Author Topic: Humors un satīra  (Read 1828285 times)

Offline Moggy

  • Posts: 898
  • Dzeltenu auto + Popiju pakaļējā benķī.....
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #900 on: September 28, 2010, 15:32:22 »
Vīra un sievas saruna:
- Mīļā, ar prezervatīvu, tā nav krāpšana!
- Nu tad, dārgumiņ, ar klusinātāju, tā nav slepkavība.

- Dakter, es savu sienu apmierinu katru nakti sešas reizes. Es esmu superīgs, vai mežonis?
- Jūs esat mūldoņa!


 - Sintij, kāpēc tu klusē?
- Gribu un klusēju!
- Paskat...Grib, bet klusē!


Vīrs sievai pēc seksa jautā:
 - Vai tu atkal izlikies?
Sieva:
- Nē, šoreiz es tiešām aizmigu....


Vīrs raksta sievai īsziņu:
- Dārgā, šodien radio ziņoja, ka policija ir apcietinājusi garīgi nelīdzsvarotu sievieti. Piezvani, es taču uztraucos..
Es šad tad lidoju uz slotas, jo man vajag atpūtināt spārnus...

Offline k-k

  • Posts: 2986
  • Visu kam neslīd sajūgs un pak.bremzes :D
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #901 on: September 28, 2010, 15:44:52 »
<a href="http://www.youtube.com/v/iVExD-Fz688&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/iVExD-Fz688&amp;</a>
Vnk, ideala atpuuta :D
Zajebiste Street Terror

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #902 on: September 28, 2010, 21:06:54 »

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #903 on: September 28, 2010, 22:14:02 »
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #904 on: September 28, 2010, 22:34:13 »

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #905 on: September 28, 2010, 22:36:56 »
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #906 on: September 28, 2010, 22:46:50 »
Kaadaa zinjaa visatljautiiba?
Full Throttle

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #907 on: September 28, 2010, 22:49:30 »
nu tikai kaukādu pusgadu atpakaļ izmainija to punktu ka mentam nau jāpaskaidro kapēc ir apturējis agrāk bija jāpaskaidro ja es paprasiju apturēšanas iemeslu
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #908 on: September 28, 2010, 22:53:57 »
Visatljautiiba ir taa mudaka dirshanaas. ļaundari bija ljoti adekvaati un uzraadiija savus dokumentus. Saaksim ar to, ka nekas vinjam nav jaapaskaidro - var aiztureet liidz 72h personiibas noskaidroshanai. Pamatojums? da hotj izskataas, ka Tu esi liidziigs kaadam mekleeshanaa. Pats vainiigs, ka nav dokumenti liidzi. Tas, ka ļaundari neiemeta sito sarunaa, jaa, ļaundari probleema, bet visatljautiiba te veciit ir tikai no taa "gudraa" kretiinelja puses. Un es atceros to lietu./ Tur bija avaarija, jeb aatruma paarsniegshana , vadiitaajs bija vafelee un sitas bija k-kaads vinja advokaats = kstati ieradaas arii pimpii totaalaakajaa un gudri spreegaaja.. zeel tikai, ka suudiigs advokaats - pats likumu nezina.. Taadeelj arii meegjinaaja piepisties deriiguma terminjam aplieciibai, jo citam, kam piepisties nebija.. taa luuk..
Full Throttle

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #909 on: September 28, 2010, 23:00:00 »
pieņemsim ka tev ir taisnība bet neuzskatu ka tas zaļais lohs kas dzīvo uz mana kakla (no maniem nodokļiem) var mani apturēt bez iemesla un prasīt dokumentu
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #910 on: September 28, 2010, 23:06:25 »
tur bija garaaka filminja bai ze vei.. kr4 neatceros - tolji avaarija, tolji aatrums, bet tika aptureets dzipa vadiitaajs. k-ko sazvaniija un peec 5 minuuteem uzradaas sitas briinums, saaka tipa kaa garaamgaajeejs ar jautaajumiem, kaadeelj aptureejaat, cho za nahuj. Un saaka kachaat pravas. C_P uzdeva jautaajumu, vai vinsh ir vadiitaajs, kaadaa noluukaa intereseejas, tas turpinaaja kachaat. Tad arii paluudza dokumentus. Pieveers uzmaniibu, ka C_P saveejos uzraadiija peec pirmaa pieprasiijuma. Un nav vinji lohi. Vinji dara savu darbu. Pie tam, shie to dariija normaali. Jaa, zinu, ka daudzi ir :gay:, bet ne visi. Ja Tu uzskati, ka VISI ir lohi un kretiini, tad probleemu meklee sevii ;)
Full Throttle

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #911 on: September 28, 2010, 23:08:09 »
un neiet runa, ka bez iemesla. 98% gadiijumos iemesls ir. Tas, ka Tu esi vafelee un miiz pievaartee un Tevi savaac = protams, ka Tev liksies, ka ne suuda neesi izdariijis.. Bet taa gluzhi nebuus.. Lielaakajaa daljaa mees pashi esam vainiigi.. protams, ka ir arii kretiini, kuri sleepjas uz salu tilta aiz stabiem.. bet tie ir mazaakums ;)
Full Throttle

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #912 on: September 28, 2010, 23:11:43 »
ši nau īstā sadaļa kur to apspriest ceļinieki ir lohi un man tu pretējo neiestāstīsi jo manu vārdu no tiesībām protokolā norakstīt nemāk un satiksmes noteikumus arī viņi nezin ir pirādijies ne vienu reizi vien.
necepies un neaizstavi viņus, ja esi viens no viņiem saprotu tevi bet man vienalga
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #913 on: September 28, 2010, 23:21:24 »
neesmu es no taas puses. jaa, esmu maaciijies un daudz bijushie dienesta biedri tur straadaa.. bet tev veciit ir stereotipi.. un daudz ;) tik pat labi Tu esi lohs, kretiins un atsaldenis, jo brauc ar mopedku.. Tu tak lido uz 200 pa centru, pa preteejo joslu, starp mashiinaam, triec nost pendzhas uz gaajeeju ietveem, lauz katru dienu pa 25 spoguljiem un laidies no mentiem.. ne? neko es sheit neattaisnoju - vnk besii stereotipi ;)
Full Throttle

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #914 on: September 28, 2010, 23:22:36 »
nu +1 Kidd.
vairs nav tads bezpridels ka agrak un zalie ir gana korekti ja neesi pats ka lops uzvedies. ja brauka vafele un kacha pravas tad atzistu ka tadus vajag atsist un tapat zalos kas sezh kruumos un gaida naliku nevis izraksts protokolu par teemu.
viens prieks ka del krizes viniem bendzinam maz naudas un ekpipzas ir prognozejamos laikos un vietas  :muri: