Author Topic: Humors un satīra  (Read 1827851 times)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #855 on: September 09, 2010, 23:00:45 »
Zaļie zemnieki ? Da tu esi debīls par lemču balsot ?! Tikpat labi var balsot par nelaiķi klopu vai haritonovu ! Tie tipa ar atbildēja par kārtību rajonā !  :aiwa:

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #856 on: September 10, 2010, 07:02:29 »
kas ar ZZS? ta vispaar - ibio= par ko balsot sogad? visi vecie pedi jaunaas kuliitees

kas Tev ZZS, romantiskas atminas tapat ka man par laukiem, kad celies no rita, ārā ceļās migla, sāk spīdēt saule, Tu uzkurbulē traktoru... That alll... Viņi ir zaudējuši... Ok., tur viņējo Dūklavs, pa temu, bet nu Tu jau zini viens nav karotājs. Tas, katra saraksta ir kads ok., cilveks, tikai jautajums cik daudz no viniem tiks un talak gribes ko darit
paskaties visus sarakstus, vismaz kurus zini. Izverte cik vini daudz dirs, balstoties uz savam zinasama un vai ir sasmucejosies vai ne, un vai ko ir izdarijusi. Paskatoties vienas velesanu debates balstoties uz savam zinasanam un pieredzi es sapratu ka  viņiem visiem nav globāla redzējuma uz lietām. Vopšem par to es gari rakstīt negrbu, ja kādam ir interese es varētu klātienē argumentēt pastāstīt.
P.S Tevzemiešu Tabūns ir vispār vecs kroplis kam vieta sen kapā, kurš galīgi nefiltrē tirdziņu.
P.P.S. tas jau nav prikola topika posts
P.P.P.S cik atceros par ticibu, politiku, gaumi un ko tur vel labais tonis tomer ir ka nekasas,

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #857 on: September 10, 2010, 07:04:08 »
Zaļie zemnieki ? Da tu esi debīls par lemču balsot ?! Tikpat labi var balsot par nelaiķi klopu vai haritonovu ! Tie tipa ar atbildēja par kārtību rajonā !  :aiwa:
Lemča ir ok., drēbi zina, :shura:, klops vispār bija narkomāns, haris just bokseris ar atdaudzītām smadzenēm.

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #858 on: September 10, 2010, 08:21:55 »
a par ko tad balsot? es reaali no politikas esmu ahuuuuuna taalu. Nav ne mazaakaas nojausmas kur krustinju ievilkt
Full Throttle

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #859 on: September 10, 2010, 09:24:16 »
Par sljresarju protams :D >:D , un visiem viss buus cieti :D
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #860 on: September 10, 2010, 09:36:55 »
a par ko tad balsot? es reaali no politikas esmu ahuuuuuna taalu. Nav ne mazaakaas nojausmas kur krustinju ievilkt

pirms velesanam uzprasi. mes tev pateiksim. jo viss kas vel var mainities

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #861 on: September 11, 2010, 15:55:33 »
Quote
Elektropreču veikalā:- Jums pagarinātāji ir?- Kā pagarinātāji?
--
Mīļās sievietes, nepiedāvājiet izvēli: “Es vai šņabis!” Jūs sev neatstājat ne mazāko iespēju.
--
Jānītis ar Maijiņu lasa zoologijas mācību grāmatu un par kaut ko aktīvi strīdās ik pa brīdim pieminot vecmāmiņu. Vecmāmiņa, priecājoties, ka bērni uzskata viņu par pietiekami zinošu un autoritatīvu personību iet pie mazajiem un piedāvā izskaidrot strīdīgo jautājumu. Uz ko Jānītis jautā:- Vecomāt, vai tev ir menstruācijas?- Nav gan, Jānīt.- (Maijiņai) Nu lūk, es taču teicu, ka viņa ir tēviņš!
--
- Mīļais, vai tiesa, ka man acis ir zilas kā debesis?- Aha- Un lūpas sarkanas kā rozes?- Aha- Ak, mīļais, kā man patīk, ka tu tādus dzejiskus epitetus man velti.
--

« Last Edit: September 11, 2010, 15:57:04 by MIGs »

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #862 on: September 11, 2010, 22:20:10 »
Pie sievas ciemojās mīļakais,
    - Mīļumiņ, es izdomāju tādu kamasutras põzu, kura ļaus sasniegt baudas     kalngalus, bet ir viena poblēma tev tas runīgais papagailis jau   apnicis!   Ieraudzīs ar ko mēs nodarbojamies  Izpļāpās tak visu tavām   vīrām! Kaut   kas jaizdomā!...
    - Zinu nocirtīsim viņām mēli!
    Sieva satraukti,
    - Domāju kā nevajag, vienkārši uzmetīsim viņām segu uz būrīša, tā viņš   neko neredzēs un pēc pāris minūtēm aizmigs.
    Nu labi izlēma kā uzmetis segu, biki pagaidīs un tā vakarā sāksies   rotaļas. Nu vakarā čalis stāsta jauno baudas põzu.
    - Klausies tu nostāsies gultā uz galvas, ar platām kājām, tikmēr es     ieskriešos no otras istabas malas uzlekšu uz lustru un no lustras ar     salto ieslīdīnāšu tev!
    Papagailis bļauj - Bļ*Ģ NOCĒRTIET MAN MĒLI ES GRIBU ŠO REDZĒT!

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #863 on: September 11, 2010, 23:10:05 »
bljaaaa  :floor:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #864 on: September 11, 2010, 23:52:30 »

Landija

  • Guest
Re: Humors un satīra
« Reply #865 on: September 11, 2010, 23:53:01 »

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #866 on: September 11, 2010, 23:53:37 »
Acis kautkādas izvalbītas !  :rofl:

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #867 on: September 11, 2010, 23:54:05 »
Tu? :D

mati tumsi. un stanoks garaks.  :yo:

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #868 on: September 11, 2010, 23:54:49 »
Paprasi MIgam, viņam labāk zināms :D

Offline laurichh13

  • Posts: 1226
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #869 on: September 11, 2010, 23:58:35 »
Tu? :D

mati tumsi. un stanoks garaks.  :yo:
es jau negribu jaukties svešās atiecībās , bet šita mb vel pa muti var atrauties, jo tīri teorētiski Tev nevajadzētu zināt šīs nianses ;)
26697542