Author Topic: Ir pāris jautajumi?!  (Read 28299 times)

Offline Yid

  • Posts: 3
    • View Profile
Ir pāris jautajumi?!
« on: February 06, 2011, 12:58:17 »
Sveiks visiem trakajiem,
šobrīt pārtais savu veco baiku par street, bet radās daži jautājumi! Tātad: kā ir ar stūri? var no krosa likt vai nē? Kas vēl varēt būt attiecībā uz tehnisko apskati?
Un vēl intersē priekšējā gaisma, aizmugurēja bremž gaisma un spidometrs - varbūt kāds ko pārdot, ir kādi piedāvājumi?
Nu un ja ir tad, vēl kādi ieteikumi no Jūsu pieredzējušās puses!   :super:

jau iepriekš pateicos  :aha:
Yid
« Last Edit: February 06, 2011, 13:00:24 by Yid »
Arnolds Kalnaraups
Rock`n Ride™
Priedes street 1-41, LV-2104, Latvia
Tel: +371 26312173
Please consider the impact on the environment before printing this e-mail!

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #1 on: February 06, 2011, 13:39:44 »
krosa sturi likt var tik tev jaskatas ka ar stiprinajumu vietam.
pardetalam runajot uzraksti kas tev par moci + gads un tad vares tev noteikti kads ko ieteikt.

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #2 on: February 06, 2011, 13:45:08 »
Stūres likt var. Krosa ar stienīti vai fat-bar. Jādomā kā stiprināsi stūres plauktu/kronšteinu pie tiltiņiem.


Orģinālo spidometru nesaglabāsi ?!
Spidometri - Sigmas velosipēda spidometrs - TA reizēm laižot, reizēm nē. Ar universālo Koso itkā nav problēmu.
Liela daļa orģinālo spidometru ņem info no ātrumkārbas - vecākiem aparātiem ar trosi, jaunākiem elektroniski. To protams ir čakars pielāgot, pieregulēt utt.. Nu moš kautkādus universālos var piekodēt arī tam- HVZ. :hvz: Bet ja liek uz priekšējā rata elektronisku lasītāju tad nav nekādu problēmu.


Gaismām ( Visām) Jābūt ar E-marķējumu. Nu varbūt tur kautkādiem vecākiem gadiem bija pofig.  A tā leic kādas tev tīk. Idejā var likt arī diodes ja tās ir pareizi marķētas.


Pa lielam man liekas bija svarīgi lai nav pašizgatavotas bremzes, metināts rāmis un lai kāpšļu skaits atbilst (Tb pasažiera kāpšļi jāatstāj).

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #3 on: February 06, 2011, 13:47:49 »
Uzliekot krosa stūri visticamāk par īsu kļūs trosītes un bremžu šļauciņas.
Kā arī iespējams izdomāsi, ka atslēgu vajag paŗvietot - piemēram Fireblade gadijumā to var nolikt līdzīgi kā Saab auto - neierastā vietā - no sāna pie ceļa. :shura:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #4 on: February 06, 2011, 14:08:08 »
Labi.. kad MIGs ir veltiijis klavieri savu teoreetisko ziniibu izklaastiishanai... atgriezhamies realitaatee :D

Taatad - nokaada motocikla buuveesi?

Lampaam ne tikai e svariigi... jo piemeeram ne visi lukturi kam ir e burtinsh peec stara atbilst tam kas csdd izpratnee ir tuvaa gaisma.Visi mazie acerbis , polisport universaalie purni toch negjeldees ;) Viena versija.. uz TA apaljais lukturis.. un paareejaa laikaa tevis iecereetie gaismeklji :)

Atgriezhoties pie baazes.. kaapeec nekoteejas origjinaalais spidometrs?

Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Yid

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #5 on: February 06, 2011, 18:17:39 »
Kawa Gpz 600 1986g.
Nu par spidometr ir vēl tik domās, tapat ar par izpūtēj un vēl dažiem sīkumiem, tapēc arī rakst, jo grib zināt zinoš cilvēku viedokli, protams ka viņu var atstāt, bet bij doma aizvietot ar ko jaunāku un pēc izmēriem mazāku  ::)
Nu par to sturi tad ir sakidrs!  :aha:
A vēl kā ar dūgām, ja taisa pats?
Arnolds Kalnaraups
Rock`n Ride™
Priedes street 1-41, LV-2104, Latvia
Tel: +371 26312173
Please consider the impact on the environment before printing this e-mail!

Offline goblins

  • Posts: 1421
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #6 on: February 06, 2011, 23:56:08 »

Gaismām ( Visām) Jābūt ar E-marķējumu. Nu varbūt tur kautkādiem vecākiem gadiem bija pofig.  A tā leic kādas tev tīk. Idejā var likt arī diodes ja tās ir pareizi marķētas.


Pa lielam man liekas bija svarīgi lai nav pašizgatavotas bremzes, metināts rāmis un lai kāpšļu skaits atbilst (Tb pasažiera kāpšļi jāatstāj).

E burtiem ir jaabuut mochiem kuri ir jaunaaki par 1999, jeb saakot ar 2000, vecaakiem var likt ko grib

aizej uz numuru saliidzinaashanu, un paaregjistree moci ka 1vietiigu, bik chakars bet nav jaatstaaj pasazhiera vieta un kaapshlji

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #7 on: February 07, 2011, 09:01:42 »
Par tiem E ? Ja man uz FZRa  91`stāv pagriezieni bez E , man nav uz TA tie jāmaina un man neko nevar aizrādīt, jo mo vecs?

Offline goblins

  • Posts: 1421
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #8 on: February 07, 2011, 10:49:10 »
Par tiem E ? Ja man uz FZRa  91`stāv pagriezieni bez E , man nav uz TA tie jāmaina un man neko nevar aizrādīt, jo mo vecs?

pilniigi pareizi  ;D

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #9 on: February 07, 2011, 10:53:02 »
Par tiem E ? Ja man uz FZRa  91`stāv pagriezieni bez E , man nav uz TA tie jāmaina un man neko nevar aizrādīt, jo mo vecs?

pilniigi pareizi  ;D
Kur Tu biji ātrāk ??? :D  :D Visu laiku iespringu par šādiem sīkumiem. Bet uz spoguļu izmēru tas neattiecas, jo noteikumos ir rakstīts konkrēts minimums?

Offline goblins

  • Posts: 1421
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #10 on: February 07, 2011, 11:09:04 »
Par tiem E ? Ja man uz FZRa  91`stāv pagriezieni bez E , man nav uz TA tie jāmaina un man neko nevar aizrādīt, jo mo vecs?

pilniigi pareizi  ;D
Kur Tu biji ātrāk ??? :D  :D Visu laiku iespringu par šādiem sīkumiem. Bet uz spoguļu izmēru tas neattiecas, jo noteikumos ir rakstīts konkrēts minimums?

103.1.4.1. minimālais spoguļa atstarojošās virsmas laukums ir 69 cm2. Apaļa spoguļa atstarojošās virsmas diametrs nedrīkst būt mazāks par 94 mm un lielāks par 150 mm. Ja spogulis nav apaļš, tā atstarojošajā virsmā var ievilkt aploci ar diametru 78 mm, un spoguļa atstarojošā virsma iekļaujas 120 mm x 200 mm lielā taisnstūrī;


http://www.likumi.lv/doc.php?id=88101&version_date=01.04.2009&from=off

p.s sapisiens meistariibaa  8) E burti ir obligaati ja pirmaa regjistraacija vai razhoshanas datums ir PĒC 31.12.2000
« Last Edit: February 07, 2011, 11:11:11 by goblins »

Offline DB

  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #11 on: May 08, 2011, 00:07:24 »
Neatradu vai par to ir runāts, bet interesē, kā ir ar streetfighter masku? Kāds ar to pie mums ņemās?

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #12 on: May 08, 2011, 00:40:27 »
Lauričš kautko  līmē, viņam ir kautkāda gremlina forma ja nekļūdos.
Pieļauju, ka vecis Arča var kautko uzlīmēt.
Jautājums ko tieši tu gribi ?!

Offline DB

  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #13 on: May 08, 2011, 00:56:01 »
Precīzi detaļās vēl neesmu prātojis. Bet vajag kaut kādu dēmona ģīmi... Cik te pētiju pa internātu, nepatīk man tās streetfighteru lampas, kuras var nopirkt ebayā un louisā...

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Ir pāris jautajumi?!
« Reply #14 on: May 08, 2011, 00:57:40 »
a kadam mocim bribi likt? kada razklada vins tev izkatas ka par face doma?