Author Topic: Fotoradari, C.P. u.t.t.  (Read 174459 times)

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #165 on: July 03, 2012, 09:18:25 »
tu zini kurā likuma pusē strādāju, un mani nesatrauc lietas kuras nevar mainīt.

Tieši mēs kautko arī varam mainīt... mainot sevi... ar savu attieksmi.. nevis vienaldzību :) Tieši mēs esam valsts, un kādi būsim mēs..tāda arī būs visa valsts :) Ja mēs izliksimies vienaldzīgi - un uzskatīsim ka mums kautkas pienākas tāpat vien - tad nebrīnamies ka citi no mums iekasē ar tādu pašu argumentāciju :) Un piedod - bet es tādā valstī dzīvot nevēlos... es vēlos dzīvot valstī kura ir pretimnākoša, kuras lēmumi ir saprotami un pārskatāmi - valstī ar kuru var strādāt kā ar līdzvērtīgu partneri - nevis lobijiem. Valstī kuru nav jādomā kā apkrāpt. Valstī kur visss nav atkarīgs no konverta biezuma  :-[

Un akmens tavā lauciņā.. par šībrīža izteikumiem - jo vēl atceros kā ziemā tu biji tas kurš kādā pārdaugavas krogā aģitēja par to no kuras puses labāk sākt dedzināt uzrauga kablukus, katru dienu nonesam vienu radaru..tā ir cūcība - un tā tālāk... :)

Bet te piepeši..neko nevaru mainīt... un taisnība tiem kas nepīkstot samaksā?
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Mixy

  • Posts: 1249
  • KX450F/636
    • View Profile
    • nekā nav
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #166 on: July 03, 2012, 11:30:32 »
rgx par prezidentu!!!!  :super:
- To Live Is To Die -

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #167 on: July 03, 2012, 13:28:06 »
tu zini kurā likuma pusē strādāju, un mani nesatrauc lietas kuras nevar mainīt.

Tieši mēs kautko arī varam mainīt... mainot sevi... ar savu attieksmi.. nevis vienaldzību :) Tieši mēs esam valsts, un kādi būsim mēs..tāda arī būs visa valsts :) Ja mēs izliksimies vienaldzīgi - un uzskatīsim ka mums kautkas pienākas tāpat vien - tad nebrīnamies ka citi no mums iekasē ar tādu pašu argumentāciju :) Un piedod - bet es tādā valstī dzīvot nevēlos... es vēlos dzīvot valstī kura ir pretimnākoša, kuras lēmumi ir saprotami un pārskatāmi - valstī ar kuru var strādāt kā ar līdzvērtīgu partneri - nevis lobijiem. Valstī kuru nav jādomā kā apkrāpt. Valstī kur visss nav atkarīgs no konverta biezuma  :-[

Un akmens tavā lauciņā.. par šībrīža izteikumiem - jo vēl atceros kā ziemā tu biji tas kurš kādā pārdaugavas krogā aģitēja par to no kuras puses labāk sākt dedzināt uzrauga kablukus, katru dienu nonesam vienu radaru..tā ir cūcība - un tā tālāk... :)

Bet te piepeši..neko nevaru mainīt... un taisnība tiem kas nepīkstot samaksā?

būtu nodedzinājuši vienu kabluku un piecus radarus tad arī kaukas būtu mainijies bet rakstīt bezjēdzīgus protestus ir tukša laika nosišana
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #168 on: July 03, 2012, 13:53:25 »
Ja tu nodedzināsi vienu - es apņemos nodedzināt nākamo - deal?  :bigok: Bet kamēr neesi nodedzinājis nevienu - citi vismaz pauž savu nostāju uzrakstot to protestu, kamēr tu nedari itin neko ;)
« Last Edit: July 03, 2012, 13:55:32 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #169 on: July 03, 2012, 13:56:49 »
Ja tu nodedzināsi vienu - es apņemos nodedzināt nākamo - deal?  :bigok: Bet kamēr neesi nodedzinājis nevienu - citi vismaz pauž savu nostāju uzrakstot to protestu, kamēr tu nedari itin neko ;)
kāda jēga no bezjēdzīga protesta?
un kas tad man ir jādara, jāpārkāpj ātrums un pēctam jāraksta bezjēdzīgs protests par to, ka viņi  ir fiksējuši pārkāpumu?
 Vienīgais par ko var celt traci ir tas, ka viņi saka, ka var noteikt atrumu vairākām mašīnām vienlaicīgi.

un jā, ja sadedzināsim vismaz 2 fotoradarus, atradīsies arī citi drosmīgie, kas to dara un tad zivtele ar parējiem muļķiem sapratīs, ka tā nedrīkst darīt un sāks domāt ar galvu.
« Last Edit: July 03, 2012, 14:04:21 by Uvis »
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #170 on: July 03, 2012, 14:00:05 »
Neviens protests nav bezjēdzīgs.... un arī šadām protestam ir krietni lielāka jēga kā no aprunāšanas kā vajadzētu darīt pie alus glāzes ;)

Un nav stāsts - par to vai nav jāmaksā sodi ja esi pārkāpis - protams ka ir - taču lielākā daļa šo pārsūdzēšanu ir radusies pateicoties veidam kā šis fotoradaru projekts tiek ieviests... patiesībā - tā ir ņirgāšanās, par citiem uzņēmējiem, ņirgāšanās par tiem kam vid liek sodus sūta pārbaudes. Atsūtot protokolu ar atļauto ātrumu 0 km/h - vai ar 2 auto tieši blakus - vai ar vienādu laiku dažādās pilsētas vietās - tā patiesībā ir ņirgāšanās par pārkāpēju, kurš gan ir šīs valsts nodokļu maksātājs un uztur zināmā mērā šo pasākumu.

Tātad jautājums - un ko esi jēdzīgu vai bezjēdzīgu izdarījis Tu? Nodedzināto fotoradaru un piekauto uzraugu koordinātes drīksti sūtīt man arī PM - ja kautrējies publiski  :bigok:


« Last Edit: July 03, 2012, 14:08:48 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #171 on: July 03, 2012, 14:07:59 »
 :rofl: :rofl: :rofl: Un vispār, ko cepies, kā tev traucē fotoradars, ja brauc pa sastrēgumu no rīta uz darbu un pa sastrēgumu mājās pēc darba, posmā no tava darba līdz Alfai, kur tu mēdz pusdienot nav neviena fotoradara
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #172 on: July 03, 2012, 14:10:16 »
Es cepos - jo tādi kā tu - spēj tikai aģitēt ka vajag ko darīt - un nolikt tos kas vismaz kautko dara :) Gribi lai visi dedzina radarus un aiziet kustība - tad esi tas - kas šo kustību uzsāk - nevis parunā internetā un nodirs tos kas to dara savām ētikas un morāles normām atbilstošā manierē :)

un Uvi šis: "Tātad jautājums - un ko esi jēdzīgu vai bezjēdzīgu izdarījis Tu? Nodedzināto fotoradaru un piekauto uzraugu koordinātes drīksti sūtīt man arī PM - ja kautrējies publiski  :bigok:"
attiecas uz Tevi...ja vēlies iegūt ko vairāk kā tukša interneta varoņa statusu ;) Kā saka krievi - skazal - otrezal :)
« Last Edit: July 03, 2012, 14:13:52 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #173 on: July 03, 2012, 14:11:31 »
Uvi tu esi daiļdirsējs !
Neko vairāk par tukšu muldēšanu un citu nolikšanu no tevis nedzirdu.

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #174 on: July 03, 2012, 14:13:47 »
Es cepos - jo tādi kā tu - spēj tikai aģitēt ka vajag ko darīt - un nolikt tos kas vismaz kautko dara :) Gribi lai visi dedzina radarus un aiziet kustība - tad esi tas - kas šo kustību uzsāk - nevis parunā internetā un nodirs tos kas to dara savām ētikas un morāles normām atbilstošā manierē :)

es toreiz neaģitēju bet izteicu viedokli ar jautājumu, cik ilgi vitronikam ietu biznes ja nedēļā tiktu nodedzināts viens radars, tapēc varbūt no sākuma noklasies vienreiz visu līdz galam nevis pārtrauc pusvārdā un neizpušķo citu teikto.
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #175 on: July 03, 2012, 14:14:18 »
Uvi tu esi daiļdirsējs !
Neko vairāk par tukšu muldēšanu un citu nolikšanu no tevis nedzirdu.
iemācijos no tevis :bump: :bump:
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #176 on: July 03, 2012, 14:15:30 »
Uvi ej nosveries ar striķi !
Es vismaz kaut ko esmu darījis attšķirībā no tevis.

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #177 on: July 03, 2012, 14:18:25 »
Uvi ej nosveries ar striķi !
Es vismaz kaut ko esmu darījis attšķirībā no tevis.

es jau trešo mēnesi gaidu bildi kur ir jābūt diviem auto manam atrumam 40+ ārpus apdzīvotas vietas, bet vot vitroniks maita bildi nesūta
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #178 on: July 03, 2012, 14:20:01 »
Gan jau pie nākamās TA samaksāsi  :shura: Neies jau papīru smērēt.  :aiwa:
« Last Edit: July 03, 2012, 14:21:39 by Māšele »

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #179 on: July 03, 2012, 14:21:50 »
Vitroniks pats neko nekur nesūta. To dara citas instances. Bet nu ko tur daudz, gan jau pie nākamās TA samaksāsi  :shura:

uz mana vārda vairs nav nevienas transporta vienības, sestdien, kad pārrakstiju volvo ar kuru tika pārkāpts ātrums csdd neko neteica :hvz:
Starptautiskie autokravu pārvadājumi