Author Topic: Humors un satīra  (Read 1828215 times)

Offline GuciiC

  • Posts: 3069
  • braucu ar IS 200; CB500 un celi pa asfaltu
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1620 on: August 10, 2011, 18:02:11 »
Tā nav Moggy ar suni ?!  :muri: :shura:


Bljin...kaads jau nofocheejis....nu izpaliek viss paarsteiguma moments..... :aiwa:

aaa nevaru beigt smieties par to bildi  :rofl: :rofl:

 :D :D :D
HA HA HA...uzriidiishu tev kaakamreiz savu puuku laaci - es paskatiishos kaa tev smiekli naaks.. :P

es domāju, ka Te daudzi samaksātu, lai redzētu Tevi tajā kostīmā staigājot pa parku ar Puupiiiiiiiiiiiiiiiiii (ju) :D
Some people just need a high-five......in the face.........with a chair

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1621 on: August 10, 2011, 18:05:01 »
Floppy :D
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Landija

  • Guest
Re: Humors un satīra
« Reply #1622 on: August 10, 2011, 21:16:12 »
Es nesaprotu, ir tiešām tik grūti iemācīties Popija vārdu? :D

Offline Moggy

  • Posts: 898
  • Dzeltenu auto + Popiju pakaļējā benķī.....
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1623 on: August 10, 2011, 21:40:33 »
Es nesaprotu, ir tiešām tik grūti iemācīties Popija vārdu? :D
nu, nu...atslaabsti...tas jau nav trakaakais kas ir dzirdeets.. :D :D :D
Es šad tad lidoju uz slotas, jo man vajag atpūtināt spārnus...

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #1624 on: August 10, 2011, 21:47:58 »
Labākais biaj laikam no Gačo "Pupi" ! :muri:

Offline Capone

  • Posts: 1416
  • 7ser
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1625 on: August 10, 2011, 22:45:54 »
KTM pro rider  X-games freestyle champion

Offline GuciiC

  • Posts: 3069
  • braucu ar IS 200; CB500 un celi pa asfaltu
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1626 on: August 10, 2011, 23:50:36 »
Labākais biaj laikam no Gačo "Pupi" ! :muri:

a kā Tev šķiet, ko es tur uzrakstīju augstāk  ??? :D
Some people just need a high-five......in the face.........with a chair

Offline osiic

  • Posts: 2304
  • neko nezinu...
    • View Profile

Offline Capone

  • Posts: 1416
  • 7ser
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1628 on: August 11, 2011, 19:58:07 »
KTM pro rider  X-games freestyle champion

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1629 on: August 11, 2011, 21:07:37 »
London, here I come  :muri:

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1630 on: August 12, 2011, 12:12:27 »
 :shura:

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1631 on: August 12, 2011, 13:28:20 »


OHIO:


Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1632 on: August 12, 2011, 14:10:08 »
Populārākā spēle, ko spēlē Daugavpilī ir - Atrodi Latvieti !!
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #1633 on: August 13, 2011, 20:58:40 »
zagts no pūdera bet tāpat labs


Kā izgāja Zigim
 
 „Davaj Zigi būs jautri, ka es tev saku, visa klase tur būs, tāpēc tev arī tur noteikti jābūt”, klasesbiedri nemitīgi mēģināja Zigfrīdu pielauzt ierasties uz pēdējo skolas diseni, kā nekā skola drīz beidzas un notūsēt visiem kopā vajadzētu. Zigfrīds negribīgi šķobīdamies visbeidzot piekrita klasesbiedru ilgajiem centieniem. Zigis bija klases baltais zvirbulis, kas nebija tas izlecējs, klases āksts vai ar oratora dotībām. Viņš lieku nekad nerunāja un vienmēr sēdēja klasē savā nodabā vērojot pa logu dabu vai klasē notiekošās ākstīšanās. Vienīgā reize, kad pār Ziga lūpām šļācās rupjības, bija tad, kad ģeogrāfijas stundā, klasesbiedrs Māris, ielipināja viņa tumši brūni kuplajos matos huba-bubu. Tad gan Zigfrīds sāka trakot. Viņš piecēlās stāvus, savilka plaukstu cieši kopā un atvēzējoties izbļāva, „Bļe tu j!@#$nais pimpi”!!!
 
 Diskotēkas vakarā Zigis bija nervozi uzvilkts, jo galu galā tā būs viņa pirmā disene skolas laikā. Vairākas reizes, viņš minstinājās vai tomēr iet vai neiet. Sēžot gultā un cītīgi graužot ar zemi netīros nagus, viņš ievilka dziļu elpu, piecēlās un teica, „Ir jāiet”. Pieglaudis matus pie pieres un saķemmējis tos uz vienu pusi, uzvilcis tēva sarkanzilo rūtaino kreklu, kas tika rūpīgi sabāzts gaiši brūnajās velveta biksēs, sašņorējis savas brūnās ādas kurpes, viņš varēja doties uz veikalu. Klasesbiedri teica, lai paķerot aliņu kādu līdz. Tā kā Zigis vienīgais, ko dzēris ir bērnu šampanietis uz Jauno gadu, tad viņš nopirka veikalā vienīgo ko zināja, tā bija divlitrīgā, stiprā apīnīša pudele, to viņš bieži ir redzējis, kā tēvs ar draugiem kabināja.
 
 Iesoļojis diskotēkā, nevienam nepamanot ienesis jakā paslēptu aliņu, Zigis nu varēja izlūkot notiekošo. Redzējis, kā pārējie klasesbiedri deju placī dejo mūzikas ritmā, viņš nosēdās kādā klusākā stūrītī, atkorķēja aliņu un dzerot to, sita knipi mūzikas ritmā. Dziesmām mainoties un aliņam tukšojoties, Zigis ar vien aktīvāk kustējās mūzikas ritmā, uz sejas jau bija uzmeties pāļa smaids un iedzerot kārtējo alus muti viņš glāstīdams apinīša etiķeti noteica: „Kur tu biji agrāk mans draugs”. Pēkšņi sajutis sevī drosmi un potenciālu, viņš piecēlās kājās un ar apinīti streipuļoja uz deju placi. Rokas gaisā lēkādams un kustinot gurnus, viņš sajutās pārlaimīgs, tā, ka laime parāva uz augšu un viņš novēma tēva kreklu un arī uz biksēm mazliet tika. Viņš noslaucīja muti piedurknē, pacēla galvu un ieraudzīja, ka malā ir nosēdušās trīs skolas seksīgākas meitenes. Tajā mirklī Zigis kautrīgumu nepazina. Viņš satvēra aliņu ciešāk un grīļodamies devās un viņu pusi. Atstreipuļojis pie viņām un ar skaļu soli pret zemi piesisdams, pārtraucis viņu sarunu. Viņš ierunājās, „Bļeģ..”. Kad visas pavērsās pret viņu, Viņš izstiepa roku ar apinīti pret smukāko no tām trijām un sacīja, „Bļe.. še cūka iepis alu”.  Un tas arī bija pēdējais, ko Zigis no tā vakara atcerējās.
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline Viks

  • Posts: 1697
    • View Profile
    • Streetfighters
Re: Humors un satīra
« Reply #1634 on: August 13, 2011, 22:32:46 »
:D