Author Topic: Fotoradari, C.P. u.t.t.  (Read 174374 times)

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #210 on: July 31, 2012, 10:28:00 »
Tas tak vēl neko nenozīmē. Var jau arī nepiešķirt. paskat pats, cik ilgi Ķirsons nomarinējās ar Lido aizsardzību. Pa to laiku daudzi pieprasītaji pasi nomira dabīgā krīzes nāvē un kakls tagad turpina barot cilvēkus. mahinātori, ibio
Full Throttle

Big Man

  • Guest
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #211 on: August 02, 2012, 10:27:57 »
Beidzot arī es dabūju kādu bildi, pirmo,  no FR&Co, santehniķu "kabluks" ( uz mana vārda....) uzrāvies uz Biķernieku ielas...  :D

Kas man tagad jādara? Kas jāraksta un kam? Un vai pirms apstrīdēšanas samaksāt to sodu,, lai varē'tu rīt iziet citam kablukam ( kas arī uz mana vārda) un 7. augustā piekabei, kas arī uz mana vārda?
Lūdzu, spečoki, iesakiet, jo nu nekādi negribās maksāt tiem pi@#$#@$^%$#@#$iem sodu.
 Bildē ir viens auto, nummurs ir labi redzams, bildēts 21. maijā plkst. 10:50, ātrums 72-->50 vietā, sods 10,-Ls, šoferis ( mans darbenieks) atzinies.


 :aiwa: :aiwa: :aiwa: :aiwa: :aiwa: :aiwa: :aiwa: :aiwa: :aiwa: :aiwa: :aiwa:

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #212 on: August 02, 2012, 10:30:28 »
Es jau tev pateiktu, bet bail, ka tu atkal apvainosies un izdzēsīsies ! :aiwa: ;)

Big Man

  • Guest
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #213 on: August 02, 2012, 10:34:32 »
Es jau tev pateiktu, bet bail, ka tu atkal apvainosies un izdzēsīsies ! :aiwa: ;)

A Tu nebaidies, noriskē..........  >:D

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #214 on: August 02, 2012, 10:41:37 »
Nu tātad tā - mums šajā topikā galvu papist vari, bet asaku brālībai nevari ?!

Kā domā, vai tie kas parko močus priekšā radariem arī provē izvairīties no soda ?! Jā es arī esmu parkojis priekšā...

Es tagad taisīšu tādu cirku, kad atnāks kāds foto, tad rakstīšu iesniegumu,ka ES nebraucu, ka brauca Māšele. Un Māšele rakstīs iesniegumu, ka viņa brauca. Uztaisīsim cirku. Jo no tiesiskā vidokļa tad viņiem šis sods man ir jāanulē un jāpārceļ uz Māšeli.
Redzēs ko viņi tur atkal sapisīsies administratīvajās lietās.

Soda punkti nav, nauda tāpat jāmaksā no ģimenes budžeta.

Un uzsvēršu vēlreiz - neba es loloju cerības izvairīts no soda, bet loloju cerības pist tiem kretīniem galvu iespēju robežās un ja pats nebūtu nolohojies tad pēdējo fotoradaru bildi būtu vinnējis dēļ viņi kļūdām administratīvajā lietvedībā.  Tas man tā - pašapliecināšanās.

Ps. :gay: tagad klusām ir pamainijuši likumu, ka tikai 10 dienu laikā var pārsūdzēt. A sodu viņi par piesūtīt 6 mēnešus no soda izdarīšanas brīža.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #215 on: August 02, 2012, 10:43:37 »
Moš pēc pusgada arī atnāks- Salinieks, 70 vietā varēja būt 81  :-\
Na tjebe- iekļāvos satiksmē  :shura: Pat nekur neskrēju.

Big Man

  • Guest
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #216 on: August 02, 2012, 12:38:31 »
Lab jau labi, es jau nenosodu tos, kas rīko pasākumus pie FR, nekad neesmu teicis, ka nevajag, ka stulbi u.t.t............ Lai veicas!!!  :super:

Bet!!! Runa jau ir par to, ka ja esi pārkāpis/noķerts- tad arī maksā. Es jau ar neesmu nekāds mierīgais braucējs ne ar auto, ne moci ( kas zin, tie apstiprinās.......) bet es sekoju līdzi satiksmei un vnk neļauju ( cenšos neļaut ) sevi noķert tur, kur ir kas aizdomīgs.

Mana teorija no paša FR sākuma bija tāda: vai var Latvietis-vulgaris 1 ( vienu ) mēnesi nobraukt , ievērojot vienu punktu no CSN- punktu par ātruma ievērošanu. Tas arī viss, tikai viens punkts vienu mēnesi! Nekas vairāk nebija vajadzīgs, FR&asaka nobankrotētu tieši pēc viena, diviem mēnešiem, nevis pēc ~10.......

Mani tracina tikai viena lieta- kāpēc cilvēki skaita naudu (godīgu vai negodīgu- appistu vai prettiesiski iekasētu-tas ir protams, ļoti svarīgs jautājums, bet- ne par šo tēmu...) bet nav gatavi paši sevi savākt ...........

Ai, labi, man pohuj, es zinu, ko daru, un tā arī darīšu, kamēr netiks izdomāts kas jauns.


Starp citu, ja kas, degvielas patēriņš ir krities par ~10 %, ja kas- tad uz mana ~1300,-Ls patēriņa mēnesī ( runa ir par visām manām transporta vienībām.....) tas ir ievērojams cipars. Nepiekrītat? :hvz:

Aizmirsu piebilst, ka manējie šoferi parakstīja Darba līguma pielikumu, kurā sods par FR trīskāršā apmērā tiek atvilkts no algas. Tas arī deva, manuprāt, degvielas ekonomiju pēdējā pusgada analīzes griezumā............
« Last Edit: August 02, 2012, 12:41:35 by Big Man »

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #217 on: August 02, 2012, 12:46:37 »
nu ar to visu FR pasakumu ir savi plusi - ekipazhas uz ielas mazak kas piesienas ne tikai par atrumu un ja visur ir zimes par FR nevis krumos saslepti tad kur ir problema piebremzet.

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #218 on: August 02, 2012, 12:47:22 »

Bet!!! Runa jau ir par to, ka ja esi pārkāpis/noķerts- tad arī maksā.

es par to pašu  :super:
Full Throttle

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #219 on: August 02, 2012, 13:18:22 »
Kā sacīt jāsaka, pēdējā bomba bija fotoradars mežā apklāts ar papardēm, tā, lai grūtāk ieraudzīt.

Atkārtoju velreiz, es esmu tikai un vienīgi par preventīviem pasākumiem ātruma ierobežošanai tur, kur tas ir nepieciešams.
Bet patreiz tāda D!#%ās vien ir sanākusi. Viss pārējais ir pašu iedzīvotāju ziņā- brīdināt citus par FR, lietot Waze ,izvilkt uz ceļa ledusskapi,  lai kopsummā samazinātu ātrumu uz ceļiem utt.

Brīžiem tie trejkāji ne ar ko neatšķiras no vecajiem labajiem  C:-) , kas mēdza fēnot no visādām pažobelēm.

Bet nu-bizness paliek bizness. Nekā personīga.

Big Man

  • Guest
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #220 on: August 02, 2012, 13:23:58 »
Neviens man nav spējis atbildēt uz jautājumu- vai vari nobraukt vienu mēnesi, ievērojot ātrumu, lai cik arī debīls nebūtu tā pielietojums?????????????????????????????????

Viss pārējais ir pakārtots šim jautājumam.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #221 on: August 02, 2012, 13:30:17 »
Varu.
Pat ir izdevies, ar motociklu  :shura:

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #222 on: August 02, 2012, 13:30:47 »
BigMan esmu spējīgs. Arī ar motociklu.
Ar motociklu tas, gan paliek bīstami veselībai...


Es piekrītu TEV,ka ja visi saņemtos un NEKO nepārkāptu tad tas kretīnu kantoris nobankrotētu ātrāk.
Taču arī tas, ka cilvēki un un apstrīd acīmredzamsu protokolsu dod to, ka naudu kantoris nesaņem nemaz vai saņem vēlāk. Ja vēl iesniedz tiesā, tad vēl pēc 3 vai viarāk gadiem.
Jau tagad ir tā, ka policija netiek galā ar protokoliem un jo īpaši ar visu pārūdzētāju varzu. Tātadvajadžigais efekts ir panākts.
Un sakarā ar visu šo pārsūdzēšanu, radaru bloķēšanu un visu pārējo neapmierinātību un troksni cerams, tiešām cerams, beidzot lauzīs ar tiem kretīniem līgumu neskatotoeis uz to, ka daudzi ir pie siles.
Tātad - tas, ka tu apsūdzi radara protokolu nebūt nenozīmē uzreiz, ka gribi izbēgt no soda. Tas var nozīmēt aŗi to, ka pildi pilsoņa pienākumu un piepilini vienu pili kausā par sliktu viņu biznesam.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #223 on: August 02, 2012, 13:33:52 »
Bet visā idejā, ja tā padomā, ar auto es ikdienā ar kaut kā nelidoju  :hvz: Atsevišķie gadījumi neskaitās un tie ir reti.

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #224 on: August 02, 2012, 13:42:37 »
Šodien speciāli izmetu loku un gribēju noķer mušu acī, kā rezultātā nāktos apstāties uz Salu tilta taisni pie fotoradara. Gribēju ierēkt par džeka sprintu augšā pa uzbērumu utt.
Bet tavu neražu - šodien tur fotoradara nebija...  :sadangel: