Author Topic: Humors un satīra  (Read 1827950 times)

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3645 on: January 04, 2013, 16:47:01 »
Uztaisam labāk viņam moci par fiksīti :aiwa:
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #3646 on: January 04, 2013, 16:51:03 »
Ar pedāļiem ?!  :aiwa:

Offline osiic

  • Posts: 2304
  • neko nezinu...
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3647 on: January 04, 2013, 17:20:30 »
Uztaisam labāk viņam moci par fiksīti :aiwa:

Matainais... atceries ka tavs mocis ir garaazhaa un tev nav atsleegas :bita: :bita: :bita:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3648 on: January 04, 2013, 17:22:00 »
ES dzirdēju..."DEDZINAM"?   :yahoo: :super: :bigok:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline osiic

  • Posts: 2304
  • neko nezinu...
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3649 on: January 04, 2013, 17:22:17 »
ES dzirdēju..."DEDZINAM"?   :yahoo: :super: :bigok:

Jep :aha:

Offline ronis

  • Posts: 5772
  • braucu ar muti, jo man skauž!!!
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3650 on: January 04, 2013, 17:31:34 »
Gacho, nebaidies, es aiziešu uz to dedzināšanas pasākumu un čurāšu virsū, lai nenodeg  8)

Pateiksies vēlāk!  :aha:
Histērisks alkoholiķis, labākajos gados!!!

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3651 on: January 04, 2013, 17:32:16 »
beidzie shito naida kurinasanu  :muri:

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #3652 on: January 04, 2013, 17:32:20 »
Roni :carzy:  :super: :rofl:

Offline Didii

  • Posts: 619
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3653 on: January 04, 2013, 18:49:18 »
beidzie shito naida kurinasanu  :muri:
Ļaunumu pie malas - esiet pozitīvi  :yahoo:

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3654 on: January 04, 2013, 19:59:48 »
Kādēļ gan lai tu aiztiktu manus matus?
Es jau neizplatu kaut kādu sūdu attiecinot to uz tevi, tas ir tavs pēdējā brīža lauciņš.
Ja jau esi tā ieciklējies uz to, tad lūdzu sāc balstīt uz konkrētiem faktiem, jo teikšu godīgi, apriebies tas jau ir sen.

eu, nu beidz tak apvainoties kā pumpains tīnis, iemācies humoru
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3655 on: January 04, 2013, 20:27:41 »
cikos vakarā uguns šovs? :aiwa:

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3656 on: January 04, 2013, 20:43:58 »
 ;D
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #3657 on: January 04, 2013, 22:09:43 »
Osītim & Gačo !
Quote from: Cehs.lv
Agrākajos laikos bija zemnieki un muižkungi, tad strādnieki un fabriku īpašnieki, tad strādniekus pārkristīja par proletāriešiem, kas draudzīgi savienojās, un tautu iedalīja parastajos cilvēkos un nomenklatūrā. Tad viss sabruka, nāca deviņdesmitie, daži kļuva bagāti, citi zaudēja visu… vārdu sakot, vēsture atkārtojās, jo pasaulē vienmēr pastāvējusi šķiru sabiedrība. Un ziniet, tā pastāv arī starp hipsteriem. Esmu pavadījis daudz laika tos pētot, esmu dzēris daudz kafiju Miera ielas kafejnīcās, izbaudījis vietējos ekoloģiskos ābolu vīnus Kalnciema ielas tirdziņā, klausījies lekcijas mākslas centrā kim? un darījis daudz dažādu lietu, lai tuvāk iepazītu hipsterus. Esmu izsecinājis, ka starp hipsteriem pastāv sekojošās šķiras: JAUNHIPSTERI
Pazīmes:
 Naudas trūkuma mocīts hipsteris – staigā caurās biksēs nevis tāpēc, ka tas ir stilīgi, bet tāpēc, ka vienīgās bikses ir nolietotas un noplukušas. Saka, ka neēd gaļu ideoloģisku apsvērumu dēļ, bet īstenībā neēd gaļu, jo knapi var atļauties pat kartupeļus. Neiet uz populārām hipsteru pulcēšanās vietām, piebilstot, ka tās ir pārāk mainstream (ja atļaujās iziet ārpus mājas, sēž rajonā lētākajā dzērājbārā vai studentu kafejnīcā), lieto Nokia 5210, jo viedtālruņi esot pārāk mainstream. Klausās Radio 101 un Radio Naba. Dzīvo komunālā dzīvoklī ar līdzīgi domājošiem, labprāt pie krūzes šķistošas Nescafe apspriež aktualitātes mūzikas dzīvē. Raksta smeldzīgu dzeju un spēlē ukuleli.
Nodarbošanās:
 
Iesācis studēt jau piekto mācību programmu (iespējams, kultūras vadību, arhitektūru, mākslas vēsturi), jo neviena no iepriekšējām izglītībām nav ļāvusi attīstīt radošumu un atbrīvot kreatīvo garu. Strādā naktsmaiņas kādā nekvalificētā darbā (piemēram, par krāvēju preču šķirotavas punktā).
Sapņi:
 
Atrast darbu kādā radošā profesijā, pelnīt gana daudz naudu, lai varētu ēst gaļu, iet uz populārām hipsteru pulcēšanās vietām un nopirkt viedtālruini. Publicēt savu dzejoļu krājumu, atrast sevi.
HIPSTERI VULGARIS
Pazīmes:
 
Cenšas apgrozīties pareizajās aprindās un būt uz svarīgiem atklāšanas pasākumiem. Var atļauties reizi nedēļā uzdzīvot kādā klubā („Piens” un „Pērle” ir allaž populāras izvēles), kā arī pāris reizes nedēļā padzert kafiju kādā omulīgā lasītavā-kafejnīcā. Mīl tērpties oriģinālos „rokdarbos” un pārsteigt ar savu izskatu. Seko līdzi aktualitātēm un trendiem, daudz lasa ārzemju žurnālus, lai censtos izzīlēt nākamo Latvijā populāro trendu un būt pirmie (tā kā visi Hipsteri Vulgaris pārstāvji lasa tos pašus ārzemju žurnālus, katra gadalaika sākumā var sastapt ļoti daudz identiski ģērbtus „trendīgus” Hipsterus Vulgaris). Klausās mazpazīstamas grupas, kuras vēl nav kļuvušas pavisam populāras. Arī šīs grupas meklē ārzemju žurnālos. Daudz lieto tviteri un citus sociālos portālus, lieto viedtālruni. Gatavs ilgi strīdēties par to, kurš viedtālrunis ir labākais (informācija par jaunumiem tehnoloģiju frontē pārsvarā tiek iegūta no Krizdabza bloga). Dzīvo mazā vienistabas vai divistabas (atkarībā no tā, vai ir partneris) dzīvoklī Āgenskalnā, Grīziņkalnā vai centrā. Ja dzīvoklī ir malkas apkure, tas tiek pasniegts kā kaut kas pozitīvs un īpašs.
Nodarbošanās:
 
Strādā vai nu radošajā industrijā (piemēram, par pārdevēju modes blogeri, projekta vadītāja asistentu reklāmas aģentūrā), vai nu pozicionē savu parasto amatu kā kaut ko radošu („Es nodarbojos ar SEO, kas ir principā tas pats, kā strādāt reklāmas āgentūrā. Un es rakstu daudz tekstus”).
Sapņi:
 
Kāpt pa karjeras kāpnēm labdabīgā un videi draudzīgā veidā, dibināt savu uzņēmumu, kļūt par multimākslinieku, kā hobiju atvērt mazu veikaliņu, kas tirgo ekoloģiskus produktus. Vēlas būt trendsetter, kāro Hipsteru Lorda pozīciju.
HIPSTERU LORDI
Pazīmes:
 
Hipsteru Čaks Noriss. Tas, ko Hipsteru Lords šodien uzvilks, jau rīt būs jaunākais modes kliedziens. Tā nepazīstamā grupa, par kuru viņš kādā ballītē izteiksies, jau nākamajā dienā skanēs Radio 101. Ja iegādāsies pundurcūku, nākamajā dienā pundurcūkas Latvijā būs deficītprece. Saka, ka nealkst uzmanības, bet iekšeji priecājas, kad Privātā Dzīve publicē viņa bildes. Lai arī uztur ironisku un „man-viss-ir-vienalga-man-vienalga-ko-citi-domā” pozu, Hipsteru Lords mīl sabiedrību, kas viņu dievina, un tāpēc aktīvi piestrādā pie sava tēla uzturēšanas un veidošanas. Mīl iedzert (pārsvarā tikai dārgus dzērienus), reizēm atļaujas paniekoties ar narkotiku karalieni – kokaīnu. Ārēji labsirdīgs, bet īstenībā cinisks mahinators, kas aizkulisēs centīsies iznīcināt potenciālus un esošus konkurentus/pretiniekus. Dzīvo lielā mansarda dzīvoklī centrā, ir turīgs vai pat bagāts.
Nodarbošanās:
 
Veiksmīgas reklāmas aģentūras dibinātājs, arhitektu biroja vadītājs, vai tamlīdzīgs ienesīgs amats. Reizēm piestrādā par DJ, varbūt atver un uztur mazu veikaliņu vai kafejnīcu/krodziņu, vienkārši tāpat, jo viņš to var atļauties.
Sapņi:
 
Turpināt dzīvot šādu dzīvi, nepārvērsties par Vechipsteri.
VECHIPSTERI
Pazīmes:
 
Izskata ziņā lidzinās Jaunhipsteriem, tikai divreiz vecāki. Ir transcendējuši tādas ikdienišķas lietas kā mazgāšanos. Mīl sabiedrību, tāpēc pavada brīvo laiku kopā ar līdzīgi domājošiem Vechipsteriem. Labprāt apspriež pagātni. Mūziku īpaši neklausās, jo mūzika ir tik ļoti mainstream un komerciālizējusies. Telefonu neizmanto, jo ir nonācis pie apziņas, ka dzīve bez telefona ir daudz vienkāršāka. Mīl svaigu gaisu, tāpēc reizēm nakšņo ārā, it īpaši vasarā.
Nodarbošanās:
 
Bez noteiktas nodarbošanās (un dzīvesvietas).
Sapņi:
 
Atgriezties jaunībā, bet tā kā tas sapnis šķiet nepiepildāms, sapņo atrast uz ielas piecīti.

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #3658 on: January 05, 2013, 00:02:53 »
Quote
Being the fastest rider on the street is like being the best swimmer in the kiddie pool.

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #3659 on: January 05, 2013, 00:10:34 »
Dirshana :P
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673