Author Topic: Tvinky  (Read 46988 times)

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #45 on: March 24, 2012, 09:39:09 »
sameklee, kaadu bomaaru pa chiriku, kas atziis ka ir braucis un lai sienas vinjam klaat


Offline zelch

  • Posts: 620
  • f3 ,ML
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #46 on: March 24, 2012, 09:45:59 »
Vecit ,bet Tu esi reali slavens! Maneja atnesas maja un nemas stastit vota ta un sita mocis ,radars ,atrums...  :yo:

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #47 on: March 24, 2012, 09:47:01 »
Pasham jau laikam patiik, es to bildi netaa nepubliceetu

Offline zelch

  • Posts: 620
  • f3 ,ML
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #48 on: March 24, 2012, 10:06:02 »
Mierinajumam jasaka ,naks citi sudi sitie aizmirsisies!

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Tvinky
« Reply #49 on: March 24, 2012, 10:56:11 »
Pačota bilde !  :yo:
Varu tev uzdruka't iesniegumus zivtelei - tā tīri prikola peč izdzejot kautko, kāpēc šis sods būtu jāatceļ... Nu un moš viņi nolohojas kā man un neatsūta atbildi ierakstītā vēstulē....

Offline Viks

  • Posts: 1697
    • View Profile
    • Streetfighters
Re: Tvinky
« Reply #50 on: March 24, 2012, 11:16:29 »
radars tur stāv iekšā kablukā, tapēc arī neredzēji.

Offline laurichh13

  • Posts: 1226
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #51 on: March 24, 2012, 15:52:03 »
 :super: laba bilde, ir to vērts
26697542

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #52 on: March 24, 2012, 17:23:24 »
Pačota bilde !  :yo:
Varu tev uzdruka't iesniegumus zivtelei - tā tīri prikola peč izdzejot kautko, kāpēc šis sods būtu jāatceļ... Nu un moš viņi nolohojas kā man un neatsūta atbildi ierakstītā vēstulē....

Es neatteiktos. Pašam ir doma par tādu ciparu vēl pačakarēties :) Es tik nezinu kā tur īsti ir ar to slēpšanu, vai tā var vai nē. Jo cik es pirms tam ziemā video skatījos Zivs teica, ka neko neslēpšot utt. Tur jau bēdīgi, ka visu to nevar redzēt kāpēc tā sanācis, kad man gandrīz teļš uzskrēja virsū. Var jau mēģināt pateikt, ka izvairījos no sadursmes, iedevu piparu un slēdzot robu aizķērās bišķīt ilgāk sajūgs, kas noveda vēļ pie ratā paceļšanas (kura nu nekādīgi nebija ieplānota).
One up - don't care which one!

Big Man

  • Guest
Re: Tvinky
« Reply #53 on: March 24, 2012, 17:36:52 »
Katrā ziņā pačots, ka ratiņā, nevis caur dzīvojami rajonu uz ~50..........

Uz Lubānas ielas tas trijkājis tai vietā stāv jau mēnesi, diendienā vismaz 5-reizes garām tam braucu, nekas( diemžēl...) nav ne slēpts, nekā.....
Pie staba virzienā uz Ulbroku tur pat ir A-4 lapa plēvītē ar uzrakstu !!!RADARS!!!  :D

Diemžēl.........

Offline laurichh13

  • Posts: 1226
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #54 on: March 24, 2012, 18:59:42 »
Tikko rādiju šito varoņdarbu šefam un šis apgalvo, ka esot pirms Tvinky pavācies malā un redzējis dzīvajā gan to kā kāds gandrīz notaranē , gan arī kā uz ratiņa aizbrauc un pēctam vel apdzinis esot. Katrā ziņā esot visu redzējis, par radaru neko nemācēja pateikt .
26697542

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #55 on: March 24, 2012, 19:06:45 »
Tikko rādiju šito varoņdarbu šefam un šis apgalvo, ka esot pirms Tvinky pavācies malā un redzējis dzīvajā gan to kā kāds gandrīz notaranē , gan arī kā uz ratiņa aizbrauc un pēctam vel apdzinis esot. Katrā ziņā esot visu redzējis, par radaru neko nemācēja pateikt .

Vienīgi, tā liecība laikam pie bildes neko nedod, ka mani gandrīz notesa nost :/ Žēl ka GoPro vēl tad nebija, tagad visus GoPro safilmētos video uz ārējo disku konservēties metīšu vismaz uz nedēļu, lai ir kādi pierādījumi.

Par to radaru ir tā, ka man čomi saka, ka tajā vietā viņi sākuši zaļajā busiņā iekša viņu likt. Un arī man +/- ne līdz tam bija, centos izvairīties no mutes :/
One up - don't care which one!

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #56 on: March 24, 2012, 23:17:18 »
Moš kāds tos likumus labāk māk meklēt, es kkā normāli nevaru uziet. Man vajag atrast skaidrojumu likumiem un to sodiem. Moš tie kko būs vēl kļūdījušies utt.

1) LAPK 149.8 panta astoņpadsmito daļu.

2) CSL 43.6 panta piekto daļu.

One up - don't care which one!

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Tvinky
« Reply #57 on: March 24, 2012, 23:29:42 »
Tvinky ielien Skype - šo to piesūtīšu !

Offline Tvinky

  • Posts: 105
  • Honda F4i Stunt Edition
    • View Profile
    • www.tvinky.com
Re: Tvinky
« Reply #58 on: March 26, 2012, 02:08:05 »
Tikko rādiju šito varoņdarbu šefam un šis apgalvo, ka esot pirms Tvinky pavācies malā un redzējis dzīvajā gan to kā kāds gandrīz notaranē , gan arī kā uz ratiņa aizbrauc un pēctam vel apdzinis esot. Katrā ziņā esot visu redzējis, par radaru neko nemācēja pateikt .

Kā domā viņš būtu ar mieru būt kā liecinieks tam, ka es vienkārši gribēju izsprukt no avārijas situācijas? Es te sāku cept viņiem to atbildi un domājams šonedēļ braukt pie viņiem ciemos ;)
One up - don't care which one!

Offline laurichh13

  • Posts: 1226
    • View Profile
Re: Tvinky
« Reply #59 on: March 26, 2012, 18:53:13 »
Ņemot vērā, ka viņš arī ir motobraucējs, tad pieņemu, ka noteikti liecinātu. Rīt satikšu darbā, uzjautāšu
26697542