Author Topic: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.  (Read 886192 times)

Offline martinsb

  • Posts: 1120
  • KAWASAKI
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2355 on: August 01, 2014, 23:24:32 »
Par šitā ceļa esamību nebiju zinājis, bez līdzbraucēja un vēl +20 km/h ir pat ļoti interesanti. Daudz viet ir jauns asfalst vai piķis ar šķembām. 

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2356 on: August 02, 2014, 00:24:03 »
Man divi pazuda pie Miera ielas, tāpēc es aizbraucu mājās  :aiwa:

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2357 on: August 02, 2014, 10:11:36 »
Saleju motora ellu, tik cik atradu garaza, un tad ar Rudi un Maseli pavizinajamies.
Ratinens sanaca divaini, ta ir kruta, tad atkal pilnigs kaput. sanaca paris reizes loti smagi nolaist leja :( Toties stopijs esot bijis loti smuks, vismaz Rudis ta teica :D
Nuuu un izskana jau sakas pigori- normals Road Rash stila meginajums nonest Rudi un nakosaja krustojuma Rudis meginaja uztaisit jobano hipsteru genocidu :aiwa:
Bija forsi :)
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline martinsb

  • Posts: 1120
  • KAWASAKI
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2358 on: August 02, 2014, 10:26:10 »
Redzēju jūs izbraucam no Rīgas pa papīrfabriku, likās, ka esat līdzbraucējus pazaudējuši.

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2359 on: August 02, 2014, 11:12:17 »
Saleju motora ellu, tik cik atradu garaza, un tad ar Rudi un Maseli pavizinajamies.
Ratinens sanaca divaini, ta ir kruta, tad atkal pilnigs kaput. sanaca paris reizes loti smagi nolaist leja :( Toties stopijs esot bijis loti smuks, vismaz Rudis ta teica :D
Nuuu un izskana jau sakas pigori- normals Road Rash stila meginajums nonest Rudi un nakosaja krustojuma Rudis meginaja uztaisit jobano hipsteru genocidu :aiwa:
Bija forsi :)

Man ir doma vērsties csdd ar likumprojektu, kas tomēr aizliedz velobraucējiem ripināties pa gājēju pārejām "gājēju ātrumā" - jo vidējais gājējs 100m tomēr neveic Useina Bolta ātrumā + vajadzētu iekļaut normu, ja diennakts tumšajā laikā tiek sabraukts fiksītis, kura saimniekam bremzes, atstarotāji un lampiņas šķiet lieka ekstra, tad sadursmē iekļuvušais cita transportlīdzekļa vadītājs tiek pilnībā attaisnots. Savukārt fiksīša īpašniekam ir pienākums kompensēt visus zaudējumus + ceļu policijas ekipāža negadījumā iesaistīto fiksīti sadala reizinātājos un nodot tolmetā - tā teikt - veic preventīvus pasākumus satiksmes drošības uzlabošanai.   :)
« Last Edit: August 02, 2014, 12:42:21 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2360 on: August 02, 2014, 11:13:38 »
Līdzbraucējs pats pazaudējās.  :bump:   . un atradās  :muri:
Būs jau labi, es pacentīšos  :aiwa:
« Last Edit: August 02, 2014, 11:19:46 by Māšele »

Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2361 on: August 02, 2014, 11:42:13 »
Ko piesējāties fiksīšiem,veci paliekat-mūsu laikā tā nedarīja...  :doh:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2362 on: August 02, 2014, 12:53:36 »
Tieši tā - mūsu laikā tā nedarīja - kad es spēlēju stilīgo un ignorēju vispārpieņemtas normas, tad situācijās, kas gandrīz kļuvušas jau par negadījumu - parasti klusi savācu pekeles un priecājos ka viss vēl tā beidzies, nevis palaidu muti ;)


Lai būtu skaidrāk - bija labais pagrieziens, no labā malējā stāvokļa pie svaigi iedegušās zaļās gaismas - un kad jau biju uz pārejas, gar pašu labo apmali - tad no tumsas iznira un man sānos gandrīz ienāca ar šļopkām pa zemi bremzējošs tipāžs  :o Kurš tā vietā lai sekotu manam piemēram un turpinātu ceļu - izvēlējās nopakaļus noaurot plašu laipnību klāstu  :)

1. Ja viņam būtu lampiņas vai atstarotāji - es būtu redzējis viņa eksistenci koku paēnī;
2.ja tiešām šķērsotu ielu "gājēju ātrumā"- gan es, gan gačo ,gan māšele jau būtu tālā gabalā pirms viņš sasniegtu otru ielas malu;
3. ja būtu bremzes tad vismaz varētu apstāties :)
« Last Edit: August 02, 2014, 13:23:40 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline osiic

  • Posts: 2304
  • neko nezinu...
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2363 on: August 02, 2014, 13:03:57 »
Nesaprotu kur bija probleema ievilkt starp aciim? ??? 8)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2364 on: August 02, 2014, 13:20:49 »
Uzskafu, kair pareizi, ka ar velo var braukt padi parejai un nav jakapj nost lai to stumtu par pareju.
Cits stasts ir par to kada atruma tu to dari. Par to, ka bez bremzem   vajadzetu parlauzt abus celus.
Ps, es ari ar kajam vai velo tomer pats skatos lai man neuzbrauc, pat ja man tipa ir taisniba....

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2365 on: August 02, 2014, 14:06:12 »
es  viņus pamanīju, tikaai tad kad rgx rāva vel vairāk uz labo malu, tie apstājās pa mēmajiem. izaurojās un man tieši priekšā sāka mīties tālāk.
absoluti neredzami. ieraudzit ieraudziju, tikai griezhoties, tuvajas gaismas. Kur tiem akstiem ir lampinjas?  :aiwa:

Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2366 on: August 02, 2014, 16:02:22 »
Izdarot šādu pagriezienu jāpalaiž gājēji un velosipēdisti,lai cik tizli viņi tev neliktos.Miesas ojājumu nodarīšana ir kriminālsodāma,tādēļ kāju vai citu ķermeņa daļu deformācija ir plika dirsšana lai uzturētu sarunu.Arī Vācijā velo tāpat lido,ja tiem ir zaļais,arī Vācijā tie lamājas,kad iebrauc manam busam sānā,jo neesmu tos pamanījis un kājas izraut tādās reizēs nenāk prātā.

Offline rex_saugerty

  • Posts: 336
  • VFR750(rc24) VFR750(rc36) Impreza(gc6) legacy(bk6)
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2367 on: August 03, 2014, 09:37:54 »
Mannav nekas pret to, ka cilvēki brauc  ar velo. Bet nu tā sauktie "velopidari" ir suga, ko vajag sist ar kokiem. Viņieem visu laiku kautkas nav labi. Te ceļu pa maz, te likumi neatbilstoši, te satiksmes dalībnieku pa daudz. Te neviens viņus neciena. A kā lai ciena, ja uzvedās kā princīši un princesītes!? pēdejais panāktais izgājiens ir elizabetes iela no eksporta līdz brīvības. Principā vienas joslas tur vairs nav (to nils ir atvēlējis saviem velobraucējiem, kurus es tur nemanu) un sākot ar valdemāra ielu tur ir vēl autobusu josla  :doh:
V4

Offline Ozols

  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2368 on: August 03, 2014, 10:04:12 »
nestāsti, princesītes nemaz nav tik sliktas

Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #2369 on: August 03, 2014, 16:14:22 »
+1