Author Topic: Gastronomija  (Read 241563 times)

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #285 on: October 29, 2011, 21:20:30 »
burku ar ķīnas saldskābo.

blin - principā ir 2 lietas, no kurām nāk vemšanas reflekss - šī ir top nr. 1 sarakstā . tādēļ, ka kādreiz bija baigajā topā un šito daža laba bijusī mauca klāt pie visiem ēdieniem  :bita:  :muri:
Full Throttle

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Gastranomija
« Reply #286 on: October 29, 2011, 21:30:14 »
Guncha - viss izkretinē ja to dabūn ēst visu laiku.
Un kretinē ja visus ēdienus pagatavo vienādi - tipa visur pieber Vegetu. :aiwa:


Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #287 on: October 29, 2011, 21:32:04 »
ir cilvēki, kas arī sūdu spaini ar tomātu mērci izēdīs.
Jā, nelietderīga lietu lietošana pie visiem ēdieniem ir absolūti tizla manā skatījumā. Piemēram, top pirmajā lietā no nevajadzīgākajām lietām virtuvē, man ir Vegeta. Izraisa ne tikai vemšanas refleksu. Apbrīnoju cilvēkus, kas visu gatavo ar Vegetu.
ķīnas saldskābā man patīk. Bet tāpēc jau nemaucu pie visa klāt  :D .

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #288 on: October 29, 2011, 21:40:55 »
Tad Migam tā nebūs ienīstākā lieta pēc 3 gadiem :D Vegetu arī nelietoju. vispār nelieku k-kādas brīnumpiedevas. Visu atsevišķu. sāli, piparus, ja vajag - citronu piespiežu. Nevis beru citronpiparus  :rofl:
Full Throttle

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #289 on: October 29, 2011, 21:42:03 »
mana brīnumpiedeva ir adžika... saprāta robežās un vajadzīgās vietās :) saldskabā merce rulzzzzzzzzzzz
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #290 on: October 29, 2011, 21:44:06 »
Man tās garšvielu kastes virtuvē ir melna bilde, kopā rēķinot ir viens plaukts ar garšvielām  :aiwa: Tas, laikam, ievācoties dzīvoklī bija MIGa pirmais pirkums  :mhihi: un pat nebaidīšos teikt, ka MIGs gatavo kudi labāk par mani.
Es pa retam kādu kulinārijas brīnumu uztaisu.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #291 on: October 29, 2011, 21:45:10 »
Adžiku es lieku pie kāpostu tīteņiem un kotletēs, tā lai ir ne par daudz, ne par maz.
Vispār jā, ziema tuvojās, būs vien jānobriest kāpostu tīteņu gatavošanai  :muri:

Man arī ļoti patīk Tūkstots salu mērce, bet tā kā pēdējā laikā makaroni nav gatavoti, sanāk nelietot  :aiwa:
« Last Edit: October 29, 2011, 21:51:32 by Māšele »

Landija

  • Guest
Re: Gastranomija
« Reply #292 on: October 29, 2011, 22:09:10 »
Mmm cepetis...tā laikam būs pirmā lieta ko pagatavošu, kad tikšu mājās...siekala notecēja. :)

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #293 on: October 29, 2011, 22:32:01 »
un vispār.. ierunājaties pa ēdienu.. jāiet apciemot baltais draugs  :aiwa:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #294 on: October 29, 2011, 22:35:33 »
un vispār.. ierunājaties pa ēdienu.. jāiet apciemot baltais draugs  :aiwa:

Tu drīz velsies nevis iesi
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #295 on: October 29, 2011, 22:36:14 »
zinu... bet kapēc liegt sev kaut ko.. dzīve ir tikai viena.. tāpat nosprāgsim visi finalā  :sadangel:
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #296 on: October 29, 2011, 22:51:08 »
Ja tu ēstu lai dzīvotu nevis otrādi tad tavs redzes leņķis būtu platāks
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline goblins

  • Posts: 1421
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #297 on: October 29, 2011, 23:19:02 »
Uvis atlikt drshanu, tu neko nesaproti no eeshanas

Offline Moggy

  • Posts: 898
  • Dzeltenu auto + Popiju pakaļējā benķī.....
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #298 on: October 31, 2011, 20:32:15 »
Man vispaar nesaista tomaatveidiigaas saldskaabiruutianaas meerces un izstraadaajumi, iznjeemums ir shaahliks ar sho salikumu, bet paadeejaa laika labaakais atklaajums ir Puures izstraadaajums ar izcilu nosukumu Hrenovina... :D ( tomaatu meerce ar maarrutkiem )
Es šad tad lidoju uz slotas, jo man vajag atpūtināt spārnus...

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #299 on: November 06, 2011, 16:24:45 »
Kā es cepu cepumiņus :aiwa:
Tika izdomāts ka gribās kaut ko no kārtainās mīklas ar ķimenēm. Domāts, darīts. Aunam kājas, dodamies uz veikalu pēc mīklas. Pēc 3 vietējo veikalu izķēmmēšanas tiek secināts, ka tajos mīkla nav. Zvans draugam- kur ir, ko meklēt un kā vispār izskatās? Tiek teikts, ka varētu būt cits Rimi vai lietuviešu veikals ar diviem x. Rimi tiek nopirktas visādas drazas sīkajai, mīklas nav. Tur ir tikai smilšu. dodamies tālāk uz x veikalu.
X veikalā veikli nonākam pie saldētiem pelmeņiem un lēnām zondējam, kur varētu būt mīkla. Pēc cītīgas pētīšanas, tiek ieraudzīta, smaids līdz ausīm, lieku jau grozā, bet.... Tur ir 2 firmas, 2 veidi. Zvans radiem un draugiem- kura ir tā īstā? ar raugu, bez rauga, paka kādā krāsā, ar ko atšķirās? 10 min žagošanās un tiek nolemts ņem no katra pa vienam. Pa ceļam tiek paķertas Optima līnija ķimenes un vel kāda draza sīkajai.
esam beidzot mājās, sasviestojam pannu, atkausējam pannu un mīklas plāksnes griežam taisnstūrīšos. Sakuļam olu, apsmērējam to, kas varētu būt taisnstūris. Iemācam bērnam nebērt pārāk daudz sāli virsū. (uz viena iesālītā cepuma uzrāvos, bija forši) un samočījām cik vien daudz ķimenes varējām :aiwa: , laikam ar vajadzēta mazāk) . KAmēr viena panna cepās, turbo tempā taisam nākamo. Secinājums viens- tā m'[ikla pārāk ātri izcepās, prakstiski 5-10 min un jau gatavs. bet galu galā, rezultāts ir ļoti labs, tikai vairs neatceramies, kura mīkla bija kura un kuru nākamreiz ņemt  :mhihi: