Author Topic: Humors un satīra  (Read 1827946 times)

Offline GuciiC

  • Posts: 3069
  • braucu ar IS 200; CB500 un celi pa asfaltu
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #2820 on: June 12, 2012, 14:12:09 »
Some people just need a high-five......in the face.........with a chair

Offline Capone

  • Posts: 1416
  • 7ser
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #2821 on: June 12, 2012, 16:49:47 »
KTM pro rider  X-games freestyle champion

Offline Didii

  • Posts: 619
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #2822 on: June 12, 2012, 22:20:19 »
Kā ātri zaudēt svaru. :bump:
 Kāds vīrs piezvana kompānijai un piesakās viņu programmai - 5 dienās nomest 5 kilogramus. Nākamajā dienā atskan zvans pie durvīm - tur stāv apburoša, atlētiska, 19-gadīga beibe no tās pašas firmas. Pilnīgi kaila, vien kājās Nike botas un ap kaklu aplikta zīme. Uz zīmes rakstīts - "ja noķersi - dabūsi".
 Neko daudz nedomājot, vīrs metas šai pakaļ. Pēc pāris jūdžu noskriešanas, šis padodas. Nākamās četras dienas notiek tas pats - atnāk tā pati meitene, vīrs skrien šai pakaļ. Piektajā dienā vīrs nosveras - tiešām, viņš ir pazaudējis 5kg 5 dienu laikā, kā solīja kompānija.
 Vēlāk viņš piezvana tai pašai kompānijai, un piesakās programmai, kura piedāvā zaudēt 10kg 5 dienu laikā. Nākamajā dienā ierodas sieviete, vēl skaistāka par iepriekšējo. Kaila, kājās Reebok botas un ap kaklu tā pati zīme. Vīrs pa taisno metas šai pakaļ, bet kā jau iepriekšējo reizi - nenoķer. Tas turpinās arī nākamās četras dienas - viņa sniegums un forma gan uzlabojās, taču sievieti noķert neizdodas. Piektās dienas beigās viņš konstatē, ka tiešām ir zaudējis vēl 10kg.
 Nolēmis iet uz pilnu banku, viņš atkal zvana kompānijai, un piesakās 7 dienu/25kg programmai.
 - "Vai esat drošs?", jautā kompānijas pārstāvis, "Šī ir mūsu stingrākā programma!"
 - "Noteikti!", atbild vīrs, "Es nekad neesmu juties labāk!"
Nākamajā dienā atkal atskan zvans pie durvīm, bet par lielu izbrīnu, vīra priekšā stāv kails, atlētiskas miesas būves vīrietis, rozā botās, un ap kaklu aplikta zīme "Ja noķeršu, būsi mans!"
Tonedēļ vīrs zaudēja 30 kilogramus.

Landija

  • Guest
Re: Humors un satīra
« Reply #2823 on: June 12, 2012, 22:28:12 »
Kā ātri zaudēt svaru. :bump:
 Kāds vīrs piezvana kompānijai un piesakās viņu programmai - 5 dienās nomest 5 kilogramus. Nākamajā dienā atskan zvans pie durvīm - tur stāv apburoša, atlētiska, 19-gadīga beibe no tās pašas firmas. Pilnīgi kaila, vien kājās Nike botas un ap kaklu aplikta zīme. Uz zīmes rakstīts - "ja noķersi - dabūsi".
 Neko daudz nedomājot, vīrs metas šai pakaļ. Pēc pāris jūdžu noskriešanas, šis padodas. Nākamās četras dienas notiek tas pats - atnāk tā pati meitene, vīrs skrien šai pakaļ. Piektajā dienā vīrs nosveras - tiešām, viņš ir pazaudējis 5kg 5 dienu laikā, kā solīja kompānija.
 Vēlāk viņš piezvana tai pašai kompānijai, un piesakās programmai, kura piedāvā zaudēt 10kg 5 dienu laikā. Nākamajā dienā ierodas sieviete, vēl skaistāka par iepriekšējo. Kaila, kājās Reebok botas un ap kaklu tā pati zīme. Vīrs pa taisno metas šai pakaļ, bet kā jau iepriekšējo reizi - nenoķer. Tas turpinās arī nākamās četras dienas - viņa sniegums un forma gan uzlabojās, taču sievieti noķert neizdodas. Piektās dienas beigās viņš konstatē, ka tiešām ir zaudējis vēl 10kg.
 Nolēmis iet uz pilnu banku, viņš atkal zvana kompānijai, un piesakās 7 dienu/25kg programmai.
 - "Vai esat drošs?", jautā kompānijas pārstāvis, "Šī ir mūsu stingrākā programma!"
 - "Noteikti!", atbild vīrs, "Es nekad neesmu juties labāk!"
Nākamajā dienā atkal atskan zvans pie durvīm, bet par lielu izbrīnu, vīra priekšā stāv kails, atlētiskas miesas būves vīrietis, rozā botās, un ap kaklu aplikta zīme "Ja noķeršu, būsi mans!"
Tonedēļ vīrs zaudēja 30 kilogramus.

cik žēl ka es neesmu vīrietis :D

Landija

  • Guest
Re: Humors un satīra
« Reply #2824 on: June 12, 2012, 22:30:53 »
AUDI - Another Ugly Deutsche Invention
 BMW - Brutal Money Waster
 BUICK - Big Ugly Import Car Killer
 CHEVROLET - Cracked Head, Every Valve Rattles, Oil Leaks Every Time
 CITROEN - Crap Interior Terrible Road-holding Owned Entirely by Nuters
 DODGE - Darn Old Dirty Gas Eater
 FIAT - Failed Italian Automotive Technology
 FIAT - Fix It Again Tomorrow
 FORD - Fast Only Rolling Downhill
 HONDA - Had One, Never Did Again
 HYUNDAI - Hope You Understand Nothings Driveable And Inexpensive
 JAGUAR - Jows And Germans Usually Argue Retail
 LOTUS - Lots Of Trouble, Usually Serious
 MAZDA - Most Always Zipping Dangerously Along
 NISSAN - Nasty Import Sucks Savings Away to Nippon
 PORSCHE - Proof Of Spoiled Children Having Everything
 RENAULT - Retarded Engine No Acceleration Ugly Limp of Trash
 SAAB - Swedish Automobiles Always Broken
 TOYOTA - Too Often Yankees Overprice This Auto
 VOLVO - Very Old Looking Vehicular Object
 VW - Virtually Wothless
 JEEP - Just Empty Every Pocket
 MOSKVIC - Milij, Otjezzaij Sto Kilometrov, Vilezaj i Čiņi
 OPEL - Owned Per Elimentary Lusers

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #2825 on: June 14, 2012, 02:53:32 »
 :rofl:
Quote
Bērnam izārstēja zobu
mamma, aizejot no zobārstniecības kabineta, saka: - Dēliņ, kas tantei jāpasaka?
Dēls caur asarām: - kuce!

Offline k-k

  • Posts: 2986
  • Visu kam neslīd sajūgs un pak.bremzes :D
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #2826 on: June 14, 2012, 02:58:34 »
 :rofl:
Zajebiste Street Terror

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #2827 on: June 14, 2012, 06:20:22 »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline k-k

  • Posts: 2986
  • Visu kam neslīd sajūgs un pak.bremzes :D
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #2828 on: June 14, 2012, 11:21:40 »
Par aka kaka lalaa
Quote
bet dzerot bez dziesmām, būs vienalga jāpērk license, jo viens japānis uzrakstījis skaņdarbu "Klusums", par ko arī tā kā būtu jāsamaksā; vienīgā izeja- saķert dundurus, sabāzt sērkociņu kastītēs un atskaņot dūkoņu, jo dzīvnieku aizsardzības biedrība vēl nav noteikusi aizsardzības statusu uz dunduriem, tad arī uz govs astes vicināšanu būs jāpērk license...
:shura:
Zajebiste Street Terror

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #2829 on: June 14, 2012, 12:53:40 »
 :rofl:
Quote
Izšķirties ar meiteni vislabāk ir Makdonaldā! Tur nav asu dakšiņu nažu,  smagu trauku un vienmēr var noslēpties aiz kāda resna bērna

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #2830 on: June 15, 2012, 09:20:12 »
 :bump:
Quote
Pavadot meiteni līdz dzīvoklim, puisis pēc uzrakstiem liftā saprata, ka  randiņš beigsies veiksmīgi

Offline Bruklyn

  • Posts: 578
  • Vairāk nesaprotu vadus
    • View Profile
    • www.outlawgarage.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #2831 on: June 15, 2012, 17:14:22 »
Quote
Mazs zēns jautā mammai: - Mamm, kāpēc es esmu melnādains, bet tu balta? - Labāk nejautā. Atceroties to ballīti, esi laimīgs, ka nerej

Landija

  • Guest
Re: Humors un satīra
« Reply #2832 on: June 16, 2012, 17:36:28 »
Viņas dienasgrāmata:
 
 Šovakar mans vīrs uzvedās dīvaini. Mums bija plāns aiziet uz smalku restorānu romantiskās vakariņās. Šodien visu dienu kopā ar draudzenēm biju šopingā, tādēļ nedaudz nokavēju, taču viņš par to neizteica nekādas piezīmes. Sarunas diezko nevedās, tāpēc piedāvāju viņam aiziet uz kādu klusāku vietiņu, lai aprunātos. Viņš piekrita, taču viņš tik un tā bija kluss. Kad es jautāju, kas pie vainas, viņš atbildēja:"Nekas, viss ir kārtībā. " Jautāju vai es esmu vainīga pie tā ka viņš ir apvainojies. Viņš teica ka neesot apvainojies, un ka tam neesot nekāda sakara ar mani, un man par to nebūtu jāuztraucas. Mājupceļā es pateicu ka mīlu viņu. Viņš uzsmaidīja un turpināja vadīt auto. Es nespēju izskaidrot viņa uzvedību...nesaprotu, kādēļ viņš neteica ka mīl mani..Kad mēs nokļuvām mājās, man likās ka esmu viņu zaudējusi pavisai, tā itkā viņš ar mani vairs neko negribētu darīt kopā. Viņš klusi apsēdās un vienkārši skatījās TV. Viņš vēljoprojām izskatījās norobežojies un nelaimīgs. Beidzot pēc ilgi klusumā pavadītā laika, es nolēmu iet gulēt. Aptuveni pēc 15 minūtēm viņš arī nāca gulēt, bet vēljoprojām bija distancēts un atturīgs. Kad viņš aizmiga es sāku raudāt...es nezinu ko lai dara. Esmu gandrīz 100% pārliecināta ka viņš domā par kādu citu....mana dzīve ir katastrofa..
 
 Viņa dienasgrāmata:
 
 Nevarēju iedarbināt moci....vēljoprojām nesaprotu, kur pie velna tur ir problēma...itkā visu pārbaudīju, bet bez rezultātiem. Rīt uz servisu.

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #2833 on: June 17, 2012, 02:00:41 »

Offline zelch

  • Posts: 620
  • f3 ,ML
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #2834 on: June 17, 2012, 13:06:15 »