Author Topic: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:  (Read 34603 times)

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Transporta līdzekļu grozījumi :bita:
« Reply #15 on: November 26, 2009, 14:51:00 »
 :uupizz: 30.11.09. Visi kurus ttas skar cerams ka ir sapratuši ka šī ir tā reize kad jābūt vienotiem un jādodas turp. Vakar izskaneeja doma ka vajag ierasties ar ķiverēm galvā lai drošībniekiem radītu neskaidrību.

Un otrais - būtu vispārēja protesta uzturēšanai ļoti vēlams ja visi nedaudz pieķertos daiļrunībai un  nepažēlot latu ar santīmiem unaizsūtītu K. Gerhanam uz satiksmes ministriju ierakstītu vēstuli vai arī atdotu to apzīmogot sekretariātam, ar savu domu izklāstu par notiekošo., jo pēc likuma mēneša laikā satiksmes ministrijai ir jāsniedz atbilde. Pāris piemēri:

Quote
Labdien,
LNT ziņās redzēju sižetu par motocikla ikgadējā nodokļa palielināšanu un nošokējos par Jūsu izteikumiem. Kā var motocikls būt luksusa prece, tas taču ir transportlīdzeklis gan pēc likuma gan arī pēc būtības. Lai vai cik vieds Jūs nebūtu, jūs nevarat izlemt kas ir luksusa prece. Vajadzētu nošķirt lūdzu 125 kubikcentimetru ielas moci par 300 Eur no dārga čopera vai superbaika. Visā eiropā cilvēki brauc ar moci, jo tas ir lētāk, ātrāk un ir plašākas iespējas to novietot nevis tāpēc ka nebūtu kur naudu likt. Ar motocikliem pārvietojas liela daļa jauniešu, kuriem diemžēl nav mūsu valstī tik lielas algas kā Jums godājamais ministra kungs.
Uzskatu par nekompetenci no jūsu puses ieviest nodokli par laiku kad mans mocis stāv garāžā nelietots. Tas nav tiesiski likt man maksāt par garāžā stāvošu moci.

Ceru ka ņemsiet vērā manus iebildumus, jo ja šie abi grozījumi tiks pieņemti, uzskatīšu par savu goda lietu piedalīties visos protestos, kā arī uzskatīšu par cēlu mērķi aģitēt savus radiniekus un paziņas pret jūsu partiju un Jums personīgi vēlēšanās.


Quote
Būtu pateicīgs, ja, ņemot vērā valsts iedzīvotāju ienākumu samazināšanos, Jūs man varētu izskaidrot uz kādiem kritērijiem balstoties un pēc kādām formulām tika aprēķināti Jūsu izstrādātie ikgadējo nodevu un nodokļu palielinājumi. Kā arī kādā tieši veidā ikgadējās nodevas un citu uz transportlīdzekļiem attiecināmo nodokļu palielināšana uzlabos Latvijas valsts ceļu kvalitāti un satiksmes drošību uz tiem.
Ceru, ka ņemsiet vērā manus iebildumus un šie grozījumi netiks pieņemti, pretējā gadījumā gūšu apstiprinājumu jūsu neatbilstībai ieņemamajam amatam, un uzskatīšu par pienākumu pie-dalīties visos ar jūsu darbības sekām saistītajos protestos.

Vēlams tomēr netaisīt pilniigu copy paste , bet izteikt savas domas sevis veidotos teikumos adrese ir te http://www.sam.gov.lv/satmin/content/?cat=139


Quote
No shii raksta var panjemt domas un iekopeet savaa veestulee http://www.apollo.lv/portal/news/articles/186620


un GALVENAIS VISI PACENŠAS AIZSŪTĪT VĒSTULI 27.11

tad pirmdiena buus diezgan noslogota darbadiena shajās ministrijaas (c) goblins

'Ja ir iedvesma tad droši drīkst aizsūtīt savas pārdomas par notiekošo valstī arī Repšem uz finanšu ministriju
 :bigok: :rofl:
« Last Edit: November 27, 2009, 00:10:27 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #16 on: November 26, 2009, 23:41:43 »
http://www.delfi.lv/news/national/politics/saeima-konceptuali-atbalsta-transporta-nodevas-palielinasanu.d?id=28297453

Labs video - lai kaa man besii krievi - bet zhetons pirmajam runaataajam :uupizz:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline muri

  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #17 on: November 26, 2009, 23:54:50 »
es nepaslinkoshu ar  zelta kraasas pildspavinju uzrakstiit :shura:
2+2=5

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #18 on: November 27, 2009, 00:13:18 »
Quote from: Goblins
piemeers veestulei uz fm


LNT ziņās redzēju sižetu par transporta līdzekļu ikgadējo nodevu palielināšanu un jūtos šokēts. Ņemot vērā to, ka jebkurš motocikls ir krietni lētāks gan iegādē, gan ekspluatācijā, kā tieši tādām pat funkcijām paredzēta auto- mašīna, kā arī atšķirībā no autotransporta patērē mazāk degvielas, aizņem mazāk vietas uz ceļa, ne- rada sastrēgumus un mazāk piesārņo vidi, uzskatu, ka, pretēji jūsu rīcībai, kompetentam finanšu ministram būtu tieši būtu jāatbalsta šāda transporta veida izmantošana.
Uzskatu, ka arī nav tiesiski likt man maksāt nodokli par transportlīdzekli, kurš kādu laiku netiek izmantots.
Būtu pateicīgs, ja, ņemot vērā valsts iedzīvotāju ienākumu samazināšanos, Jūs man varētu izskaidrot uz kādiem kritērijiem balstoties un pēc kādām formulām tika aprēķināti Jūsu izstrādātie ikgadējo nodevu un nodokļu palielinājumi. Kā arī kādā tieši veidā ikgadējās nodevas un citu uz transportlīdzekļiem attiecināmo nodokļu palielināšana uzlabos Latvijas valsts ceļu kvalitāti un satiksmes drošību uz tiem.
Ceru, ka ņemsiet vērā manus iebildumus un šie grozījumi netiks pieņemti, pretējā gadījumā gūšu apstiprinājumu jūsu neatbilstībai ieņemamajam amatam, un uzskatīšu par pienākumu pie-dalīties visos ar jūsu darbības sekām saistītajos protestos.

Cerot uz sapratni,



Finanšu ministrija, (E. Repšes k-gam)
Adrese: Smilšu iela 1, Rīga, LV-1919, Latvija

Veelams savaas veestulees iekljaut kautko jautaajuma formaa uz ko peec likuma attieciigajiem tirlinjiem ir jasniedz atbilde,
Un galvenais nepiemirstiet ka veestulei JABUUT IERAKSTIITAI, lai nav variants ka neatbild jo tipa nesanjeema - jeb arii jaanodod attieciigaas ministrijas sekretariaataa, lai apziimogo ka ir sanjeemushi  :bigok:
es zinu ka mees to varam
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #19 on: November 27, 2009, 07:08:23 »
kad ir pedejais datums, kad sis vestule jaizsuta kā ierakstīta :? respektīvi kuras dienas zīmogam jābūt

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #20 on: November 27, 2009, 08:56:16 »
kad ir pedejais datums, kad sis vestule jaizsuta kā ierakstīta :? respektīvi kuras dienas zīmogam jābūt

šodien :aiwa:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #21 on: November 27, 2009, 09:21:42 »
Gerhard vai lukstiņš - nezinu kurš - vakar esot panoraamaa piedaavaajis nonjemt moci no uzskaites uz sešiem mēnešiem gadā - tikai laikam ir tāds daunis ka pats nav iepazinies ar savu struktuuru likumdošanu, jo ja ņem uz pusgadu no uzskaites, un peec tam atkal regjistree - finansiāli sanāk pat dārgāk :doh:
Ir doma plakātam piemēram "Gerhard noņem no uzskaites pats sevi!"
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Kobe

  • Posts: 1085
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #22 on: November 27, 2009, 09:30:40 »
 :pointhaha: ģeld
VRVS

Offline Kobe

  • Posts: 1085
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #23 on: November 27, 2009, 09:39:33 »
Esmu jau uz 30to datumu sagatavojis savu streetfighter jaciņu un ķivere arī ir sapucēta - tā kā esmu sariktējies :bigok:
VRVS

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #24 on: November 27, 2009, 16:18:19 »
Saeimas komisija bish pamainiija noteikumus unpieliekot klaat autotransportam , mochiem jau nometa uz 24 ls, bet tas taapat ir njehilijs sadaardzinaajums un neattaisno vinju riiciibu un nodokljus piemeeram kvadraam. Taapeec pirmdien taapat tiekamies pilnaa sastaavaa pie Saeimas lai paustu savu viedokli par mums buutiskaam teemaam, kaa arii par zinaama meera valstsviiru nekompetenci meerogaa.  :uupizz:
Jo nezinu kaa juus, bet man personiigi negribaas sagaidiit kad tiks pienjemts izelpas nodoklis, lai vareetu dazhi labi veel kautko nozagt :finger:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #25 on: November 27, 2009, 16:18:52 »
http://www.db.lv/2/autozinas/a/2009/11/27/Motocikliem_nodeva_tomer

Ikgadējā transportlīdzekļu nodeva par motocikliem, tricikliem un kvadracikliem tomēr pieaugs tikai no 3 Ls līdz 24 Ls, nevis līdz 50 Ls.

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #26 on: November 27, 2009, 16:21:11 »
Nemaz nerunaajot par to ka vareetu iestaaties arii ar saukli - norakstiit gerhardu, lukstinju un repshi - sakaraa ar shameejo aciimredzamo nekompetenci virzot izskatiishanai idiotiskus likumprojektus.
Pagaidaam uz to visu skatoties esmu sapratis ka arii 5.klases skolnieks vareetu iet par finanshu ministru, ja visa valsts probleemu risinaashana balstaas nevis ilgterminjaa, bet peec matemaatiskas formulas - vajag 3 ljiimonus, kaadus nodokljus vareetu izgudrot lai no katra lv iedziivotaaja  nokaastu vismaz paaris latus :rofl:

Daunji ibio :bita:

P.S. Un ko domaa dariit muusu portaala autobrauceeji - jeb vinjus pilniibaa apmierina 100% sadaardzinaajums :nesapratu: Man personiigi ir doma ka vajag piedalities arii autobrauceeju akcijaas, zinot ka gandriiz katram no mums ir auto kura eksplutaacijas maaksliiga sadaardzinaashana ietekmee muusu rociibu :do_not:
« Last Edit: November 27, 2009, 16:26:11 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #27 on: November 27, 2009, 16:23:39 »
Nodeva par vieglo automašīnu līdz 1500 kg būs 24 lati (līdz šim 12 latu), no 1501 kg līdz 1800 kg - 48 lati (līdz šim 24 lati) - nav minets vai rekina no pashmasas vai pilna masas

man subaram teh pase pashmasa ierakstita 1505 kg  :shura:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #28 on: November 27, 2009, 16:26:57 »
Nodeva par vieglo automašīnu līdz 1500 kg būs 24 lati (līdz šim 12 latu), no 1501 kg līdz 1800 kg - 48 lati (līdz šim 24 lati) - nav minets vai rekina no pashmasas vai pilna masas

man subaram teh pase pashmasa ierakstita 1505 kg  :shura:

no pilnas
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Transporta līdzekļu nodevu grozījumi :bita:
« Reply #29 on: November 27, 2009, 16:31:53 »
Nodeva par vieglo automašīnu līdz 1500 kg būs 24 lati (līdz šim 12 latu), no 1501 kg līdz 1800 kg - 48 lati (līdz šim 24 lati) - nav minets vai rekina no pashmasas vai pilna masas

man subaram teh pase pashmasa ierakstita 1505 kg  :shura:

no pilnas

damn 1950. vispar pa dargo. 75ls