Author Topic: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.  (Read 886206 times)

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #285 on: June 06, 2011, 17:18:15 »
eu veči - nu pastāstiet - kā izpaužas širmis? Sacīkšu karstumā cilvēks aizmirstas un sāk izpildīties? lien kur nevajag? jeb kas?
Full Throttle

Offline ronis

  • Posts: 5772
  • braucu ar muti, jo man skauž!!!
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #286 on: June 06, 2011, 17:57:22 »
eu veči - nu pastāstiet - kā izpaužas širmis? Sacīkšu karstumā cilvēks aizmirstas un sāk izpildīties? lien kur nevajag? jeb kas?

Personīgi es domāju, ka tas ir braukt pāri savām spējām :)
Histērisks alkoholiķis, labākajos gados!!!

Big Man

  • Guest
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #287 on: June 06, 2011, 18:34:43 »


............Personīgi es domāju, ka tas ir braukt pāri savām spējām :)..............

+1!!!
Vēl piebildīšu, ka ir tuvredzīgi līst uz lielās trases jau pirmajā sezonā. Un NEVIENS nepierādīs man pretējo!!!
Treniņus uzbraukt, lai apjaustu mototrases auru-jā, nav tirdziņa, to vajag, ja gribās, bet līst iekšā sacenēs starp citiem, pie kam lielākā daļa no kuriem gāž jau gadiem-tā nav drosme vai not mīzings, tā ir tikai pokazuha....
Mans, tikai mans, bet- neapgāžams viedoklis.

Eju jau eju, pie kam ātri.....  :D :D :D

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #288 on: June 06, 2011, 22:19:04 »
Ir lietas kuraas es piekriitu bigmenam, un lieta kuraa... lai arii kaa visi irgojas par not miizingu... tik lielas ljauzhu masas, (kuras pirmstam neuzskatiija par vajadziigu liist uz trases) cik vinjiem ir izdevies piesaiistiit pamaaciities un saprast, varbuut p[at neapzinaati, braucot ar domu igzaazt pa lielo trasi, ir tikai un vieniigi apsveicami.
To vai vajag liist gonkaa pa lielo apli peec 4 trenninjiem, neapspriedīšu, bet es arii savulaik starteeju  c klasee, jaa, pirmajaa sezonaa, kad pat celi tolkom nezinaaju kaa un kur, un jaa man bija bijushi 5 trenninji lielajos bikjeros un visi pa slapjo, bez tam neviens man tad nepastaastiija ar kaadiem robiem pa kaadaam trajektorijām jaabrauc, jo uz mani +- nopietni saaka skatiities tad, kad kautkaa sanaaca, ka ar streetu var braukt praktiski tikpat aatri kaa ar paartuuneetiem jaunaaka gadadaajuma cbriem ;) Šajā ziņā fastam bija krietni lielāks handikaps ;) OK durkaa jau biju pabraucis.
P.S. No biistamiibas viedoklja, ja nemaak braukt un ar galvu nedraudzeejas tad pat gruuti pateikt kas droshaak, 200+ paar salinieku vai kaadu citu koplietoshanas  celju vai gonka bikjernieku trasee.... viedoklis subjektīvais (tm)

Vai taas pareizi vai nee... viegli jau no malas taa spriedeleet, bet nu katram jau atklaasmee kaa braukt pa trasi savs celjsh ejams (individuaali vai trenera pavadiibaa, vai maacoties noo kritieniem, vai nemaacoties vispaar, liidz zinaamam mirklim u.t.t.), tāpēc es neatljaušos uznjemties sogja lomu, man prieks ir par visiem  :)


P.P.S. Ja bigmenam mashiinaa netiishaam iekristu heebelja galinsh kuru es vareetu paartvert, buutu ljoti pateiciigs  :)
« Last Edit: June 06, 2011, 22:26:12 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Big Man

  • Guest
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #289 on: June 06, 2011, 22:57:19 »

..............P.P.S. Ja bigmenam mashiinaa netiishaam iekristu heebelja galinsh kuru es vareetu paartvert, buutu ljoti pateiciigs  :) .........

Protams........ Tā kā man kādu brīdi uz skati nevajadzēs, tad bija no prāta izkritis Tavs galiņš.............  >:D

Offline koreds

  • Posts: 1483
  • Streetfighters Volvo
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #290 on: June 07, 2011, 11:10:17 »
varbūt kāds šovakar grib kaut kur pabraukāties - labs risinājums būtu arī ar kādu peldi beigās..
You see, in this world there’s two kinds of people, my friend:
Those with loaded guns and those who dig.

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #291 on: June 08, 2011, 00:40:55 »
tā.. par 333 rītdien.. vel nezinu vai braukšu... viss būš atkarīgs no tā cik izbesīšos rī pa dienu darbā tajā karstumā...
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #292 on: June 08, 2011, 00:42:48 »
Man atkal viss atkariigs no taa kaa ar mani komunicees termostats:D

Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #293 on: June 08, 2011, 07:16:55 »
 :shura:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline Mixy

  • Posts: 1249
  • KX450F/636
    • View Profile
    • nekā nav
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #294 on: June 08, 2011, 07:36:24 »
Blja, ta kad es esmu saskruuveejies visi saak kaut ko chiiksteet. A nuka visi uz trasi! Ja kas, tad es panjeemu radiaatora korkji. Un arii bigmana kraamus
- To Live Is To Die -

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #295 on: June 08, 2011, 07:44:27 »
mieru tikai mieru.. neārdies te pirms 8 rītā  :rofl:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline ronis

  • Posts: 5772
  • braucu ar muti, jo man skauž!!!
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #296 on: June 08, 2011, 07:45:04 »
Blja, ta kad es esmu saskruuveejies visi saak kaut ko chiiksteet. A nuka visi uz trasi! Ja kas, tad es panjeemu radiaatora korkji. Un arii bigmana kraamus

Tu domā globālajam radiatoram uzskrūvēt korķi, lai kļūst vēsāks??? :shura:

Es domāt, ka šodien būšu, savādāk esmu izlaidies  :-[
Histērisks alkoholiķis, labākajos gados!!!

Offline Mixy

  • Posts: 1249
  • KX450F/636
    • View Profile
    • nekā nav
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #297 on: June 08, 2011, 08:46:23 »
Blja, ta kad es esmu saskruuveejies visi saak kaut ko chiiksteet. A nuka visi uz trasi! Ja kas, tad es panjeemu radiaatora korkji. Un arii bigmana kraamus

Tu domā globālajam radiatoram uzskrūvēt korķi, lai kļūst vēsāks??? :shura:

Es domāt, ka šodien būšu, savādāk esmu izlaidies  :-[
korķi var iespraust rūdim ... , moška beigs vārīties :shura:
- To Live Is To Die -

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #298 on: June 08, 2011, 08:47:30 »
 :rofl:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #299 on: June 08, 2011, 08:48:35 »
korķi var iespraust rūdim ... , moška beigs vārīties :shura:
:carzy: - atļaujiet jautāt kur viņam tas korķis jāsprauž ?! :shura: :rofl: