Author Topic: Motoskola 333 trasē.  (Read 171274 times)


Offline Bruklyn

  • Posts: 578
  • Vairāk nesaprotu vadus
    • View Profile
    • www.outlawgarage.lv

Offline MartinsMarko

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #377 on: September 09, 2014, 10:40:42 »
Rodas jautājums, fotogrāfu apmaksā Streetfigters no dalībnieku maksas par apmācību, vai tas cilvēks ir vienkārši entuziasts un sava prieka pēc fotogrāfē?

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #378 on: September 09, 2014, 11:15:32 »
nu, vairāk jau entuziasti, tā, ka ja Tev ir kāds entuziasts, lai droši nāk  :bigok: , tikai mēs pēc tam bildes prasīsim  :aiwa: . Uzstājīgi!  :bita:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #379 on: September 09, 2014, 11:50:34 »
Rodas jautājums, fotogrāfu apmaksā Streetfigters no dalībnieku maksas par apmācību, vai tas cilvēks ir vienkārši entuziasts un sava prieka pēc fotogrāfē?

Vienu briidi bija izdevies vienoties par shtata fotograafu - peedeejaas divas reizes jau atkal vairaak ir uz pashiniciatiivu. Taču sis jautajums tiek risināts un uz nakamo gadu mēgināsim sakārtot. JA ir piedāvajumi - esmu atvērts sarunām.
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #380 on: September 09, 2014, 11:51:40 »
KK - tas bija vairāk piedūrinam - dažos līkumos liku kāju gar bāku arī  :mhihi:

Offline MartinsMarko

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #381 on: September 09, 2014, 12:07:01 »
Rodas jautājums, fotogrāfu apmaksā Streetfigters no dalībnieku maksas par apmācību, vai tas cilvēks ir vienkārši entuziasts un sava prieka pēc fotogrāfē?

Vienu briidi bija izdevies vienoties par shtata fotograafu - peedeejaas divas reizes jau atkal vairaak ir uz pashiniciatiivu. Taču sis jautajums tiek risināts un uz nakamo gadu mēgināsim sakārtot. JA ir piedāvajumi - esmu atvērts sarunām.
Jautāju, jo no 402 bildēm apmēram 200 bildēs ir viens personāžs, bet es sevi sazīmēju 2 bildēs. Acīmredzot fotogrāfam siltas jūtas pret vienu konkrētu vīrieti :teddy:
Cerēju pavērot bildēs savu pareizo/nepareizo sēdpozīciju, lai varētu izdarīt cecinājumus par to, kam jāpievērš vairāk uzmanības, bet šī iespējam man iet secen, diemžēl.

Offline MartinsMarko

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #382 on: September 09, 2014, 12:10:11 »
nu, vairāk jau entuziasti, tā, ka ja Tev ir kāds entuziasts, lai droši nāk  :bigok: , tikai mēs pēc tam bildes prasīsim  :aiwa: . Uzstājīgi!  :bita:
Ja man būs līdzi entuziasts, tad es viņam pieprasīšu pārspēt pagāšas 7dienas rekordu un vēlēšos vismaz 220 bildes, kur redzams būšu es, attiecīgi diezvai, Jums būs interesanti skatīties tās bildes :bigok:

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #383 on: September 09, 2014, 12:13:22 »
Bet tad kopskaitam jābūt vismaz 450  :bigok: :aiwa:


P.S> es vienmēr paskatos arī uz citiem, un mazliet salīdzinu, ko viņi dara savādāk  :) , un vispār man patīk  bildītes paskatīties no darba brīvajā laika  :muri:

Offline MartinsMarko

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #384 on: September 09, 2014, 12:18:00 »
Bet tad kopskaitam jābūt vismaz 450  :bigok: :aiwa:


P.S> es vienmēr paskatos arī uz citiem, un mazliet salīdzinu, ko viņi dara savādāk  :) , un vispār man patīk  bildītes paskatīties no darba brīvajā laika  :muri:
Var paskatīties uz citiem kā kurš brauc, bet uz vienu skatīties nav saistoši.
Citos Streetfighter mācību treniņos ir bijuši sakarīgi fotogrāfi, kuri bildē visus, bet nu šis ir bijis īpašs gadījums.

P.S. Pēc postu skaita izskatās, ka tev arī rakstīt patīk, ne tikai bildītes skatīties :yo:

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #385 on: September 09, 2014, 12:18:58 »
Pa pieciem gadiem sakrājās  :aiwa:   :emo:


Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #386 on: September 09, 2014, 12:23:14 »
Bet tad kopskaitam jābūt vismaz 450  :bigok: :aiwa:


P.S> es vienmēr paskatos arī uz citiem, un mazliet salīdzinu, ko viņi dara savādāk  :) , un vispār man patīk  bildītes paskatīties no darba brīvajā laika  :muri:
Var paskatīties uz citiem kā kurš brauc, bet uz vienu skatīties nav saistoši.
Citos Streetfighter mācību treniņos ir bijuši sakarīgi fotogrāfi, kuri bildē visus, bet nu šis ir bijis īpašs gadījums.

P.S. Pēc postu skaita izskatās, ka tev arī rakstīt patīk, ne tikai bildītes skatīties :yo:
Ko piesienies,pasaki paldies,ka kāds Tevi nofotografēja!  :doh:

Offline k-k

  • Posts: 2986
  • Visu kam neslīd sajūgs un pak.bremzes :D
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #387 on: September 09, 2014, 12:25:46 »
MartinsMarko, tas bija čoma fotogrāfs, kurš koncentrējās uz konkrētu personāžu. Brīvprātīgs, bez kkādām saistībām  :aha:  Gribās savas bildes, ņem savu fotogrāfu/i.
Zajebiste Street Terror

Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #388 on: September 09, 2014, 12:28:37 »
Normāls latviešu gājiens,pat par velti ar pretenzijām.

Offline MartinsMarko

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #389 on: September 09, 2014, 12:36:10 »
Normāls latvietis izklausies tu, kam vienmēr kaut kas jāpasaka, lai gan teikt nav ko.

Es par nodarbību maksāju. Līdz šim nodarbībās bija fotogrāfs, kura bildes bija pieejamas šeit vai Motopowerī.

Šajā gadījumā uzdevu loģisku jautājumu, vai fotogrāfam tika maksāts no nodarbību naudas vai tas bija entuziasts. Atbildi saņēmu un skaidrs, ka tas bija entuziasts.

Paldies es varu pateikt tiem, kam ir par ko, piemēram rgx un viņa komandai par nodarbību. Par neko paldies nemēdzu teikt.