraucos, ja nav locīta un atkal taisnota, tad rūsēt viņa toč nesāks un par kaut kādiem kondensātiem arī liekas diezgan muļķīgi runāt. Vai kāds ir redzējis savam mocim bāku pirms ziemas, ka vis ir kārtībā un pēc ziemas, kad viņa ir sarūsējusi? Ja bail no kondensāta, tad reizi mēnesī saskalo bāku, lai beņa apšļaksta sieniņas! :D Vairāk pie tukšuma uztrauc tas, ka karbulis un sūknis paliek saus. Zinu tik to, ka atstāšu tik cik paliks un pa ziemu ik pa laikam iedarbināšu.

Offline mg-t

  • Posts: 186
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #13 on: November 08, 2011, 13:40:46 »
nepis mozgu ietecini 2t eļļu ja bail

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Kā sagatavot moci ziemai
« Reply #14 on: September 26, 2012, 13:20:13 »
Lai gan cik zinu daudziem ir savas garāžas, bet ja nu tomēr:

Ir iespēja nodot motociklu ziemas glabāšanā. Cena 70 Ls par ziemu.(līdz maijam) Cenā ietilpst ieziemošana, eļļas maiņa ar eļļas filtru un eļļu(ELF Moto 4 HP ECO vai citu līdzīgā cenā), akumulatora periodiska uzlāde. Telpas ar apsardzi un apdrošināšanu.
 Vieta: Dzirnavu iela 121.