Author Topic: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja  (Read 144958 times)

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #165 on: September 24, 2013, 17:19:32 »
Nevienā brīdī neesmu uzpūties. To varētu saprast pēc smailija beigās  :aiwa:   Man nav īpašas vēlmes uz anormālu  :alus: vilkt uzvalku. gramatiņa ir lasīta, pārītis uzvalki ir nomainīti. Bet - ja vajag, tad vajag - nu uzvilksim  :bigok:
Full Throttle

Landija

  • Guest
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #166 on: September 24, 2013, 17:19:54 »
Vai vai vai. Es tik ļoti atvainojos, ka pajautāju. Varu savus "smalkos" uzvalkus un sevi pašu atstāt mājās. Ka tik neapkaunoju kādu šajā ballē. Zin kā - prasts cilvēks, kuram garšo alkohols. Nedod Dievs vēl sanāks piedzerties un nesmuki uzvesties, mēs tak no laukiem tomēr.  :mhihi:

Vienā vārā - idiots!

Pārējo es jau pateicu... un to, ko domāju, labāk noklusēšu....

Bet īsumā - Tu PROTAMS, manis pēc, vari boikotēt šo pasākumu, kā pārejos 90% STR pasākumu... (dziļi atvainojos, ja % nav īsti precīzs..pieņemsi, ka gribēju uztrakstīt to vēl lielāku)


Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #167 on: September 24, 2013, 17:22:19 »
 :doh:   Pret paģirām palīdzot pāris tabletes ibumetīna un veselīgs miegs. Radikāļi lieto alu, vīnu un citus skurbonošos padzerienus.  Ak, jā - paldies par komplimentu  :teddy:
Full Throttle

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #168 on: September 24, 2013, 17:25:19 »
Nē..es protams saprotu ka ir cilvēki kas nav spējīgi pamest pasākumu kur tiek tirgots alkohols neizvārtījušies kādā peļķē vai nenolējušies ar alu - taču vismaz man ne pēc viena no pēdējiem tusiņiem nav bijis jānes uzvalks uz ķīmisko - ko nevarētu teikt par dienām kas pavadītas kopā ar 1,5 un 4gadīgiem bērniem, jo tad gan pat stundu uzvalks nav izdzīvojis ;)

Vajag tak arī pasākumus kurus ir prieks atccerēties un ir kaut kas ko atcerēties, nevis sanācām iedzērām, aizgājām. Vēlāk atceroties apmeklētos pasākumus foršāk tak izklausīsies "atcerieties to Durkas balli kad visi bijām smuki uzvalkos"?

UN ir vēl viens arguments ko Gunča galīgi ir palaidis garām :aiwa:





« Last Edit: September 24, 2013, 17:31:18 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Landija

  • Guest
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #169 on: September 24, 2013, 17:26:29 »
:doh:   Pret paģirām palīdzot pāris tabletes ibumetīna un veselīgs miegs. Radikāļi lieto alu, vīnu un citus skurbonošos padzerienus.  Ak, jā - paldies par komplimentu  :teddy:

Tu jau nu esi pēdējā persona, kam vajadzētu uztraukties par manām paģirām, un tici man - manām domām par šo visu ar tām nav nekāda sakara....

Un jā - lūdzu, bija prieks censties  :teddy:

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #170 on: September 24, 2013, 17:29:34 »
 :super:   , bet man diemžēl gadās nejauši aplieties ar kādu kokteili  :yo:   Te vairāk bija jautājums akcentēts uz to - vai neder Uzvalka bikses + kurpes un pieklājīgs krekls un džemperis. Vai džinsas + kurpes + žakete. Pieklājīgi un stilīgi. Kā arī - noskaidrojot, ka tā būs balle, nesagādā problēmas uzvilkt arī uzvalku. Tikai Landija sacepās par manu jautajumu. Nu, nekas, gan jau pārdzīvošu  :alus:
Full Throttle

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #171 on: September 24, 2013, 17:35:44 »
Guncha , kur tu strādā ka uz darbu jāiet balles tērpā ???


Landija šodien tāda uzvilkusies :mhihi:

Landija

  • Guest
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #172 on: September 24, 2013, 17:36:22 »
Dļa osobena tupih....
ŠIS!

Afterparty buus ar dress code...
Black tie

Nozīimē šo http://en.wikipedia.org/wiki/Black_tie

Tad kādi vēl tur jautājumi un diskusijas par džinsām un džemperiem... Un nē Gunča, tas nebija tika par Taviem postiem...

Landija

  • Guest
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #173 on: September 24, 2013, 17:37:48 »
Landija šodien tāda uzvilkusies :mhihi:

Nu ko jūs man piesējāties :D Man viss ir brīnišķīgi, tikai kaitina kārtējie "Kāpēc", "nafig" utt :)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #174 on: September 24, 2013, 17:40:28 »
Nožēlojamas pēdējās divas lapas.  Nejau dēļ uzskatiem vai vēlmēm, bet dēļ komunikācijas un atieksmes vienam pret otru.

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #175 on: September 24, 2013, 17:55:20 »
Kas nu būtu teicis :mp:

Bet ne par to stāsts, man vairāk uzmanības un laika paņem saturiskā daļa nekā satraukums par to vai un kā kurš taisās ģērbties. :)
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #176 on: September 24, 2013, 20:17:41 »
.. Un nē Gunča, tas nebija tika par Taviem postiem...

Ņemot vērā, ka ar Tevi man komunikācija ir absolūta nulle - nav ne mazākās nojausmas ar ko tieši es būtu izpelnījies Tavu nepatiku. Un, par cik komunikācija ir nulle, tad jebkādas manas darbības, MANĀ dzīvē, ir mana daļa, nevis kāda cita. Tapēc vai nu šauj vaļā iekš PM, kas Tev tieši nepatīk, vai arī vienkārši nepostē kaut kādas slēptas negācijas.  Runājot par dreskodu - Māšele jau uzrakstīja. Nebiju pamanījis dresscode black tie - tādēļ pārjautāju vai kāds cits glauns apģērbs ir akceptējams. Nē? Nav probl;ēmu arī uzvilkt ancuku.
Full Throttle

Offline ronis

  • Posts: 5772
  • braucu ar muti, jo man skauž!!!
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #177 on: September 24, 2013, 20:21:44 »
Eu, eu, eu!!!!

Kāpēc?? Nafig??
Histērisks alkoholiķis, labākajos gados!!!

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #178 on: September 24, 2013, 20:24:17 »
Karoč, pārfrāzēju sevi.
Pirmkārt- cik daudziem skapī ir black tie?
Tiem, kam nav, vai ir gatavavi tērēt $$$ par to? Jo laba manta maksā labu naudu.


Piesakās, lai var visu salikt pa plauktiņiem un tomēr kopistiski izlemt- ko un kā labāk darīt, lai stulbi nesanāk.

Kāds te ieminējās par kokteiļkleitām/kleitiņām - man nav, es vienam pasākumam naudu tērēt netaisos, man tā šobrīd nav prioritāte- piedevām klāt vajag kurpes un somveidīgo, lai pēc cilvēka izskatītos. Plus- kaut kādu pieskaņotu šalli, jaku, jo ārā laiks ir tāds, kāds viņš ir.
Man ir vnk- "kleita kaut kāda" . 


:kaut_kā_nerūp: manis pēc dress code ir dress code- nav ko vilkt, sēžu mājās  :bigok: 

Offline Sigsauer

  • Posts: 1372
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #179 on: September 24, 2013, 20:35:18 »
Man ir grey tie  :D Melnais būtu jāpērk...ikdienā ar uzvalkiem nestaigāju, tapēc lielu jēgu tagad pirkt neredzu, bet nu ja nu tas nepieciešams kolektīvam, tad uz balli varu nopirkt....ja nu kādreiz noder manās kāzās vai bērēs :D