Author Topic: Moto bildēs  (Read 460275 times)

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #270 on: October 29, 2011, 16:22:35 »
nu tad apgaismo ar ko tas karbons labāks par stiklšķiedru?

vieglāks, izturīgāks, ellastīgāks, smukāks.
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #271 on: October 29, 2011, 16:25:00 »
Izskatās, ka sapratu pareizi gan... :

Then, primer, then sanding, then bondo, then more sanding.. and so on Ad Infinium.  and there is more to come, though i am less concerned with the tank since it is going to be wrapped.

Un lūk arī aplīmēšanas procesā..

Full Throttle

Offline osiic

  • Posts: 2304
  • neko nezinu...
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #272 on: October 29, 2011, 17:02:28 »
Arii fifiigs modelis, tas ko Gacho iemeta :super:

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Moto bildēs
« Reply #273 on: October 29, 2011, 17:28:35 »
Pimkārt jau karbons skaitās kruta.
Otrkārt karbonam ir ļoti smuka faktūra/raksts. Kād stieši, tas atkaŗigs no katra konkrētā auduma.
Karbons ir vieglāks un izturīgāks par stiklašķiedru. Te gan daudz ko nosaka kādi tieši ir izmantotie materiāli(sveķi) un kāda ir visa tehnoloģija. Ir tehnoloģija kur karbonu cep krāsnīs - tad tieši arī vi'\nš iegūst lielo cietību, bet trauslumu un vieglumu jo ir ļoti plāns.


Mocis smuks... nenormāi daudz ieguldītā darba kurš piedevām prasa prāvu meistarību un priekšzināšanas.

Offline osiic

  • Posts: 2304
  • neko nezinu...
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #274 on: October 29, 2011, 17:30:52 »
Bet tur nav nekas taads ko pats nevareetu izdariit un tas jau ir forshi :super:  Protams par Gacho ir cits staasts  :mhihi:

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Moto bildēs
« Reply #275 on: October 29, 2011, 17:36:47 »
Osīc ja ?!
Nu man piemēram varētu sagādāt diezgan lielas grūtības nofrēzēt aizmugurējai dakšai sānus, uztaisīt flančus un tos iemetināt, un pa jaunam pārurbt ass vietu. ;D

Tāpat viss līmēšanas process tikai izskatās viegls, tāpat kā kvalitatīvas krāsošanas.

Ps. nauda, nauda tur arī ir iegāzta DAUDZ.

Tāpat jau paskatamies uz Rozīti - nav jau viņš pārcilvēks, teorijā ikviens to var, .... bet praksē tomēr ir savādāk. ;D

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #276 on: October 29, 2011, 17:46:25 »
Lūdzams neizsakām komentārus par mani.
Es esmu čaiņiks kas skrūvgriezni tik pa gabalu redzējis. Kā visi ziniet, mocis ir mans pirmais, un tādēļ, arī šajā jautājumā esmu pilnīgs čaiņiks.
Un tas ko plānoju pa ziemu izdarīt, arī es nezinu pie kā ķerties no sākuma un ko darīt pirmo :hvz:
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline osiic

  • Posts: 2304
  • neko nezinu...
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #277 on: October 29, 2011, 18:49:06 »
Redz Gacho - neuztver to personiigi, jo es neveelos tevi aizvainot, vienkaarshi ja pats apzinies ka nemaaki to, to un veel kaut ko, tad jaasaak ir kaut kas mainiit un arii maaciities dariit! Piemeeram ja esi tagad ievaacies un iekaartojies, tad saac naakt uz garaazhu un kaut ko njemties. Es tev paraadiishu, pastaastiishu utt, bet dariit buus pasham jaamaacaas un tad peec tam nebuus pasham sevi par chainjiku jaasaukaa ;)

To MIGs - ja tev buus reaala interese kaut ko pasham buuveet tad tu to arii izdariisi. Protams ka liela loma ir finanseem, bet tas ka tev ir daudz naudas - tas nenoziimee, ka uzreiz maaceesi freezeet, liimeet utt. Par karbona paarliimeeshanu.... bildee ir redzams kaa to dara arii meitene, taa ka :bigok: tas nav no nulles uzbuuveet karbona baaku un plusaa veel visam ir pilns internaats ar info kaa to dariit utt :) Taa ka vajag tikai veeleeties un ja arii kaut ko nav iespeejams izdariit pasham instrumentu vai iekaartu neesamiibas deelj, tad to var izdariit pie kaada cita un veel arii apskatiities kaa tas tiek dariits ;)

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #278 on: October 29, 2011, 19:08:53 »
nakosnedel iesu uz garazu ;)
tad ari jauztaisa bus plans ar ko sakt un kas vispar ir jaizdara.
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Moto bildēs
« Reply #279 on: October 29, 2011, 19:23:24 »
Osīc tieši tā, vēl svaŗigi ir nepist Jēzu un lietas, ko nevari izdarīt pieņemamā kvalitātē jādodo darīt citiem !  ;)
Tik šeit arī ir skaidri jažin ko tu gribi, nevis "Lai būtu kruta !".


Par līmēšanu - nu es esmu kaut kādus niekus līmējis, nu tas ir ķēpīgs un ļoti netīrs pasākums.
Kā arī no malas tas viss izskatās vieglāk. Es jau par to, ka ja pats nedari tad viss parasti ir viegli un vienkārši.

Offline GuciiC

  • Posts: 3069
  • braucu ar IS 200; CB500 un celi pa asfaltu
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #280 on: October 29, 2011, 19:37:14 »
ooo.. tātad Osiic ir jāaicina ciemos?  :hvz: es arī gribu mācities..pirmdien beidzot vācos iekšā savā garāžā  :yahoo: noteikti kad plastmasas būs noņemtas radīsies daudz jautajumu
Some people just need a high-five......in the face.........with a chair

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #281 on: October 29, 2011, 19:43:11 »
Ja es zinu, ka es nemāku, un negribu mācēt, es to labāk uzticu kādam citam :kiki:
Jo es esmu pārliecināta, ka "es un skrūvēt moto" ir tas pats, kas govs dejo baletu  :mhihi:

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #282 on: October 29, 2011, 20:15:41 »
ooo.. tātad Osiic ir jāaicina ciemos?  :hvz: es arī gribu mācities..pirmdien beidzot vācos iekšā savā garāžā  :yahoo: noteikti kad plastmasas būs noņemtas radīsies daudz jautajumu
Jautajaums nr.1 Kaa taas pielikt atpakalj?

Offline GuciiC

  • Posts: 3069
  • braucu ar IS 200; CB500 un celi pa asfaltu
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #283 on: October 29, 2011, 20:36:52 »
nē, nu domāju, ka tik traki ar mani nav  :-[
Some people just need a high-five......in the face.........with a chair

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Moto bildēs
« Reply #284 on: October 29, 2011, 22:26:59 »
Nemot verā ka tai mocī ir ielikti 600 zaļie tad man nav ticība ka tas ir īsts karbons, varbūt es kļūdos bet tas streets kaukā atsit dukatī
Starptautiskie autokravu pārvadājumi