Author Topic: Humors un satīra  (Read 1827895 times)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #885 on: September 14, 2010, 09:20:53 »
Quote
- Mammu, vai tu aptver, ka tavs kažoks ir kāda nelaimīga dzīvnieka šausmīgu moku rezultāts? 
- Nerunā tā par tēvu!


--


Sludinājums - Meklēju vīru! Atradīšu - nositīšu!

--

Ja ļaundari neņem naudu, tad pasmaidi un pasveicini radus un draugus, kas skatās raidījumu "Degpunktā!"

--

..«Папа, я замуж не выйду, — я с вами жить буду!» — «Не смей угрожать отцу!»

--





Offline k-k

  • Posts: 2986
  • Visu kam neslīd sajūgs un pak.bremzes :D
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #886 on: September 14, 2010, 11:44:10 »


4.septembra The Economist  :rofl:
Zajebiste Street Terror

Offline Sad

  • Posts: 2324
  • Kawasaki zx6r
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #887 on: September 15, 2010, 00:09:02 »
Čalis iet pa ielu, pie bāra ierauga  izkārtni kurā teikts: "Alus par brīvu, ja izturēsi 3 pārbaudījumus." Tā nu viņš iet iekšā un prasa bārmenim, kas tie par pārbaudijumiem. Bārmenis
atbild:
"1.Tev ar vienu piegājienu
jāizdzer 1litrs piparu tekilas.
2. Pieliekamajā ir aligators ar
sāpošiem zobiem, tev tie jāizrauj
ar plikām rokām.
3. Augšā ir meitene, kurai nekad
nav bijis orgasms, tev arī tur
jāizdara viss kā nākas."
Čalis atbild, ka tas ir par traku un viņš to nedarīs, bet pēc neilga laiciņa, kad kondīcija jau sasniegusi līmeni, nobļauj: "Kur ir tā
tekila!" Ar asarām acīs izdzer tekilu un jau iet pie aligatora.
Pēc kāda laiciņa bāra viesi dzird briesmīgu skaņu, kādu nekad vēl nebija dzirdējuši. No pieliekamā iznāk puisis, viss galīgi saskrāpēts,
un prasa: "Nu, kur ir tā meitene
ar sāpošajiem zobiem?"

The only easy day was yesterday

Offline Kobe

  • Posts: 1085
    • View Profile
VRVS

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #889 on: September 16, 2010, 09:39:08 »
Tēvs, mamma, Jānītis dzīvo vienistabas dzīvoklī. Dzīvoklī mēbeļu nav daudz, tāpēc visa ģimene guļ vienā gultā – sienmalī Jānītis, vidū tētis, malā mamma.Algas dienā tētis atnāk mājās jau „iesildījies” un, lai mamma nerātos atnesis pudeli šampanieti. Mamma nospriež, ka tētim jau pietiek un ieliek pudeli ledusskapī. Vakarā visi jau noliekas gulēt. Pēc brītiņa tētim sagribas vēl „ieņem uz krūts” un viņš mēģina virzīties mammai pāri. Mamma brīdina:- kuš Jānīts vēl neguļ!Tā vairākas reizes, līdz tēta vēlēšanās iedzert paliek stiprāka par mammas brīdinājumu. Tētis pieceļas, ieiet virtuvē, paņem šampanieti, ieiet vannas iastbā un taisa vaļā pudeli. Pudeles korķis izlido ar pamatīgu paukšķi, kurš skaļi atbalsojas apklusušajā mājā. Jānītis gudri nosaka mammai:- tā iet kad tētis GRIB, bet tu nedod, tagad vai nu nošāvās, vai nu olas pārsprāga.

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #891 on: September 22, 2010, 09:41:58 »
 :shura:
 

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #892 on: September 22, 2010, 15:02:04 »


Vīrs pārnāk mājās no darba, un durvīs viņu sagaida noraudājusies sieva, kas sūdzas: "Šis mūsu aptiekārs... viņš mani šorīt tik briesmīgi apvainoja..." Vīrs, ne vārda neteicis, ar sažņaugtām dūrēm metas pie aptiekāra. Tas, viņu ieraudzījis, saka: "Vispirms ļaujiet man paskaidrot: Šorīt man nedarbojās modinātājs, un es pamodos vēlāk nekā parasti. Nepabrokastojis es metos uz garāžu un tur atcerējos, ka visas atslēgas esmu atstājis mājās. Nācās virtuvē izsist stiklu, pie reizes sagriežot roku. Pa ceļam uz darbu zaļā draudze mani sodīja par ātruma pārsniegšanu, un desmit minūšu brauciena attālumā no aptiekas pārplīsa riepa. Kad es beidzot tiku līdz darbam, mani tur gaidīja vesels bars pircēju. Es sāku viņus apkalpot, un tad bez apstājas sāka zvanīt telefons. Mēģinot pārplēst tūtiņu ar sīknaudu, es visu tās saturu izbēru uz grīdas. Nometies uz ceļiem, vācu naudu kopā, tad atkal sāka zvanīt telefons, un es, ceļoties kājās, sasitu pakausi pret kases aparāta malu. Grīļojoties no trieciena, aizskāru plauktu, uz kura atradās dārgas smaržas, un puse pudelīšu nokrita uz grīdas un saplīsa. Bet telefons tikai zvanīja bez apstājas. Kad es beidzot pacēlu klausuli, izrādījās, ka zvanītāja ir jūsu sieva. Viņa gribēja pajautāt, kā rīkoties ar taisnās zarnas termometru, kuru iepriekšējā dienā pie manis bija nopirkusi. Un es viņai laipni un skaidri to arī izstāstīju!"



No zoodārza aizbēdzis zilonis.
Policijas iecirknī atskan zvans:
-Man dārzā stāv milzīga,pelēka žurka!
-Un ko viņa dara?
-Ar asti plūc kāpostus.
-Un ko ar tiem dara?
-Kungs,jūs neticēsiet!





« Last Edit: September 22, 2010, 15:03:52 by Māšele »

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #893 on: September 22, 2010, 15:04:47 »
ai bļāāāāāāāāāāāāāāāāāā
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #894 on: September 22, 2010, 15:09:28 »
- Berniba man bija iesauka Arbuuzs.
- Kapec? Tapec ka resns biji?
- Nee. Tapec ka no manis visi miiza.  :shura:

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #895 on: September 23, 2010, 19:22:08 »
Metinātājs Bērziņš visu mūžu dusmojās uz vecākiem. Nu kurš normāls cilvēks dod bērnam vārdu Metinātājs?

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #896 on: September 23, 2010, 20:06:05 »
MB šito nedrīkst skatīties - a to atkal noķers rūpi !  :shura:
<a href="http://www.youtube.com/v/Fnd-rskA8Ls?fs=1&amp;amp;hl=en_US" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/Fnd-rskA8Ls?fs=1&amp;amp;hl=en_US</a>

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #897 on: September 23, 2010, 20:19:28 »
izskatās,ka te kāds cits jau ir rūpi noķēris  :aiwa:

Offline cepums

  • Posts: 1009
  • Maiga, liega dvēsele
    • View Profile
Место женщины на кухне… где она сидит в удобном кресле, задрав ноги, пьет вино и смотрит, как муж готовит ужин.

Offline skapis

  • Posts: 814
  • Braucu pa zāli!
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #899 on: September 25, 2010, 13:07:47 »
Mmm, Pažars??? http://www.kasjauns.lv/lv/news/ugunsdzeseji-pilna-ekipejuma-dejo-sudmalinas&news_id=29398  :D
Beidzot pozitiiva attieksme no priekshnieciibas, bet nu es domaaju, ka vinjiem  tajos balonos ne tikai skaabeklis :D