Author Topic: 10. jūlijs D-pils  (Read 88681 times)

Offline Mixy

  • Posts: 1249
  • KX450F/636
    • View Profile
    • nekā nav
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #135 on: July 11, 2010, 10:13:16 »
man filma pazuda pēc peldes... vairāk pilnīgi neko neatceros  :sadheadcratch:
peldējies viskijā? :lol:
- To Live Is To Die -

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #136 on: July 11, 2010, 10:27:52 »
alus un viskija maisījumā  :vine:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #137 on: July 11, 2010, 12:06:37 »
tagad tikai jāgaida bildes no Ixera... man gribas redzēt kas īsti tur ir noticis  :scruple3:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Bigman

  • Guest
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #138 on: July 11, 2010, 12:35:24 »
Tā, labdien...........

Esmu atgriezies materiālā agregātstāvoklī, bet- ne nesams, ne braucams........
Par to, kas notika autobusā, būs atsevišķa saruna, ja nebūtu Mazie Brāļi, tad es būtu smagāk pielējis mūli, jo Gacho norāva jumtu jau sen, Fasts koda ar mani , bet nez kāopēc uzdzēra alu, kas man vēl tagad nav saprotams, kā jamais pēc tāda kokteiļa vēl Mežciemā stāvēja pats uz savām kājām................
Megapaldies Jums visiem, ka uzbraucām šo paštēla spodrināšanas streetfighteru pasākumu. Tusons bija nejēgā kruts, palīgi man bija ahūnie, bez Jums, Gacho, Fast un Ixer, būtu krietni, nu, kā la pasaka-garlaicīgāk, vai??? :shura:

Paldies strīteru jaunajiem stuņķiem, tā tik turēt!!! :super: Vieni no nedaudzajiem frīkiem, kas gāž ar mo, nevis tikai ar muti un pirkstu galiem. Manā redzējumā, Jūs abi bijāt labi!!! :metal:

Paldies Feika sievietei par godaraxtu uzzīmēšanu un manis nogādāšanu mājās...(man domas dalās-vai viņa mani veda, vai tas bija haliķis... :hvz:), vismaz kāds mūsu dāmveidīgais arī bija kopā ar mums!!! Nu, ja neskaita karsējvāveres!!! :metal:

Un protams, paldies Mazajiem Brāļiem, viņi tiešām darīja to, ko prot vislabāk-gāza tajā ārprātīgajā karstumā ar tiem poketiem no sirds!!! :metal:

btw, visītim nebija ne vainas, ar to jau nebeidzās, kad mani izkrāmēja mājās, kaimiņš piefixēja, ka esmu atgriezies, un sauca ciemā. Labi, ka mājās bija tas tulčiks, ko dazi labi redzēja pa logu pie manis virtuvē. :shura: , tad nu ņēmu to aiz kakliņa, un gāju ciemos.............. psc, tur tad arī pazaudēju titrus, bet uz mājām pats atvilkos, tas jau bija 01:20, apmēram, un tagad ir krietni sūdīgi, nestādos priekšā, kā tikšu līdz mežamārim................

pagaid;am vissss, eju dušā.................

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #139 on: July 11, 2010, 12:46:28 »
Āaaa :rofl: :carzy:

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #140 on: July 11, 2010, 12:51:21 »
cik atceros... es vienu karsējvāveri aiz kājas vilku ūdenī... :love(9):   Nju tagad man ir skaidrojums kapēc šodien sāp visas maliņas... viskijs un alus dara savu...  pilnīgā pāli ratā raut ar labas izjūtas... liekās ka pacelsies gaisā  :giggle2: mugura ar sadegusi... šodien mocim klāt nevar skarties... knapi varu taisni parakstīt, kur vēl ar mo braukt. Es ļoti ceru ka nebija izveiktas kaut kādas netiklas darbības autobusā atpakaļbraucot. (es par karsējvāverēm) Bet ja arī bija - nju tad cerams ka nav apvainojušās :haha2:

nesaprotu tikai kapēc man ir Bigmana cepure mājās... :scruple3:
« Last Edit: July 11, 2010, 13:00:58 by fastarow »
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #141 on: July 11, 2010, 13:20:44 »
cik atceros... es vienu karsējvāveri aiz kājas vilku ūdenī... :love(9):   Nju tagad man ir skaidrojums kapēc šodien sāp visas maliņas... viskijs un alus dara savu...  pilnīgā pāli ratā raut ar labas izjūtas... liekās ka pacelsies gaisā  :giggle2: mugura ar sadegusi... šodien mocim klāt nevar skarties... knapi varu taisni parakstīt, kur vēl ar mo braukt. Es ļoti ceru ka nebija izveiktas kaut kādas netiklas darbības autobusā atpakaļbraucot. (es par karsējvāverēm) Bet ja arī bija - nju tad cerams ka nav apvainojušās :haha2:

nesaprotu tikai kapēc man ir Bigmana cepure mājās... :scruple3:

pielauju, ka tad kad Tu mezciema pamodies un drudziani lasiji alinus , savas mantas nejausi pagrabi cepuri.

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #142 on: July 11, 2010, 13:21:46 »
Tā, labdien...........

Esmu atgriezies materiālā agregātstāvoklī, bet- ne nesams, ne braucams........
Par to, kas notika autobusā, būs atsevišķa saruna, ja nebūtu Mazie Brāļi, tad es būtu smagāk pielējis mūli, jo Gacho norāva jumtu jau sen, Fasts koda ar mani , bet nez kāopēc uzdzēra alu, kas man vēl tagad nav saprotams, kā jamais pēc tāda kokteiļa vēl Mežciemā stāvēja pats uz savām kājām................
Megapaldies Jums visiem, ka uzbraucām šo paštēla spodrināšanas streetfighteru pasākumu. Tusons bija nejēgā kruts, palīgi man bija ahūnie, bez Jums, Gacho, Fast un Ixer, būtu krietni, nu, kā la pasaka-garlaicīgāk, vai??? :shura:

Paldies strīteru jaunajiem stuņķiem, tā tik turēt!!! :super: Vieni no nedaudzajiem frīkiem, kas gāž ar mo, nevis tikai ar muti un pirkstu galiem. Manā redzējumā, Jūs abi bijāt labi!!! :metal:

Paldies Feika sievietei par godaraxtu uzzīmēšanu un manis nogādāšanu mājās...(man domas dalās-vai viņa mani veda, vai tas bija haliķis... :hvz:), vismaz kāds mūsu dāmveidīgais arī bija kopā ar mums!!! Nu, ja neskaita karsējvāveres!!! :metal:

Un protams, paldies Mazajiem Brāļiem, viņi tiešām darīja to, ko prot vislabāk-gāza tajā ārprātīgajā karstumā ar tiem poketiem no sirds!!! :metal:

btw, visītim nebija ne vainas, ar to jau nebeidzās, kad mani izkrāmēja mājās, kaimiņš piefixēja, ka esmu atgriezies, un sauca ciemā. Labi, ka mājās bija tas tulčiks, ko dazi labi redzēja pa logu pie manis virtuvē. :shura: , tad nu ņēmu to aiz kakliņa, un gāju ciemos.............. psc, tur tad arī pazaudēju titrus, bet uz mājām pats atvilkos, tas jau bija 01:20, apmēram, un tagad ir krietni sūdīgi, nestādos priekšā, kā tikšu līdz mežamārim................

pagaid;am vissss, eju dušā.................
izmāni no sava telefona bildes, tur vajadzēja būt :shura:

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #143 on: July 11, 2010, 13:22:22 »
aaa tātad es gulēju autobusā?
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #144 on: July 11, 2010, 13:24:09 »
tagad tikai jāgaida bildes no Ixera... man gribas redzēt kas īsti tur ir noticis  :scruple3:
vel ari viens puisi, neatceros vārdu filmēja daudz ko. Bigaman, kurš tas bija :?

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #145 on: July 11, 2010, 13:26:00 »
aaa tātad es gulēju autobusā?
nju pirms tam Tu mēģināji diezgan nahaļņa vafelē esot sist kanti kārsējmeitenēm, Bigs Tevi visādi mēģināja piebremzēt. Tā sakot, kad galvā šņabis, tad pamodās hormoni, nu un beigās Tu vnk atlūzi blakus vienai no karsējmeitenēm, un čučeji viens.

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #146 on: July 11, 2010, 13:36:27 »
Jaa - izskataas ka kautko esmu palaidis garaam - bet man bija savi piedziivojumi citur - tagad gaidu bildes \;d
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #147 on: July 11, 2010, 13:52:29 »
Bildes tko saladetas kompi, tagad skiroju tuvako h laikā kautkur nopublicēš, kur ir mazāka ņemšanās ar uploade.
Karsējmeiteņu vadītajā man ir nedaudz pazīstama.

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #148 on: July 11, 2010, 14:39:59 »

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: 10. jūlijs D-pils
« Reply #149 on: July 11, 2010, 14:46:42 »
muhahahahaha pēdējās bildes  :yoo:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...