Author Topic: Aizbraukšana no LV  (Read 30064 times)

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #15 on: February 09, 2010, 14:02:03 »
Kanāda nav nekāda Laimes zeme. Īpaši gadījumos, ja esi ar latvieša attieksmi pret likumiem.
Ja tu sapņo, ka būsi baigais kadrs tajos krastos, tad aizmirsti. LV diplomu tu vari turēt rāmīti, jo nevienam tas nav vajadzīgs.
Vakances ir laba lieta, darba vīza vēl labāka. Darba vīzu var dabūt kā tavi čomi ar jauniešu apmaiņas programmu (vienkāršā versija slēgta, sarežģītā laikam vēl var to  izkārtot) un vai arī atrast darbu, kas atbilst Kanādas prasībām, t.i., Kanādai interesē vai nu ļoti lēts darbaspēks, vai ļoti kvalificēts (šīs profesijas ir noteiktas).
Pats Toronto pavadīju 1,5 mēnesi sūtot CV (resume) uz vairāk vai mazāk baltiem amatiem. Rezultāts "0"
Vitempiskās ir vajadzīgi darbinieki, jo tas ir nekurienes vidū, kur tuvumā nav civilizācijas, 200-300km rādiusā nav miestu :)
Var arī braukt kā tūrists un strādāt pie krieviem vai citiem bijušās PSRS valstu pārstāvjiem. Nevajadzēs nekādus papīrus. Tad vēl versija pieprasīt bēgļa statusu, kur tev iedos darba atļauju, medicīnu, apdrošināšanu un vēl maksās 560$ mēnesī. Vienkāršākā versija ir dabūt papīrus Kvebekā (pusgada, gada laikā), bet tad franču valoda jāmācās...
siikaak par sarezgjiito variantu luudzu + Tu tak pats atbildeeji - suutiiji Cv ieksh Toronto = man ir plaans durt speciaali uz Vitempisku.. Kaa notiek viizas ieguushana, ja Tev atsuuta kontraktu no Kanadas Mazpisaaniem?
Full Throttle

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #16 on: February 09, 2010, 14:04:56 »
MB, bet nu tev tak sen vajadzēja pieprasīt vācijā tur toi speciālo žigīka sociālo statusu, dzīvesvietu, ikmēneša pabalstu () tipa sociālo, bet speciāli žīdiem ir krutāks).
Ja vēl tu varētu ka'dā mazpisānijas arhīvā sazīme't ka'du vēsturisku leicību par savām semītu asinīm ...
Tas takā visi Ukraiņi kas ir vačijā ir "Ebreji" ... :aiwa: ...

Joki, ta joki, bet tā tas notiek.

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #17 on: February 09, 2010, 14:08:32 »
A kas ta man parhtnehr, mahn viss labi :rabbi:

Bet ja nopietni - mana emigrācijas versija uz kanāduu beidzās kad uzzināju to ka tā ir tāda pati kā jaunzēlānde - tb pensionāru sapņu valsts. Tēpēc pagaidām man po ka nevaru atļautis visu - bet tādu bezpriģela valsti kā pie mums vēl jāpameklē :latvia: un ja vēl atceras veco patiesību - "ir labi tur kur mūsu nav....."
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #18 on: February 09, 2010, 14:11:26 »
rgx, bet cik jauki būtu tas, ka tevi vakarā sagaida pie ma'ja smenti, jo red zka'da ome ir tevi redzējusi nejauši paceļam ratā un pazvanijusi uz vietējo šerifu kantori.
Tie jau tev neko neizdarīs, bet sāks tak apnikt, ka katru vakaru tev ar pirkstu pakrata.

Jā sāi ziņa man LV liekas samērīga zeme. ir mērens bezpriģels, bet nav tāds bezpriģels kā piemēram Maskavā vai kādā citā federāciajs zemē...

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #19 on: February 09, 2010, 14:14:57 »
Tas huinja - bet ja kidd taisaas pist uz mazpisaaiem - lanbaak lai brauc uz austraaliju kur vikals un baars tuvaakais ir  500 un vairāk km attaalumaa no fermas :shura:
Esmu pārāk jauns lai nolīztu pensionāru stūrīti pie tv tad kad vienīgā alternatīvā sādžas izklaide ir devusies gulēt :aiwa:
Un lai aiziet uz piemēram bāru, kino e.t.c. ir jāizbrauc nedēļu iepriekš :lol:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Krekls

  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #20 on: February 09, 2010, 14:16:17 »
Par jauniešu programmu
http://www.canadainternational.gc.ca/baltic_states-pays_baltes/visas/youth_programs-programmes_jeunes.aspx?lang=lav&menu_id=47&menu=L
Darbs un brīvdienas ir slēgta.
Ja ceri atrast darbu CAN no LV, tad pirmkārt vajadzēs darba devēju, kas ir gatavs kārtot tavus papīrus. Ja viņš to darīs, tad nav teikts, ka tev iedos darba atļauju.
Kā man rudenī apskaidroja žīdu jurists @ CAN, tad tagad šādi nevar dabūt darba atļauju (krīze arī viņiem). Izņemot gadījumus, ja tavs darba devējs ir starptautiska kompānija (Microsoft, Shell u.tml.), jo tad ir zināms, ka labāks par tevi neviens CAN nav.

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #21 on: February 09, 2010, 14:30:37 »
Tas huinja - bet ja kidd taisaas pist uz mazpisaaiem - lanbaak lai brauc uz austraaliju kur vikals un baars tuvaakais ir  500 un vairāk km attaalumaa no fermas :shura:
Esmu pārāk jauns lai nolīztu pensionāru stūrīti pie tv tad kad vienīgā alternatīvā sādžas izklaide ir devusies gulēt :aiwa:
Un lai aiziet uz piemēram bāru, kino e.t.c. ir jāizbrauc nedēļu iepriekš :lol:

vairak jau izklausas pec - knjizhku njechital no mnjenije imeju :muri:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #22 on: February 09, 2010, 14:40:33 »
Nee - es skatiijos dokumentaalo filmu par austraaliju, viesstrādniekiem tajā :shura: Var protams ka pilsētās tusēt - bet īstenās fermas toč ir saakot no 500 km no tuvākās apdzīvotās vietas.
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #23 on: February 09, 2010, 14:52:19 »
Zaibis - lai tiktu līdz pilsētai man KTM 3 reiz jāpielej pilna bāka !  :aiwa:

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #24 on: February 09, 2010, 17:15:16 »
nu - pasuutiit CV nenaaks pa skaadi :) pascholeesim kas un kaa , un tad jau redzees..
Full Throttle

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #25 on: February 09, 2010, 17:39:09 »
a ko Tu mineeji par beeglja statusu?
Full Throttle

Offline Krekls

  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #26 on: February 09, 2010, 18:14:46 »
Ir tāds variants kā pieprasīt bēgļa statusu. LV pilsonim nav iespējams to dabūt (nepilsonis var), bet pieprasīt statusu var. Iesniedzot dokumentus uz šo statusu tev tiek darba atļauja, bezmaksas medicīna, advokāts un katru mēnēsi 560$ no valsts (varbūt vēl kaut ko deva, neatceros). Kā žīds solīja, līdz tiesai dokumenti vismaz 3 gadi ies, jo viņš pareizi noformēs papīrus. Par pakalpojumu prasīja 4000 vai 5000$. Kad atrodi citu legālu veidu tur uzturēties, tad var atteikties no statusa. Ierobežojums, ka nedrīksti izbraukt no valsts, kamēr esi ar bēgļa statusu, jo vairāk valstī nelaidīs iekšā.
p.s. laulības maksāja 20 000$
p.s.s. papīri ar līdzīgu foto (ja piemeklē) 7000-8000$

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #27 on: February 09, 2010, 19:02:37 »
normaali :D
Full Throttle

Offline martins

  • Organizatoriskas lietas
  • *
  • Posts: 477
  • Kas te jāraksta?
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #28 on: February 09, 2010, 21:27:55 »
Ex-kolēģis dzīvo Kanādā, izdomāja avantūru, nesen aizbrauca un kaut kā iztiek :) http://bio-snow.blogspot.com/

Offline Krekls

  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Aizbraukšana no LV
« Reply #29 on: February 09, 2010, 23:28:07 »