Author Topic: Fotoradari, C.P. u.t.t.  (Read 173354 times)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #75 on: March 28, 2012, 23:23:02 »
Nu kā ir tā ir - Pofig.


Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #76 on: March 28, 2012, 23:48:25 »
Mietpilsoņi domās to pašu , ko domāja jau iepriekš. Stresa nav  :bigok:

Pietieka palasīt t\ev\e net komentārus zem "motociklists un radars" , lai saprastu, ka pa pēdējiem gadiem nekas nav mainījies. (lai gan dažus par komentāriem, " es viņam, kad vilks garām , durvis atvēršu" , sist vajadzētu) .

Es pat apšaubu, ka uzskatāms piemērs- mo uz atļauto km/h un vel pa joslu. (kas tiek uzfilmēts|), kaut ko mainītu. Nu tīri tā, uzskatāms piemērs, kā autovadītāji uztver savu sapni- motociklists iekļaujas satiksmē.

Taisnība paliek vecā- pārsniedz ātrumu- visur būsi donors. Iekļaujies satiksmē - lohs.

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #77 on: March 29, 2012, 00:28:45 »
No tā, ko runāju tur ir maza daļa.
Lai ir tā ratā raustīšana un lai mietpilsoņi šausminās - es neesmu baznīcas zēnu kora puišelis !  :shura:
Ps. sākuma doma bija, ka Tvinky parāda, cik viegli ir nejauši uzcelt ratā ar viņa moci - nu un K-K no bardačoka sāka birt zīmuļi !   :bump:
Totaala huinja mocistu izpildijumaa, Matiis vieniigais kko sakariigu runaaja, kaada bija doma veidot taadu sizhetu?
Kakova huja ir jaarausta rataa un kas taa par huinju ka, ja nevar sabremzeeties, tad jaadod ruchkaa !? wtf, pilniigs uriins jums galvaas?

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #78 on: March 29, 2012, 01:19:53 »
Es tur biju un zinu ko mēs bijām domājuši, ko filmēja un cik mazu daļu no tā parādija.
No sākuma viss tika safilmēts kā vajag (priekš atmaskas utt).
Skapis varbūt ir iedomājies, ka mēs rakstijām scenāriju un režisējām - nē mums tik uzdeva pāris jautājumus un nofilmēja.
Jā ratā raušana bez papildus komentāriem mazliet nelīmējas kopā ar Tvinky tekstu. So fucking what ?!  ???
Tak visiem tāpat bija skaidrs, ka tas ir tā - garām ejot nevis kads te gribēja omites iežēlināt.
Piedāvāja nointervēt/uzfilmēt - piekritām.

Ps. Jā manu tekstu par K-K zīmuļu biršanu bija jāuztver ar nelielu humora devu.
« Last Edit: March 29, 2012, 01:43:16 by MIGs »

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #79 on: March 29, 2012, 08:36:10 »
Skapis varbūt ir iedomājies, ka mēs rakstijām scenāriju un režisējām - nē mums tik uzdeva pāris jautājumus un nofilmēja.
Jā ratā raušana bez papildus komentāriem mazliet nelīmējas kopā ar Tvinky tekstu. So fucking what ?!  ???
Tak visiem tāpat bija skaidrs, ka tas ir tā - garām ejot nevis kads te gribēja omites iežēlināt.
Piedāvāja nointervēt/uzfilmēt - piekritām.

Ps. Jā manu tekstu par K-K zīmuļu biršanu bija jāuztver ar nelielu humora devu.
Es iedomaajos, ka speesiet sniegt sakariigus un pamatotus argumentus, nevis tiks filmeets kkaads stunt wanabee video!
Rataa raushana un Twinkija komentaari ir vniekaarshi bezsakars, beerniem gan vareetu patikt braucosh feerbijs :D
"Garaam ejot" kaut kaa nevineaa briidii nemaniju shaadu informaaciju, kaa reiz gluzhi preteeji - suurie motociklisti sanjeemushies aukstajaa laikaa, atbraukushi, lai paustu cik negodiiga ir pasaule - pilniigs psc, nepiefikseeju vai tika mineets, ka shie indiviidi paarstaav streetfighters

Offline osiic

  • Posts: 2304
  • neko nezinu...
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #80 on: March 29, 2012, 09:17:55 »
Nu kā ir tā ir - Pofig.

+10000000000000000000000

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #81 on: March 29, 2012, 09:58:33 »
nepiefikseeju vai tika mineets, ka shie indiviidi paarstaav streetfighters

Tikai šMigs
Full Throttle

Offline k-k

  • Posts: 2986
  • Visu kam neslīd sajūgs un pak.bremzes :D
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #82 on: March 29, 2012, 10:12:28 »
Nerūp  :aiwa:
Zajebiste Street Terror

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #83 on: March 29, 2012, 12:38:47 »
Izlasi vēlreiz tekstus - runāts un filmēts tika daudz vairāk nekā tika parādīts raidijumā. Tas ir normāli, ka no uzfilmētā materiāla beigās derīgs/izmantojams ir mazs daudzums.
Paskaties vēlreiz - Str.lv ir minēts tikai pie manis. Tikai man ir minēts vārds un uzvāŗds.
Vai tiešām man ir jāattaisnojas tikai tāpēc, ka Skapim defaultā patīk visus nodirst ?!  ???
Uztaisi sižetu par latvieša motociklista ikdienu UK. Kur problēma pašam kaut ko izdarīt ?!

"Huļi neviens neko nedara ?!"
"Ui bļēģ - kurš lohs tad šitā dara ! Viss nepareizi !"

Jā no kļūdām mācamies.

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #84 on: March 29, 2012, 13:15:54 »
Quote
Turpat komentāros laba atbilde:
 " Vai drīkst fotogrāfēt vai aizsegt fotoradarus?
 
 Arvien biežāk man uzdod jautājumu – vai drīkst fotogrāfēt fotoradarus vai aizsegt tos!? Atbilde ir ļoti vienkārša – privātpersona drīkst darīti visu to, kas nav aizliegts ar likumu (tieši pretēji ir ar amatpersonām – tās drīkst darīti tikai to, kas noteikts tiesību aktos)! Neviens tiesību akts šobrīd neaizliedz novietot t/l stāvēšanai priekšā fotoradaram (ar nosacījumu, ka tiek ievērotas CSN prasības). Tāpat neviens tiesību akts šobrīd neaizliedz nostāties priekšā fotoradaram un to fotogrāfēt tik ilgi, cik vien ilgi fotoradars fotogrāfē mani! KS „Vitronic Baltica un partneri” ir privāts uzņēmums, kura darbiniekiem nav nekādas tiesības izteikt kaut kādus aizrādījumus.
 Pavisam savādāk būtu, ja nostātos priekšā ceļu policijas ekipāžai, kura strādā ar radaru. Tad policists palūgs paiet malā. Otreiz palūgs paiet malā, bet pēc tam saslēgs rokudzelžos un sastādīs administratīvā pārkāpuma protokolu saskaņā ar LAPK 175.pantu par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām. KS „Vitronic Baltica un partneri” kā privātuzņēmuma darbiniekiem šādu pilnvaru un tiesību nav. Kāds paziņa savu auto novietoja priekšā fotoradaram uz Ganību dambja. Viss, ko KS „Vitronic Baltica un partneri” darbinieks varēja izdarīt, bija cilvēcīgs lūgums pabraukt malā, jo viņam jāpabaro ģimene, bet darba samaksa esot tieši atkarīga no sabildētā daudzuma.
 
 P.S. Vai fotoradaru operatori drīkst savus „kablukus” novietot pieturās, zālienos, uz gājēju ietvēm u.tml.? Protams, ka nedrīkst. Fotoradaru izvietotājiem ir jāievēro CSN prasības tāpat kā visiem citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Fakts ir, ka viņi regulāri pārkāpj CSN prasības, uzstādot un demontējot fotoradarus. Tad ir jāfiksē šie pārkāpumi ar foto un video, pēc kā jāizsauc policija soda piemērošanai."

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #85 on: March 29, 2012, 17:14:40 »
One up - don't care which one!

Offline zelch

  • Posts: 620
  • f3 ,ML
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #86 on: March 29, 2012, 17:29:53 »
Bac ,ka man patik sitie varianti!
Nu jau sak parnemt sajuta ,ka agra vasaras nakti pie ezera ,kad haotiski atgainajos no odiem! Kamer barinu aizdzen no kajam citi jau mugura kozh! Ta pat ar naudas slaucejiem ,vini ir visur un visneiedomajamakas vietas un situacijas. Tikko elektrikis par 2 vadu pievienosanu paprasija 35 ls... :dusmas: :scold:


Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #88 on: March 30, 2012, 09:56:28 »
http://www.tvnet.lv/online_tv/20762

man darbā video nogriezti, neko neredzu  :sadangel:

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #89 on: March 30, 2012, 19:21:33 »
:onanist: http://www.tvnet.lv/online_tv/20762

man darbā video nogriezti, neko neredzu  :sadangel:
nav variantu, iipashnieks paarsuudzeet nevar :D