Author Topic: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja  (Read 144962 times)

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #150 on: September 24, 2013, 15:14:49 »
Zolīdi es varu saģērbties arī bez uzvalka vai smokinga  :rofl:   Un piedod - pēdējās Durkas balles noslēgums manā atmiņā ir ļoti neregulārs  :rofl:   
Full Throttle

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #151 on: September 24, 2013, 15:24:46 »
Nu, no manām atmiņām dokumentālo filmu arī neuztaisīsi :D
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #152 on: September 24, 2013, 15:27:20 »
Pec tam kolektivam apgjerbu tiritavas pakalpojumam ir atlaides? Neliks jau smokingu veshene  :aiwa:

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #153 on: September 24, 2013, 15:35:56 »
Neviens nespiež pierīties kā cūkam un "uzaust gobelēnu" uz sava skaistā tērpa. Tas ir katra paša brīvā izvēle. ;)
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #154 on: September 24, 2013, 16:39:39 »
Neviens nespiež pierīties kā cūkam un "uzaust gobelēnu" uz sava skaistā tērpa. Tas ir katra paša brīvā izvēle. ;)

Spiest ta nespiež, bet nu būtu muļķīgi apstrīdēt, ka tā šajās svinībās notiek  :-\
Full Throttle

Landija

  • Guest
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #155 on: September 24, 2013, 16:49:20 »
Vot es nesparotu... vai tiešām ir TIK grūti bez liekiem "kāpēc", "nafig", "es jau nu gan nevilkšu" ,vnk saposties???? BĻEĢ! Mums tiks svinēta dzimšanas diena!!!! Durkas balles ietvaros! Kāpēc mēs nevarētu saģērbties svinīgāk kā pārējā varza? Vai mēs nevaram biki izcelties ar to, ka svētki ir MUMS????

Citādi - kāda gan jēga no tās mūsu dzimšanas dienas kopā ar Durkas balli? Savilksimies visi str jaciņās un piekodīsimies? Kā parasti? Kad zinām, ka 100% no mums tiks gaidīts kkas saistībā ar dzimšanas dienu...pieņemsim tikai apsveikumus un turpināsim kost?

Šogad šķiet esam sevi pierādījuši smuki, jo ne velti no Vecā Arčas nāca šāds piedāvājums.... tad vnk jautājums - UN KĀPĒC NĒ????

Un special to Guncha - tak bļin ņem maiņas drēbes līdzi, ja baidies sabojāt savus smalkos uzvalkus!!!!

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #156 on: September 24, 2013, 16:52:50 »
Jauna medaļa Landijai- skaļākais/skarbākais posts :aiwa:

Bet pilnībā piekrītu  :aha:
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #157 on: September 24, 2013, 16:59:02 »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Robis 94

  • Posts: 45
  • a kas i ko?????
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #158 on: September 24, 2013, 16:59:57 »
Vot es nesparotu... vai tiešām ir TIK grūti bez liekiem "kāpēc", "nafig", "es jau nu gan nevilkšu" ,vnk saposties???? BĻEĢ! Mums tiks svinēta dzimšanas diena!!!! Durkas balles ietvaros! Kāpēc mēs nevarētu saģērbties svinīgāk kā pārējā varza? Vai mēs nevaram biki izcelties ar to, ka svētki ir MUMS????

Citādi - kāda gan jēga no tās mūsu dzimšanas dienas kopā ar Durkas balli? Savilksimies visi str jaciņās un piekodīsimies? Kā parasti? Kad zinām, ka 100% no mums tiks gaidīts kkas saistībā ar dzimšanas dienu...pieņemsim tikai apsveikumus un turpināsim kost?

Šogad šķiet esam sevi pierādījuši smuki, jo ne velti no Vecā Arčas nāca šāds piedāvājums.... tad vnk jautājums - UN KĀPĒC NĒ????



Un special to Guncha - tak bļin ņem maiņas drēbes līdzi, ja baidies sabojāt savus smalkos uzvalkus!!!!



vispār jau šeit dāma pareizi norāda: vairākas reizes piemInot vārdu BALLE!!!!!
TĀTAD,
ja tas vispār ir iespējams, uz oficiālo daļu uzvilkt kaut ko, ko nu kurš uzskata par atbilstošu... :bita: :bita:
« Last Edit: September 24, 2013, 17:01:39 by Robis 94 »

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #159 on: September 24, 2013, 17:04:30 »
Vot es nesparotu... vai tiešām ir TIK grūti bez liekiem "kāpēc", "nafig", "es jau nu gan nevilkšu" ,vnk saposties???? BĻEĢ! Mums tiks svinēta dzimšanas diena!!!! Durkas balles ietvaros! Kāpēc mēs nevarētu saģērbties svinīgāk kā pārējā varza? Vai mēs nevaram biki izcelties ar to, ka svētki ir MUMS????

Citādi - kāda gan jēga no tās mūsu dzimšanas dienas kopā ar Durkas balli? Savilksimies visi str jaciņās un piekodīsimies? Kā parasti? Kad zinām, ka 100% no mums tiks gaidīts kkas saistībā ar dzimšanas dienu...pieņemsim tikai apsveikumus un turpināsim kost?

Šogad šķiet esam sevi pierādījuši smuki, jo ne velti no Vecā Arčas nāca šāds piedāvājums.... tad vnk jautājums - UN KĀPĒC NĒ????



Un special to Guncha - tak bļin ņem maiņas drēbes līdzi, ja baidies sabojāt savus smalkos uzvalkus!!!!



vispār jau šeit dāma pareizi norāda: vairākas reizes piemInot vārdu BALLE!!!!!
TĀTAD,
ja tas vispār ir iespējams, uz oficiālo daļu uzvilkt kaut ko, ko nu kurš uzskata par atbilstošu... :bita: :bita:
Paldies  :) Paldies arī Landijai kura uz pohām ir sevišķi skarba :)
Es savukārt domāju vai var paspēt ko apgūt te -  http://padejosim.lv/ nu piemēram tango :D
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #160 on: September 24, 2013, 17:06:44 »
Tango jau ir tāds, divu cilvēku dancis, jāmācās kaut kāda polka, to var normāli barā lēkāt :aiwa:

Vai vēl labāk, kaut kādas aristorkātu baļļu dejas, visi tā svinīgi nodejo  :rofl:

Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline Viks

  • Posts: 1697
    • View Profile
    • Streetfighters
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #161 on: September 24, 2013, 17:08:02 »
  Es tomēr vēlētos uzzināt pamatojumu, kādēļ uz dzerstiņu būtu jāierodas uzvalkā. Es tajā staigāju ikdienā un man tas nesagādātu lielas problēmas, bet zinot, kā izvēršas pasākumi, kuros es esmu lietojis alkoholu kopā ar kādu no biedriem, man nebūtu vēlme neplānoti doties uz veikalu, lai iegādātu jaunu uzvalku  :shura:
Par ikdienu. Davai, NEDIRS  :shura:

Landija

  • Guest
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #162 on: September 24, 2013, 17:09:38 »

Vai vēl labāk, kaut kādas aristorkātu baļļu dejas, visi tā svinīgi nodejo  :rofl:


o Gatiņ! Šitas labs :D


Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #163 on: September 24, 2013, 17:13:30 »
Vai vai vai. Es tik ļoti atvainojos, ka pajautāju. Varu savus "smalkos" uzvalkus un sevi pašu atstāt mājās. Ka tik neapkaunoju kādu šajā ballē. Zin kā - prasts cilvēks, kuram garšo alkohols. Nedod Dievs vēl sanāks piedzerties un nesmuki uzvesties, mēs tak no laukiem tomēr.  :mhihi:
Full Throttle

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Streetfighters.lv 4 gadu jubileja
« Reply #164 on: September 24, 2013, 17:16:33 »
nesaprotu iemeslu tam lai tagad uzpūstos :hvz:

Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!