Author Topic: Ir pāris jautajumi?!  (Read 28342 times)

Offline DB

  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #15 on: May 08, 2011, 01:01:46 »
kawa zx9r pliks bez plastmasa... Dirsa pagaidām izskatās, ka paliks tā pati... Hvz, vasarā negribas baigi čakarēties, jābrauc...

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #16 on: May 08, 2011, 01:18:18 »
Lauričš kautko  līmē, viņam ir kautkāda gremlina forma ja nekļūdos.
Pieļauju, ka vecis Arča var kautko uzlīmēt.
Jautājums ko tieši tu gribi ?!

lauričam par 2 papīra lapas nevar dot kopā salīmēt.. izstieps uz 2 gadi... man asti vinš jau 4 mēneši līmē. :aiwa:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline DB

  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #17 on: May 08, 2011, 01:26:39 »
Fast kā pie savas maskas tiki?

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #18 on: May 08, 2011, 01:27:53 »
ss`ā atradu  :shura: vairāk netko pateikt nevarēšu  :-[
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline DB

  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #19 on: May 08, 2011, 01:31:02 »
Un lukturi tipa šitādi?


Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #20 on: May 08, 2011, 01:32:39 »
jap.. tikai man viņiem hroms apsūbējis  :shura: bet uzreiz saku ka gaismas nava  :sadangel:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline DB

  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #21 on: May 08, 2011, 01:36:46 »
skaidris :D var jau kseni iemest  :hvz:

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #22 on: May 08, 2011, 08:12:44 »
neaizmirsi par ram air "iipashiibaam"  :shura:

Offline DB

  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #23 on: May 08, 2011, 18:06:18 »
Ir lasīts par to ārzemju forumos. Aiztaisa ciet to ram air un po. Jo ar pliku moci tāpat vairs nebūs nekāda kaifa uz 3iem rubļiem iet.... Domāju, pat virs 2iem nebūs... Precīzi nepateikšu, bet. cik man zināms, tas ram ari tik labi aiz divīša sāk strādāt...

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #24 on: May 08, 2011, 18:41:38 »
Ir lasīts par to ārzemju forumos. Aiztaisa ciet to ram air un po. Jo ar pliku moci tāpat vairs nebūs nekāda kaifa uz 3iem rubļiem iet.... Domāju, pat virs 2iem nebūs... Precīzi nepateikšu, bet. cik man zināms, tas ram ari tik labi aiz divīša sāk strādāt...
peec pieredzes ar 99.gada modeli varu teikt ka stipri maldies

Offline DB

  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #25 on: May 08, 2011, 18:54:45 »
Pastāsti sīkāk?! Tev bija zx9r un Tu to uztaisīji par streetu?

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #26 on: May 08, 2011, 19:50:55 »
Man ir zx6r 95 gads un gaisu caur rami rauj iekšā neesau neko ciet taisijis un netaisīšu jo iet labi tāpat izņemot ja apgriezieni ir zem 4500 tad gan bik raustās bet tad iemet zemākā roba un vis ir labi
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline DB

  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #27 on: May 08, 2011, 22:07:31 »
Ciet taisīt nav plānots. Ir doma uzlikt kaut kādu sietu priekšā tiem caurumiem rāmī. Bet tad jau redzēs...

Re kur līdzīgs projekts - http://www.zx10r.co.uk/forum/index.php/topic,15084.0.html

Un par ram air viņš saka tā:

Re: zx9r streetfighter
« Reply #7 on: February 26, 2010, 07:17:02 PM »
Quote from: tony83 on February 25, 2010, 09:18:06 PM

    looks like you've blanked the holes in the frame that fed the airbox?  :dontknow:



Yup, all the ram air system is removed, so the intakes serve no real purpose any more, just means I'll loose a pony or two at the top end, but as you'll gather by the spec, top end rush isn't what this bike is being built for  B-)


Ok, viņs zaudē vairāk, bet nu...

Te vecā 9ta ninja testēta uz stenda


This magnification of the dyno chart shows the difference between dynoing a ZX-9 with ambient pressure (lower line) and then stuffing 30 millibars of wind into the intake system-a gain of eight horsepower (from 123 to 131 at the peak). The manometer shows that the ZX-9 reaches 30 millibars of airbox pressure at 150 mph.
« Last Edit: May 08, 2011, 22:12:13 by DB »

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #28 on: May 08, 2011, 22:36:00 »
Ir lasīts par to ārzemju forumos. Aiztaisa ciet to ram air un po. Jo ar pliku moci tāpat vairs nebūs nekāda kaifa uz 3iem rubļiem iet.... Domāju, pat virs 2iem nebūs... Precīzi nepateikšu, bet. cik man zināms, tas ram ari tik labi aiz divīša sāk strādāt...
peec pieredzes ar 99.gada modeli varu teikt ka stipri maldies
taas filtru kastes cukas ir varbuut arii po, es atceros, ka pisos ar to mazo shljauku, kas tveera gaisu no prieksheejaa buurii, zem lampas esoshajaam cukaam un spieda shkjiet pa tiehso uz karbuljiem. Striitu nebuuveeju bet kaadu laiku braukaaju bez buura un tad taas shljaukas novietojums visai stipri ietekmeeja gaitu. Atceros, ka arii blondais archy no Durka pat bij uzchinjijis kautkaadu trekteri tai shljaukai galaa. Bet nu kopumaa shis nav pateiciigaakais donors streetam un huljigaaniishanai, ielu braukshanai taadu neizveeletos, bet nu tas taa, subjektiivs viedoklis, katram jau sava meita tuvaaka ... ;)

Offline DB

  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #29 on: May 08, 2011, 22:40:06 »
Nu ja, par tiem mazajiem es arī prātoju....

Nav gan labākais variants, bet tā nu ir sanācis...